Karin agrisi beyaz akinti

simge43

Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2023
68
8
35
Merhabalar bir sey damismak istiyorum yumurtlama adetten hep 1 hafta sonra oluyordu akintidan anliyordum bu adet bitiminde hemen akintilar başladı adet bittiginden beri ara ara beyaz akinti görüyorum adetime tam bir hafta var karnimda da agri var sürekli soguk almisim gibi sanki bunlar gebelik berlirtisimi plabilir mi merak ediyorum

Merhabalar bir sey damismak istiyorum yumurtlama adetten hep 1 hafta sonra oluyordu akintidan anliyordum bu adet bitiminde hemen akintilar başladı adet bittiginden beri ara ara beyaz akinti görüyorum adetime tam bir hafta var karnimda da agri var sürekli soguk almisim gibi sanki bunlar gebelik berlirtisimi plabilir mi merak ediyorum
Bende bu ay adetten hemen sonra yumurtladım şu an 4 gün var adetime afedersin kremsi akıntım var bakalım ne olacak ama üşüttüğümde beyaz akıntım oluyo benim yani ikiside olabilir adet geçtiğinde test yaparsın ben erken yaptım negatif moral bozuk dolanıyorum evde

Merhabalar bir sey damismak istiyorum yumurtlama adetten hep 1 hafta sonra oluyordu akintidan anliyordum bu adet bitiminde hemen akintilar başladı adet bittiginden beri ara ara beyaz akinti görüyorum adetime tam bir hafta var karnimda da agri var sürekli soguk almisim gibi sanki bunlar gebelik berlirtisimi plabilir mi merak ediyoru
Adet belirtileriyle hamilelik belirtileri aynı olduğu için ayırt etmek biraz zor zaten az kalmış regline bi kaç gün sonra erken gebelik testi yapabilirsin ya da tam adet gününde bi test yapabilirsin👼

Bende bu ay adetten hemen sonra yumurtladım şu an 4 gün var adetime afedersin kremsi akıntım var bakalım ne olacak ama üşüttüğümde beyaz akıntım oluyo benim yani ikiside olabilir adet geçtiğinde test yaparsın ben erken yaptım negatif moral bozuk dolanıyorum evde
Bnde aslinda dun yaptim erken yaptim herhalde dedim once pozitif gibiydi sonra dağıldı gitti

Bende yaptim erken test negatif biz acelemi ediyoruz acaba tam 1 hafta var benim bir tane de normal test aldim onu sabah yapacagim hemde bembeyaz benim hic ince cizgi bile yok

Evwt haklisiniz her ay farkli oluyor adet belirtisi bazen hic farkettirmeden oluyo bazen agrili oluyo gelmiyo karisiyo kafa ben son gune kadar umidimi koruyacagim bakalim

Merhaba siteye yeni üye oldum nasıl soru soracağım bilemedim buraya sizin sorunuzun altına yazayım diye düşündüm adet bitiminden hemen sonra üçüncü gününde yumurtlama olur mu şeffaf uzayan akıntım oluyor adetlerim düzensiz oluyor pcos var o yüzden tam günlerini bilemiyorum birkaç aydır her ayın 21 ya da 22sinde adet oluyorum bilen varsa yazabilir mi acaba

Artik ümidi birakmalimiyim kan verecektim az once gittim sansima laboratuvar bozukmus almadilar erken test aldim oda negatif

X