Kardeşimin üniversite sınavında gönlündeki bölümü kazanması için sizde 239.121 Ya Fettah hatimimize katılırmısınız?

Sevgicik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2020
2.559
2.574
Kardeşim bu sene sınava girecek. Senelerdir emek veriyor. Allahın kimin duasını kabul edeceği belli olmaz derler. O yüzden böyle bir konu acıyorum kendisi 3. Kez sınava giriyor ve gönlünde pilotaj bölümünü kazanmak var. Cok emek verdi. Ama hersey Allahın bir ol demesiyle olur. Sizden ricam,
Niyet edip gönlünüzden geçen rakam kadar Ya Fettah zikri çekmeniz.
Niyetimiz :Allahım sen ol deyince olduransın Ya Allah Ya Rahman Ya Rahim kaviy Ya Kadir Ya Kerim Ya Mucib Ya Fettah isimlerinle geldim kapına. Kerem kulunun bu sene hayırlısıyla üniversite sınavlarına girip, gönlündeki gibi ve hayırlısıyla pilotaj bölümünü tam burslu olarak bu sene kazanmasını ve pilot olmasını hayırlısıyla sen nasip et amin.
( lütfen cektiğiniz zikir sayısını yazın geri kalanı da tanıdıklarımızla tamamlıycaz.)

ŞİMDİDEN HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN.

Güncelleme :

Kardeşim 2. Seçeneği olan tıp fakültesini kazandı. Kendisi pilot değil doktor olucak Allah izln verirse. Hayırlısı buymuş ❤️

Not : ben bu hatimden önce bir hatim grubunda Ya Fettah hatmi yapmıstım. O hatimde farklı insanlarla hatim yapılıyordu. O hatmin duasında kardeşimin tıp fakültesini kazanmasınıda Allahtan istemiştik . Allah biliyor ben o hatimle bu tıp fakültesini kazandığını düşünüyorum 🥰 kendisinden gizli yapılmıştı duyunca fikrini değiştirip pilotaj bölümünü istediğini cok geç ögrenmiştim (yıllardır cerrah olmak istiyordu kimseye söylemek istememiş fikrini değiştirdiğini) . Herseyin hayırlısı tabi ben abla olarak onun gönlündeki bu sanıp tıp fakültesi niyetiyle Ya Fettah hatmi yapmıstım. Daha sonra fikir değiştirdiğini duyunca da bu konuyu açmıştım
🥰

Son düzenleme:
hersey_dua_ile hersey_dua_ile kuzum buraya etiket yapsanız olur mu eski dua sayfamız da sayıları hesaplanan cok zor olur. Şimdiden Allah razı olsun. Sınava 13 gün kaldı o güne kadar ne kadar okunursa devamını da tamamlaya calısıcaz

10 bin aldım kalan sayıyı siz yazarsınız buraya ALLAH kabul etsin niyetinizi aminnnn :KK200:

Kendimiz de okuyoruz ancak hiç görmediğimiz tanımadığımız insanların kalpten bir dua ve zikriyle Allahın duamızı kabul edeceğini umuyoruz. Okuyan okumak isteyen herkesten Allah razı olsun şimdiden ❤️ ayın 18 inde ve 19 unda sınava giricek vaktimiz oldukça dar ama Allah büyük

Kendimiz de okuyoruz ancak hiç görmediğimiz tanımadığımız insanların kalpten bir dua ve zikriyle Allahın duamızı kabul edeceğini umuyoruz. Okuyan okumak isteyen herkesten Allah razı olsun şimdiden ❤️ ayın 18 inde ve 19 unda sınava giricek vaktimiz oldukça dar ama Allah büyük
Okunanları sayıdan düşerek gidin yoksa çok zor olur sayıyı kontrol etmek. 121 okudum.
10.500 okunmuş.
Kalan 228.500

RABBİM zihin acikligi versin ...Yolu bahtı açık olsun İNŞAALLAH :dua: başarılar kardeşinize
Bu arada kardeşim tıp fakültesini kazandı 2. Seçeneği oydu onun. Konuyimı bastan okuyunca pilotaj için actıgım konu oldugunu sonradan farkettim

Güncelleme :

Kardeşim 2. Seçeneği olan tıp fakültesini kazandı. Kendisi pilot değil doktor olucak Allah izln verirse. Hayırlısı buymuş ❤️

Not : ben bu hatimden önce bir hatim grubunda Ya Fettah hatmi yapmıstım. O hatimde farklı insanlarla hatim yapılıyordu. O hatmin duasında kardeşimin tıp fakültesini kazanmasınıda Allahtan istemiştik . Allah biliyor ben o hatimle bu tıp fakültesini kazandığını düşünüyorum 🥰 kendisinden gizli yapılmıştı duyunca fikrini değiştirip pilotaj bölümünü istediğini cok geç ögrenmiştim (yıllardır cerrah olmak istiyordu kimseye söylemek istememiş fikrini değiştirdiğini) . Herseyin hayırlısı tabi ben abla olarak onun gönlündeki bu sanıp tıp fakültesi niyetiyle Ya Fettah hatmi yapmıstım. Daha sonra fikir değiştirdiğini duyunca da bu konuyu açmıştım 🥰

X