Çene Estetiği Kare Çene(Kare Yüz)

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

kapsizkaplumbaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2017
7
6
30
Arkadaşlar merhaba çene kemiklerimin genis yapisindan dolayi yuzum cok kare duruyo bu durumdan rahatsiz oluyorum?benimle ayni durumda olan ve yardimci olabilecek olan varmi?

Nerde nasıl? tanıdığınız bir doktor varmi? daha fazla aydinlatirmisiniz ?
ben yağ aldırma yüz gençleştirme gibi işlemler yaptırdım.kare yüz konusundaki ameliyatını öncesi sonrası videosunu instagramda doktorum paylaştığı için söyledim canım.hastayı tanıyamazsın son halini burun da yapmış hastaya bambaşka biri olmuş.

ben yağ aldırma yüz gençleştirme gibi işlemler yaptırdım.kare yüz konusundaki ameliyatını öncesi sonrası videosunu instagramda doktorum paylaştığı için söyledim canım.hastayı tanıyamazsın son halini burun da yapmış hastaya bambaşka biri olmuş.
özel mesajda attım size ama burdan da geri dönüş yaptım. Doktorunuzun adını soyadını paylaşımısınız benimle. bende takip etmek istiyorum instgramdan:KK36:

Ameliyat öncesi ve sonrası

ÖNCE:

once.jpg

SONRA:

sonra.jpg

benimde kara yüzüm var.. cok mutsuzum .. alt cenem ileri alindi.. kare yüz cikti... almanyada bi doktor var.. ching wing isiyle calisiyor.. acep onami gitsem.. dr zarrinbal ... ama öyle kemik alinmasi sizce mantiklimi?? benim elmacik kemiklerimde var... cenemdeki kemikler alinsa.. elmacik kemiklerim kaymazmi? ve o dediginiz doktorun ismi ne?? türkiyenin neresinde ofisi??

X