karaca mı bir daha asla

erdes

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2011
99
3
3 yıl önce evlendim.karacadan çeyiz setimi taksitle aldım.tencerelerimin kulpları kullandıktan bir süre sonra yandı, eridi resmen.aradım ama ateşi cok harlı açtığımı söylediler.aynı byüüklükte cem tencerelerım vardı onlara hiç brşy olmadı.sonra tuzluk tıpalarını göndermemişler,yemek setinde tabagın biri catlak,çatal kaşık setinde eksik vardı.epey ugrastım tencereelerımı gonderdım bana yeni kulp takıp gondermısler ve yedek kulp koymuslar.kaşık setimi yanlış gönderdiler yeniden gonderdim tamamladılar.tabagıma gelınce 3 yıl oldu hala 12 kişilik yemek tabagımdan bırı eksik.aslında soyle bır karısıklık oldu aldıgım yerde calısan kıza vermıstım tabagımı fln.kız işten cıkmıs benım şikayetim unutulmuş.bu benım sorunum olmamalı.bnmde araya hamılelık bulantı,dogum falan girdi onlar ugrasamadım.şimdi sanırım bnm tabakların üretimi kaldırılmıs kimsenin umrunda değil ben boyle işgüzar, böyle kalitesiz bir marka görmedim.markaları batsın 3 yıl olmus milyarlar ödediğim şeyin tuzluklarını kullanamıyorum.12 kişi geldiginde tabagımın birini farklı koyuyorum sofraya.aman diyim bunlarla ugrasılmaz inanın bır aklım daha olsa gider marketten fln alırdım.marka olsun deyip basınıza bela almayın!!!

3 yıl önce evlendim.karacadan çeyiz setimi taksitle aldım.tencerelerimin kulpları kullandıktan bir süre sonra yandı, eridi resmen.aradım ama ateşi cok harlı açtığımı söylediler.aynı byüüklükte cem tencerelerım vardı onlara hiç brşy olmadı.sonra tuzluk tıpalarını göndermemişler,yemek setinde tabagın biri catlak,çatal kaşık setinde eksik vardı.epey ugrastım tencereelerımı gonderdım bana yeni kulp takıp gondermısler ve yedek kulp koymuslar.kaşık setimi yanlış gönderdiler yeniden gonderdim tamamladılar.tabagıma gelınce 3 yıl oldu hala 12 kişilik yemek tabagımdan bırı eksik.aslında soyle bır karısıklık oldu aldıgım yerde calısan kıza vermıstım tabagımı fln.kız işten cıkmıs benım şikayetim unutulmuş.bu benım sorunum olmamalı.bnmde araya hamılelık bulantı,dogum falan girdi onlar ugrasamadım.şimdi sanırım bnm tabakların üretimi kaldırılmıs kimsenin umrunda değil ben boyle işgüzar, böyle kalitesiz bir marka görmedim.markaları batsın 3 yıl olmus milyarlar ödediğim şeyin tuzluklarını kullanamıyorum.12 kişi geldiginde tabagımın birini farklı koyuyorum sofraya.aman diyim bunlarla ugrasılmaz inanın bır aklım daha olsa gider marketten fln alırdım.marka olsun deyip basınıza bela almayın!!
bende 1,5 yıllık evliyim canım benim çeyiz setimde karaca yemek takımım kaşık takımım memnunm hatta yemek tekımım 13 kişilik yedek koymuşlarama tencerelerimin benimde sapı yandı helede düdüklü tenceremden hiç memnun değilim otamatik ama hava sıkışıyo pat diye bi ses geliyor heryerini çıkarttım temizledim ama düzelmedi bende düdüklü tenceremden hiç memnun değilim şans işi bu ev eşyası şans canım

Bende gecen sene karaca bakıyodum almadım.İyi olmadıgını duydum tencereleri yanıyormus hemen...Ama hisar en iyilerinde biri almayı
düşünenler varsa bir baksın derim...
Sende kafana dert etme canım yeni güzel takım alırsın kendine ohhhh miss...:))

bende karacayı hiç ama hiç sevmiyorum bende 6 kişilik yemek takımı almıştım fincanı eksik çıktı getirtene kadar kadar akla karayı seçtim müşteri hizmetine kızmaktan bir hal oldum bende kimseye asla ve asla tavsiye etmiyorum çevremdekileri uyarıyorum

bu konuda duyarlı oldugunuz için teşekkür ederim arkadaslar.evlenırken cahilliğime geldi arastırmadım ama birşey alırken herzmn önce internetten arastırıyorm. bznde hiç yorum bulamıyorum.üşenmeyip girip yorum yazmak lazım.mesela arnica elektrikli süpürge aldım cok memnunum bunuda mutlaka yazacagım.

eşimde artık tartısmayı bırak boşuna üzülüyorsun,kullan kullanabildigin kdr yenisini alırsın dedi ama ben en ezından paylaşımlarımla baska insanların madur olmasını önlemeye calısıyorm

Aynen canım sen en güzelini yapmıssın.Biz hep reklamlardan yanılıyoruz ne yazık ki en önemlisi kullanana sormak.

selam kızlar
bende gecen sene su beyaz a ltın yemek takımı almıştım sevgililer gününde. bütün yaldızları silik delirdim 5 kere değiştirdiler en son mağazadaki 3 kutudan 1 takım yaptık o kadar istiyerek almıştım şimdi görmek bile istemiyorum.zaten 5 ayda hallettiler çıldırdım karaca mı aman aman

ben de 4 yıl evvel evlenirken karaca çeyiz seti alanlardanım... düdüklü tencerem ilk aldığımız günden beri hiç randıman vermedi:KK43:( önce lastiğindendir dediler değiştirdik ama Allah var hemen değiştiler.. bir süre öyle kullandık sonra zamanla düdüklü yine kötü oldu. yani sanki normal bir tencere gibi saatlerce yemek pişiriyorduk ama bir türlü pişmiyordu. en son müşteri hizmetleri ile uzun uzun uzun telefon görüşmelerinden sonra eski düdüklüyü yolladık ve bize sadece kargo bedelini bizim ödememiz suratiyle yeni bir düdüklü yollladılar. 1 kez kullandım gayet iyi, eskisinden daha çabuk pişirdi... ürünler düşük kalite belki de çeyiz seti olduğu için bilmiyorum ama ben bu değişimden sonra hoşuma gitti karaca haaaaaa almam o ayrı... mecbur aldığım seti kullanıyorumm

reklamlarda temizliği de çok kolay bi suya tutsan yeter dedikleri seramik tencere tavaları var ya!
işte o seramikler hiç bir işe yaramaz sözde yanmaz yapışmaz ben kullanıyorum hiç tavsiye etmem yanıyorda yapışıyorda üstelik temizlenmiyor

3 yıl önce evlendim.karacadan çeyiz setimi taksitle aldım.tencerelerimin kulpları kullandıktan bir süre sonra yandı, eridi resmen.aradım ama ateşi cok harlı açtığımı söylediler.aynı byüüklükte cem tencerelerım vardı onlara hiç brşy olmadı.sonra tuzluk tıpalarını göndermemişler,yemek setinde tabagın biri catlak,çatal kaşık setinde eksik vardı.epey ugrastım tencereelerımı gonderdım bana yeni kulp takıp gondermısler ve yedek kulp koymuslar.kaşık setimi yanlış gönderdiler yeniden gonderdim tamamladılar.tabagıma gelınce 3 yıl oldu hala 12 kişilik yemek tabagımdan bırı eksik.aslında soyle bır karısıklık oldu aldıgım yerde calısan kıza vermıstım tabagımı fln.kız işten cıkmıs benım şikayetim unutulmuş.bu benım sorunum olmamalı.bnmde araya hamılelık bulantı,dogum falan girdi onlar ugrasamadım.şimdi sanırım bnm tabakların üretimi kaldırılmıs kimsenin umrunda değil ben boyle işgüzar, böyle kalitesiz bir marka görmedim.markaları batsın 3 yıl olmus milyarlar ödediğim şeyin tuzluklarını kullanamıyorum.12 kişi geldiginde tabagımın birini farklı koyuyorum sofraya.aman diyim bunlarla ugrasılmaz inanın bır aklım daha olsa gider marketten fln alırdım.marka olsun deyip basınıza bela almayın!!!

Kesinlikle katılıyorum benimde tencerelerim en kısık ateşte bile kararıyor aynı marka :KK50::KK50:

Benimde karaca çeyiz setim var,bekarim ama tencerelerini çaydanlığini falan kullanıyorum,dudüklüyü kullanmadım daha ama kaliteli bişiye benziyor,ben memnunum doğrusu,dikkat edin set olarak aldığınızda hangi marka olursa olsun bir iki parçası dıger parçalara oranla düşük kalitedir,bu dudüklü olabilir ya da ç.k.b. takımi v.s. Cok kapsamlı bir set yerine ayri ayrı alıp seti kendiniz oluşturursanız daha tuzlu ama daha kaliteli bi sete sahip olursunuz.

aman arkadaşlar sakın diyorum karacadan uzak durun
85 parça diye aldığım yemek takımım 63 parça çıktı. adamlar duruma inanmadı ne kadar çok uğraştık. tamam vercez dediler şimdi de ellerinde bazı parçalar yokmuş takım dağıldı. ayrıca müşteri hizmetleri telefonu açmıyor maillere cevap vermiyor. yazıklar olsun.:KK47:

benim tencere takımı hisar komple çaydanlık cezve tkm tek düdüklüsünü beğenmedim tipini gittim salak gibi karaca düdüklüsünü aldım hiç memnun değilim bir oluyo çok geç pişiriyo bir oluyo hemen pişirmiş içinde su kalmamış yanmış karaca melodi model düdüklü kimselere tavsiye etmiyorum lastiği falan çok saçma

ben güral porselen den almıştım herşeyimi,inanılmaz memnunum,tencerelerimde emsan dan onlardan da memnunum.
karaca üretim prosesinde çalışan bir arkadaşım yemek takımlarının içine kanserojen madde ilave edildiğini söylemişti o yüzden başka marka almıştım.karaca yı bu yüzden hiçbir yakınıma tavsiye etmiyorum.

Benim yemek takımım krc ama çok memnunum.Mona lisa kolleksiyonu.Yıkanınca rengi atmıyor,makinada kolayca yıkanabiliyor.Kibar bir model.Bir gün elimden düşürdüm fincanını yerde takla attı resmen kırılmadı.Ama her modeli aynı mıdır bilmiyorum tabi.Ben tencere ve tavalarımı monetadan aldım kesinlikle tavsiye ediyorum.Evet biraz tuzlu ama çok memnun kalacağınızdan eminim.

hanımlar bende karacadan komple çeyiz takımı aldım fakat yemek takımında tencere setinde sorun yaşadım aldığım güne lanet ettim yemek takımının deseni çıktı tencere setinin kulpları yandı ne yapsam dibine tuttu,düdüklüsünün kapağı bozuldu bayiiden parça istiyoruz gelmiyor sürekli sıkıntı yaşadım o yüzden tavsiye etmiyorum..pierre cardin tavsiye ederim komşum çok memnun keşke bende alsaydım

Aralık 2015 te 2 adet granit tava aldım , karardı rengi soyuldu ,ve yapış yapış temizliği zulüme dönüştü.Çok pişmanım aldığıma .Kesinlikle tavsiye etmiyorum.Faturasını kaybettiğim için hakkımıda arıyamıyorum maalesef :KK43:((

X