Kararsizlik... :(

Birmabelsakizi

Mahza hifa...
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2018
118
970
Öncelikle herkese merhabalar, yorumlariniz icin simdiden tesekkur ediyorum.:KK52:
Arkadaslar birazcik uzun olabilir, konuya direk gireyim ben.
Ben lojistik mezunuyum fakat kendi alanimda ne atanabildim ne is bulabildim.:kızgın: 2 ay once x ayakkabi magazasinda calismaya basladim 850 tlye (sgk+yemek+bazende prim aliyorum). fakat evime cok uzakta aldigim maasin bir kismi yol parasina gidiyor. :KK14:Arti pcos hastasiyim hareketli olmam gerekiyor biraz, o yuzden bu meslek cekiyor beni. Gecenlerde de eczaci bir tanidikla konustum isten ayrilmayi dusundugum icin oda kidem aldiktan sonra asgari ucret verecegini soyledi. Evime yakin, sgk ve yemekte onlardan olucak. Simdi soruma geliyorum ben haftanin 2 gunu eczanede ve diger kalan gunlerde x magazasinda caliyorum fakat bu en fazla 1 ay surebilir. Sizce hangisini secmeliyim?

Son düzenleme:
Birini illaki az seviyorsundur işinin onu bırakabilirsin bence hakkında en iyisi olsun canim benim..
Aslinda eczane iyi gibi geliyor. Bilgi anlaminda ve evime cok yakin. Fakat digerinde ust duzey yöneticilik arti birde hareketlilik var. Bu acidan kararsizim sagligim icinde hareketli olmam sart sanirim x magazasinda kalacagim. cok kararsizim.

Asiri bir sarti yok. Tanidik birisi fakat oda veremeyecek bi 6 ay falan asgari ucret.. Digrr isi birakmak istemememin nedeni hareketli olmak, eczaneninde eve yakin olmasi dolayisiyla eczane cekici geliyor

Eczanede de sürekli oturmazsın
Yakınında sağlık ocağı hastane varsa

Asgari ücret almadan ssk nasıl oluyorsun?
Kaç yaşındasın hangi ildesin ?

Bilmiyorum
Girerken konuş asgari ücret versinler ssk da
Yakın yer de ve eczane daha güzel
Suan iki yerde de calisiyorum2 haftam var karar vermek icin. Eczane ile boyle anlastim. onlarda olani anlatti zor durumda oldugu icin aldi benide ise aslinda. Fakat ilk 6 ay kadar (kidem alana kadar yani) maas asgarinin altinda olacak sskda 2 ay sonra yatacak.

Suan iki yerde de calisiyorum2 haftam var karar vermek icin. Eczane ile boyle anlastim. onlarda olani anlatti zor durumda oldugu icin aldi benide ise aslinda. Fakat ilk 6 ay kadar (kidem alana kadar yani) maas asgarinin altinda olacak sskda 2 ay sonra yatacak.

Sen bilirsin
Hayırlısı olsun

X