Kardelen

Allah belasini versin bunu yapanin..
kac gün dua ettik,tek yürek olduk ama yetmedi:KK43:
gözü dönmüslerin elinde hic oldu yavrum:KK43:
icim o kadar dolu ki,yas yutkunuyorum sanki...

rüyama girdi kardelen canım benim
bir sedyeye yatırmişlar cenesine kara yazma baglamışlar ama gözleri açık tı
canııım nasıl kapasın o gözleri ancak ona bu kötüğü yapan yakalnırsa ve cezasını cekerse cenettinde rahat eder meleğim annesi ağlıyordu güya apartmanın bodrumunda öldürmüşlerde kadıncağız nasıl bakmadık dercesineydi cook etkilendim rüyam aklıma geldi uyanınca allah sabır versin
acaba diyom apasrtmanda oturuyorsa belkide katil tanıdık biri komşusu falan ne bileyim

Vallaha ben yüzde 90 tanidik biri yapti diyorum, cünkü kiz güpe gündüz kayboldu, zoraki birseyler olsaydi mutlaka gören duyan falan olurdu, bende cok etkilendim bu olaydan canim allah evlatlarimizi kötülerin serrinden korusun.

Allah belasini versin bunu yapanin..
kac gün dua ettik,tek yürek olduk ama yetmedi:KK43:
gözü dönmüslerin elinde hic oldu yavrum:KK43:
icim o kadar dolu ki,yas yutkunuyorum sanki...

Yetmedi canim yetmedi:çok üzgünüm:
O cani sadece Kardelenin hayatini söndürmedi, annesinin babasinin, belki kardeslerinin, teyzesinin amcasini dedesinin ninesinin tüm ailenin hayatini söndürdür...
O insanlar icin hicbirsey eskisi gibi olmicak...:çok üzgünüm:
Umarim tez zamanda bulunur, bu olayin oldugu yer Paderborn bize hicte uzak bir yer degil, insan cok korkuyor, gecen kizim parka gitmek istedi kuzeni gelene kadar yollamadim, abinle beraber cikarsin dedim....:çok üzgünüm:
Birakamam vallaha:1no2:

evet gerçekten çok acı,allah sabır versin demekten başka bişey gelmiyor insanın elinden.zaten bu durumda hiçbir söz teselli etmezki anne babayı ve aileyi.allah belasını versin hemde bin türlü.. :KK43:

dün gazetede okudum içim yandı resimde nasıl da gülümsüyordu canım benim
rabbim o sapığı nasıl biliyorsa öyle yapsın

160109kardelen11tg9.jpg

w600.png

160109kardelen31zh0.jpg

w450.png

160109kardelen71yf4.jpg

w600.png

cok kötü oldum ya...
kücük bir kiz ve yasadiklarini düsündükce daha kötü oluyorum...
bunu yapan en kötü sekilde ceza ceksin insallah, ki cekecektirde kücük bir kizin hayatini ve bir annenin ahini aldi....
allah herkesin evladini bagislasin...

allah ailesine sabir versin. kac gundur kahroldum inanin. allahim butun cocuklari korusun boyle hasta ruhlu pisliklerden!!!!

benimm kardeşimdee almanyada
6 yaşındaki yeğenimm bilee çokk etkilenmişş almanyadada yaşanann bazı cinsell sapıklıktann
tek başına kalmaktann bilee korkarr olmuşş yavrummm
allahh belalarınıı versinn böylelerininn

eğer Rabbime kavuşmak olmasaydı ne yapardık
o hesap günü olmasaydı ne yapardık
küçücük bir çocuğa bunu yapan cezasız mı kalacaktı
Rabbim ona bu dünyada ve gerçek dünyada cezaların en büyüğünü verecektir inşallah
bir anne baba için evlat acısı çok zor hem de böyle bir şekilde ne acıdır
Rabbim evlat acısıyla kimseyi imtihan etmesin inşallah

canim benim ya cok üzüldüm her tv de görüsümde göz yaslarimi tutamiyorum
adi pislik ya sapik ne istedi kücücük kizdan :KK43:(((
bunlar seylerinden asmak lazim valla ya

Allah belasını versin yapanın. yavrum benim yaaa çok acı bişey insanlar nasıl bukadar canileşiyor. o yapanı bulup kurşuna dizmeli. .
Allah ailesine sabır versin.

nasıl kıyılır böyle bir yavruya inşallah bunu yapan hayvan başkalarının canını yakmadan yakalanır ve en ağır şekilde cezalandırılır

kac gündür mahvolmustuk bu haberle
ins. cocuk bulunur diye sabahlara kadar dua etmistim sonunda kötü haber geldi :KK43:(
rabbim ailesine sabir versin cok zor coooooooooooook

Türkiyede cezalar yazıkki hiiç caydırıcı değil
avrupada bu sapığa ne ceza verirler
cani her yerde cani
böylerine asla af gelmemeli hiç bi yerde
allah sabır versin ailesine
bir an önce yakalasınlar failini

Benim bildiğim bu olay Almanya'da yaşandı...

Size bir şey söyleyeyim mi? Türkiye'de olsa, evet cezalar hafif kalıyor, ama adamın işini cezaevinde bitiyorlar...

2 yaşındaki üvey kızına tecavüz eden bir sapık vardı, onun cezaevindeki mahkumlar bir güzel pişman etmişler diye duymuştum...

Allah'ım Kardelen'imizin ailesine sabır versin, :çok üzgünüm::çok üzgünüm: o pis sapıkta inşallah en kısa zamanda cezasını bulur...

Son düzenleme:
arkadaslar kardeleni öldüren sapik bulundu
türk komsusu yapmis simdide türkiyeye kacmis karisiyla serefsiz

Evet canim bende izledim bügün tv.de.....:çok üzgünüm:

Izmire kacmis duydugma göre....malesef bu hayvan bir türk...Annesi babasi onun yaptigni duydugunda yikilmis:çok üzgünüm:....ben tahmin etmistim ama tanidik birinin oldugnu...senağlama

Allah o aileye sabir versin...o serefsizde biran evvel bulunur ve cezasini ceker insallah:Saruboceq:

Evet canim bende izledim bügün tv.de.....:çok üzgünüm:

Izmire kacmis duydugma göre....malesef bu hayvan bir türk...Annesi babasi onun yaptigni duydugunda yikilmis:çok üzgünüm:....ben tahmin etmistim ama tanidik birinin oldugnu...senağlama

Allah o aileye sabir versin...o serefsizde biran evvel bulunur ve cezasini ceker insallah:Saruboceq:

amin canim:Saruboceq: bende az önce oglani okula götürdüm orda ögrendim
inan o kadar sevindimki bulunduguna günlerdir dua ediyordum bulunsun diye
eger türkiyedeyse fazla sürmez bulunur insallah artik aramizda dolasamiyacak pislik,
en azindan kim oldugunu biliyoruz minik kardelenin de ailesine ALLAH sabir versin
ALLAH kimseye yasatmasin böyle acilari:Saruboceq:

böylelerine bedduayi bile az buluyorum allah ailesine sabir versin 3 haftadir kahroluyorum annesinin halini düsünemiyorum bile olay oldugunda bende söylemistim yakin birisidir kesin die bu caninde türk oldugunu duydugumda bir kez daha kahroldum...nedense türke türkten zarar gelmez biz burda bir avuc türküz hep birbirimize sariliriz die bir düsünceye hakim oldum sürekli ama bu olaydada görüldügü gibi ahlaksizin serefsizin türkü almani olmuyor...Türkiyede olduguna sevindim bir arkadasimizin da bahsettigi gibi cezasini bulur hapihanede burda olsaydi akli dengesi bozuk raporuyla iki yil yatar cikardi...bu gün okudugum bir haberde bilmiyorum ne kadar dogru ama aslen tuncelili oldugunu aydina sonradan yerlestklerini pkk yanlisi oldugunu almanyayada sivinma hakkiyla gelip almanla evli oldugunu yaziyordu....bir an önce yakalanir ins ....Rabbim ailesine sabirlarin en büyügünü versin... düsündükce deli oluyorum nasil bi vicdan nasil bi ahlak allahim... rabbim evlatlarimizi korusun onlari biz koruyamiyoruz ....

X