Kardesim ellerimizden kayiyor

Evlenmiş yuvasına bağlı bi adam olmuş, elimizden kayıyor demek çok saçma ve yanlış olmuş. Sanki adam uyuşturucu bataklığına düşmüş gibi bahsetmissiniz. Büyük ihtimal alevilik ,sunnilik olayı var aileler arasında. Adam tercihini yapıp evlenmiş, nasıl mutluysa öyle yasar ,karışıp huzurlarini bozmayin
Şuraya bir kusma emeojisi de bıraksalar keşke...

Kardeşiniz kız mı erkek mi ben anlamadım anlayanlar nasıl anladı yahu?
Bence kızsa ve yaşı küçükse onu yalnız bırakmayın. Gizli buluşun gerekirse kıskanç bir adamı kimsenin anlamak zorunda olmadığını söyleyin. Bir tane ailesi olduğunu ne olursa olsun koşulsuz sevdiğinizi söyleyin ona. Eşinin koşullu sevgi sunduğunu anlaması lazım.
Yok erkekse def edin gitsin.

Şuraya bir kusma emeojisi de bıraksalar keşke...
Açıklama yapayım. Ben konu açan kişiyi görümce, elimizden kayıyor diye bahsettikleri kişiyi de erkek kardeşleri olarak algıladım ve ona göre yorum yaptım. Koca adama karışmayın, eşim eşim diyorsa seviyordur diye . Yani işin esasını anlamamışım. Kusmayin boşuna 😅🙈

Eskiden olsa hayatta kardeşini bırakma, cikar o evden derdim ama kendi kul hakkına niye giresin? Tabiri caizse kardeşin kendi kocasinin köpeği olmuş, siz de oyle olun istiyor. Kpi size o lafı ettiğinde sizin uzuldugunuz için üzüldü mu kardesiniz? Siz cok zorlu süreçlerden geçerken sizin yanınızda mi oldu yoksa kocaciginin yanında mi? Sizin ona olan zaafinizi kullaniyor. Ben olsam açıkça telefonda konuşurdum kocan psikopat, sen de sorunlusun. Bizim de ezilmemizi istiyorsun. Benden bu kadar. Eğer birgun bu 1 yıl sonra da olsa 10 yıl sonra da olsa ayrılma kararı verirsen maddi ve manevi yanındayım ama sırf sen patolojik evliliğini sürdür diye o adamın da laflarını yiye yiye oturamayacagim derdim.

X