Kardashian ailesi çıplak poz vermeyi seviyor

themis1990

canım oğlum mertim
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2012
30.175
38.359
33
Her adımlarıyla gündemde kalmayı başaran Kardashian ailesinin son bombasını Kourtney Kardashian patlattı. Üç çocuk annesi, 36 yaşındaki Kourtney, fotoğraf sanatçısı Brian Bowen Smith'e çıplak poz verdi.
7 Ekim 2015

31743552.jpg

Dokuz yıllık sevgilisi ve üç çocuğunun babası Scott Disick'ten ayrılan Kourtney Kardashian, fotoğraf sanatçısı Brian Bowen Smith için objektif karşısına geçti. Brian ve Kourtney çekimlerden sonra bu kareyi Instagram hesaplarından paylaştı.
31743506.jpg

Kourtney, Kardashian ailesinin çıplak poz veren ne ilk ne de son üyesi.. Kardashian'lar bu pozları veriyor.

BEBEĞİM 9 AYLIK POZU
Kourtney Kardashian, üçüncü çocuğuna hamileyken 9. ayında çıplak poz verdi. Kardashian fotoğraf hakkında daha sonra şunları söyledi, " Mason'a hamileyken çıplak bir fotoğraf çektirmiştim ve çok hoşuma gitmişti. Bu fotoğraf annemin evinin girişinde asılı duruyor. Kourtney, bu fotoğrafı gerçekten sevmiş olacak ki 6 yıl sonra tekrar çıplak olarak objektif karşına geçti
VÜCUDUM DEĞİŞMEDEN ÖNCE
TV yıldızı, ailesinin hayatını konu alan “Keeping up with the Kardashians” dizisinin yeni sezon fragmanında da tamamen soyundu. Kardashian “Yakında yeniden hamile kalırsam vücudum yine tamamen değişecek. O yüzden bu çekimi çırılçıplak gerçekleştiriyorum” dedi.

X