Saç Rengi ve Saç Boyama Karamel tonları ve Saç renklerim=)

koyu karamel ve tarçın bakıra bayıldım
ama sana bi sorum olucak ben sarı saçımın üstünü açık karamel boyamıştım o bile çok koyu tuttu senin saç rengin koyu karamel ama hala sarının bi tonu gibi hangi renge boyadığını merak ettim.bide tarçın bakır hiç turuncu durmamış gerçekten turunculuk yokmu o boyada merak ettim.
böle bir blog oluşturduğun ve bize yardımcı olduğun için teşekkürler

7. ve 8. resimlerinizdeki saç rengini boya marka ve numarasıyla söyleyebilirmisiniz?

8 numaraya bende bayıldım benim saçımdada bal köpüğü var acaba boyasam altın sarısına öyle olurmu ama palette de altın sarı diye bi renk yok eski serideydi galiba ama deluxe serisinde göremedim adımı değişti acaba

altın sarısı mükemmel ya evde boyasam tutarmı acaba kuaföre gidiyorum istediğim tonu tutturamadım bi türlü evde denicem artık yaasenağlama

merhaba :) bende aranıza yeni katıldım ve 2. rengi çok begendm. hangi markanın kumralını boyattın canım hatrlıyo musun ? bir de benim diplerim koyu kumral ama uçlarım açık karamel gibi tek renk elde etme şansım var mı o kumralla ?

Arztez senin ilk 7 numaara ya söylediklerini okuyup 2 kutu tarçın bakır aaldım ama ne yazıkki ilerki sayfalarda altın sarısı ve tarcın bakırı krıstırdığını okudum offfffff istediğim tomda olmadı ya ne yapcam tekrar yarın boyuycam karamele döncem utarmı senceeee karemel bunun üstüne

bnvce 1 hafta bekle renk aksın hergun de yıka.sonra kaıştırıp boyayabılırsın tutar tabiki

X