Karın germe ameliyatı olan tecrübeli arkadaşlar,yardımcı olabilirlerse çok sevinirim 👍

meltem0621

Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2023
39
40
Merhaba arkadaşlar,mart 9 da anne estetiği oldum.herşey normal rutininde gidiyor du,karnım da yumuşamalar başladı,genital bölgeye doğru yumuşamadan kaynaklı,buruşuk görüntü oldu.oturunca ayva göbeği,ayakta düz bir karın🤷🏻‍♀️geçici bir durum mu?zamanla yumuşamadan dolayı yumuş bir karnım mı olacak.🥺ben böyle hayal etmedim😢

Bence düzelir gibi bir arkadaşında göbek yanlarda olmuş şuan düzeliyor yazmıştı masaj yapın kantaron yağı ile daha çok yeni düzelir bence doktorunuza sordunuz mu hangi doktora oldunuz acaba memnun musunuz bende düşünüyorum hala karar veremiyorum

ıllakı vucut kendını korumaya alıp yaglanıyo ayakda benımde karnım duzama oturunxa katlanıyo karın germeyeragmen mayısda bır yıl olcak

ıllakı vucut kendını korumaya alıp yaglanıyo ayakda benımde karnım duzama oturunxa katlanıyo karın germeyeragmen mayısda bır yıl olcak
Ben karın germe ameliyatı olunca,Çağla Şikel gibi karnım olacak diye heveslendim😃sıfır yağ,düz karın kaslı falan☺️ameliyat sonrası aynen öyleydi😞karın yumuşamaya başladıkça,yırtıklarım sarkıyor,buruşuyor.fazla derim alındı bu nerden geldi anlamadım🤷🏻‍♀️

Ben karın germe ameliyatı olunca,Çağla Şikel gibi karnım olacak diye heveslendim😃sıfır yağ,düz karın kaslı falan☺️ameliyat sonrası aynen öyleydi😞karın yumuşamaya başladıkça,yırtıklarım sarkıyor,buruşuyor.fazla derim alındı bu nerden geldi anlamadım🤷🏻‍♀️
ya ıste odemden dolayı gergın oluyo odemler gıdınce yumusuyo eeee spor yapmayınca :) ama gene eskıye gore sukur edıyorum ben

X