Kardeşim için ne yapmalıyım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BirGonca06

Atatürk'ün Kadın Askeri 💜
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2020
1.387
2.641
Teşekkür ederim. Bu tarz bi yorum bekliyordum bende. Gerçekten anlatmak istediğimi çok iyi anlamışsınız. Kendisiyle defalarca konuştum zaten senin hayatın senin geleceğin için uğraşıyoruz hepimiz dedim. Özellikle son yazdığınız kısım aklıma takılan zaten. Hepimiz ünv okuduk. Böyle bi psikolojiyle ünvye gittiğinde alkol uyuşturucu vs kullanması onlara özenmesi kaçınılmaz olur. Babamlada konuştum defalarca ama babamda hiç bi zaman hata yaptığını kabul etmez
Rica ederim. Şunları tekrar vurgulamak isterim
Babanızın hata yapıyor olduğunu kabul etmesi önemli değil. Bunları yapmaktan bir an önce vaz geçmesi önemli.

Aynı şekilde sizin defalarca konuşmuş olduğunuzu zaten tahmin ediyoruz. Söylemek istediğim tepkisine gerek olmadığını çünkü onu sevdiğiniz için geleceğinin güzel olmasını, bu konuda kendisine doğru yolu göstermeye çalıştığınızı sevgiyle ve sabırla tekrarlamanız

Psikolojik yardım ve diğer konulara yukarıda zaten değinmiştim. Küfürlü konuşmalar filan zamanla düzeliyor. Gençlerin maalesef bunu bir çeşit birbirlerine erişkinlik ispatı, güven ispatı gibi gördükleri dönemde ve ortamdalar. Büyüdükçe ve büyümenin argo konuşma olmadığını anladıkça düzeliyorlar çoğu zaman

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 68 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 165 cm. Başlangıç Kilom :93 Kg. Şimdiki Kilom :76.2 Kg.

goldenarrow12

Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2021
334
334
Rica ederim. Şunları tekrar vurgulamak isterim
Babanızın hata yapıyor olduğunu kabul etmesi önemli değil. Bunları yapmaktan bir an önce vaz geçmesi önemli.

Aynı şekilde sizin defalarca konuşmuş olduğunuzu zaten tahmin ediyoruz. Söylemek istediğim tepkisine gerek olmadığını çünkü onu sevdiğiniz için geleceğinin güzel olmasını, bu konuda kendisine doğru yolu göstermeye çalıştığınızı sevgiyle ve sabırla tekrarlamanız

Psikolojik yardım ve diğer konulara yukarıda zaten değinmiştim. Küfürlü konuşmalar filan zamanla düzeliyor. Gençlerin maalesef bunu bir çeşit birbirlerine erişkinlik ispatı, güven ispatı gibi gördükleri dönemde ve ortamdalar. Büyüdükçe ve büyümenin argo konuşma olmadığını anladıkça düzeliyorlar çoğu zaman
Çok doğru söylüyorsunuz. Tavsiyelerinizi dinleyeceğim kesinlikle. Çok teşekkür ederim tekrar.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 41 gün geçti.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.