Saç Rengi ve Saç Boyama karamel yakışırmı?

bence de yüzüne çok yakışır cnm. Ben de karamel saç hastasıyım. Karamel ve bal köpüğüü.. bayılırım bu renklere. Ama bana hiç gitmez.

bebeim karamel saç meselaa çağla kullanıyor.
2io2nw6zj4.jpg

ama karamel saçın okadar çok tonu oluyorki.. çok değişken yani.
içinde fazla sarı da olabiliyo ya da daha fazla kahve tonu da olabiliyo. karamelin baya çeşidi var.

aslında çaglanın ki güsel..geçenlerde bir kız gördüm ona çok yakışmıstı..kendisi esmerdi..ben beyaz olduğum için tedirginim ya yakışmazsa diye..

Resmin üzerine tıklayarak büyük boy görebilirsin canım
saçların uzun ve serbest bırakılmış olduğu için alttan saçların göründü onları görmezden gel:)
karamelin bu tonunu bulabildim umarım beğenirsin:)

Resmin üzerine tıklayarak büyük boy görebilirsin canım
saçların uzun ve serbest bırakılmış olduğu için alttan saçların göründü onları görmezden gel:)
karamelin bu tonunu bulabildim umarım beğenirsin:)

sen beni baya degiştirmişsin..makyaj yapmışsın kaşlarımı almışsın..bu ben olamam..ama yakıştıramadım..ya kendime karar verdim..gözlerim ela ..bal köpügü daha güzel gider diye düşündüm..boyayınca sizlere göstericem..bakalım begenmcekmisiniz..

sen beni baya degiştirmişsin..makyaj yapmışsın kaşlarımı almışsın..bu ben olamam..ama yakıştıramadım..ya kendime karar verdim..gözlerim ela ..bal köpügü daha güzel gider diye düşündüm..boyayınca sizlere göstericem..bakalım begenmcekmisiniz..

tek fark kaşların hiç mi makyaj yapmıyorsun çok büyük değişiklikmiş gibi davrandın :)

offff kıvılcım beyonce un karameli de harika. zaten ona yakışmayan bir şey görmedim henüz. aslında bronzer alıp saçlarımı beyonce un tonunda mı boyatsam :))) ama benim ifademe gitmez. neyse macera aramıyım ben :))

bence de bu saçlar daha çok bronzlara esmerlere falan yakışıyor açık tenli birisi yaparsa sürekli makyaj yapması gerekir çünkü solgun gösterebilir yüzüCADIARZU

X