Kardeşini çok kıskanıyor, açlıktan ölecek acil yardım...

Doga81

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2013
162
28
34
Merhaba,
Oğlum 26 aylıkken 2. Oğlumu dünyaya getirdim. İlk başta iyi gidiyordu ama ilk oğluma bebeklikten beri bakan bakıcı da gidince hiç birşeyi kabul etmez oldu. Kesinlikle yemek yemiyor; ekmek, simit ve makarna yiyor sadece ve bu sebeple kabız oldu. Çok hırçınlaştı. Israr etme, aralarda hiç birşey verme acıkınca yer dediler, çocuk halsizlikten üzerime yığılıp kustu. Sonra mecburen kek verdim.
Benim de sabrım kalmadı, çocuğa çok bağırıyorum ve sonra çok üzülüyorum. Ne yapacağımı şaşırdım. Kötü bir anne olduğumu düşünmeye başladım.
Bebekle hiç ilgilenemiyorum. Emzirebiliyorum sadece bir de gizli gizli seviyorum.
Benzer durum yaşayan var mı? Nasıl atlattınız?
Sevgiler

Merhaba cnm benimde kizim 22 aylikken oglum dunyaya geldi ilk baslarda oglumu besige dahi yatiramiyodum ' benim' diyodu ki onun besigi ayriydi hersey benim bez benim kiyafetler benim yastik benim falan filan suan oglum 2aylik biraz duzeldik alisti sanirim artik besige yatirabiliyorun en azindan benim olayida fazla kalmadi fakat ben oglumu emzirmek icin kucagima aldigimda kizim cok seszislesiyo ve bi yerde oturup bize bakiyo ve bu durum benide cok rahatsiz ediyo saniki oglumla ilgilenmekten kİzimla ilgilenemiyomusum gibi yemektw ayni sekil ilk baslarda bnm kizimda hic bisey yemedi tek ictigi sey su ve suttu 2 haftadir biraz biraz yemege basladi..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…