karın bölgesi liposuction

Yeniden merhaba, dr adı hastane adı fotoğraf paylaşmadınız en azından hangi lipo yöntemi kullanıldığını yazabilirseniz sürecinizi ona istinaden takip ederiz.Geçmiş olsun

aslında çok riskli bir ameliyat.. önce internetten bol bol okuyun.. sonra karar verin..! emboli riski çok fazla.. emboli de ciddi bir sorun biliyorsunuz..
ve.. asla ve asla şu an ki kilonuzun %5 inden daha fazla yağ aldırmayın.. daha fazla yağ aldırmanız durumunda ölümle sonuçlanabiliyor..! ha bu arada geri gelmeyen yağlar için "megaliposuction" yaptırmalısınız..

ben 60 kiloydum.. sadece ve sadece bel bölgemde sorun vardı.. benden 3,5- 4 litre yağ aldılar...
tek seferde kilonuzun %5'i ni aldırabilirsiniz ancak.. daha fazla alabileceğini soyleyenlere çok itimat etmeyin derim.. ben bu ameliyatı doktor arkadaşıma yaptırdım.. ve şuan sadece bana soylediklerini size aktarıyorum..

aslında çok riskli bir ameliyat.. önce internetten bol bol okuyun.. sonra karar verin..! emboli riski çok fazla.. emboli de ciddi bir sorun biliyorsunuz..
ve.. asla ve asla şu an ki kilonuzun %5 inden daha fazla yağ aldırmayın.. daha fazla yağ aldırmanız durumunda ölümle sonuçlanabiliyor..! ha bu arada geri gelmeyen yağlar için "megaliposuction" yaptırmalısınız..

ben 60 kiloydum.. sadece ve sadece bel bölgemde sorun vardı.. benden 3,5- 4 litre yağ aldılar...
tek seferde kilonuzun %5'i ni aldırabilirsiniz ancak.. daha fazla alabileceğini soyleyenlere çok itimat etmeyin derim.. ben bu ameliyatı doktor arkadaşıma yaptırdım.. ve şuan sadece bana soylediklerini size aktarıyorum..
isim isteyenlere özel mesajdan yazabilirim

Üç hafta oldu ameliyat olalı. Bugün korseyi çıkarttım artık fenalık geldi. Yine ara ara takabilirim. Karnımda hala hissedilir ve görülür bir şişlik ve sertlik var. Ameliyat izlerinin bazıları yok olmaya başladı hepsi değil ama. En son iki gün önce doktora gittim. Geçecek dedi. Sabırla bekliyorum...
Merhaba ameliyatinizin sonrasi ne oldu acaba nasilsiniz skmdilerde merak ediyorumda

Ameliyattan sonra çıkan yağı odaya getirmişlerdi. Ay bu ne atın dedim. Başka bir yerime enjekte ettirmek için saklamak aklıma gelmedi :)))
Karnımda dalga dalga garip bir görünüm var, bu da geçecek umarım.
Ameliyattan beri kilomda azalma yok hatta biraz artış bile olabilir. Hiç spor yapmıyorum, hava çok soğuk diye neredeyse hiç hareket etmiyorum, bir de üzerine gayet sağlam yiyorum! Şu Ocak Şubat geçsin de biraz spora gideyim...
Geçmiş olsun, nasılsınız? Hangi Dr yaptı bende oldum ve dalgalı tenin, bu dengesizlikler geçti mi? Çukur görünüm düzeldi mi?

Tam bir hafta geçti ameliyatın üzerinden. Halim Nasrettin Hocanın kedi et fıkrası gibi. Karnımdan o kadar yağ alındıysa bu karnındaki kabarık şiş ağrı veren kütle ne?!
Merhaba, ben karın ve bel bölgesinden slim lipo ameliyatı oldum. Bugün 19.cu gün, karnımda 6 delik var. Morluklar Arnica krem sayesinde iyileşti ama ödem ve şişlikler devam ediyor. Karnımın içi keçe gibi uyuşuk. Deliklerden 2 tanesinde dren olduğu için dikiş yoktu, onlar hala kapanmadı ve sızıntı oluyor. Sağ tarafımda, bel üstünde koca bir yumru var. Doktorum bunların normal olduğunu söylüyor. Siz iyileşme sürecinizi yazmamışsınız. Ne zaman normale döndünüz? Bu şişlikler, içerdeki keçe gibi sertlik ne zaman geçecek acaba? Ben şimdiden çok pişman oldum. Umarım doktorun dediği doğrudur ve 8 haftaya kadar bu ödem geçer. Şu anda karnım eski halimden daha beter görünüyor. Normal pantolon bile giyemiyorum.

selamlar benim annem oldu bu amelyatı o şişilikler çok uzun sürdü. Helede gaz sancıları... o ağladı biz ağladık gerçekten zor bir amelyat pisikolojlk bir amelyat arnica kremi hiç duymadım herkese sorduk bir sürü krem öğrendik bepanten, batikon bile sürdük. Gaz sancıları çok uzun sürdü. ama geçtiğini anda eskisinden bin kat daha iyi oluyor her güzellik uğraştırır eşofmanla idare edin sonra pantolona geçin. Geçmiş olsun gerçekten

Çok geçmiş olsun arkadaşım büyük bir ihtimal ank Gazi hastanesi de oldun bu liposaksini nusretin hocaya benim aklıma orası geldi ama bir düşünce tabiki

X