Karın germe , diastazis rekti ve meme diklestirme sürecim

Benim kabuklarım düstü düsmeyeni zaten doktor düsürdü 😃 10 gün dah pansuman yapalım dedi. Cumartesi gideceğim bakalım ne diyecek. Sonrasında iz kremlerine geçeceğim inşallah
O zaman tamam doktor söylemiş zaten ne kadar daha devam edeceğini ☺️ şimdi nasılsın nasıl gidiyor bakalım

O zaman tamam doktor söylemiş zaten ne kadar daha devam edeceğini ☺️ şimdi nasılsın nasıl gidiyor bakalım
Hersey yolunda sadece gögüs altımda bir tanesinde T gibi dikis varya o uzunlamasına olan yerin basında ve sonunda sarı bir nokta vardı minicik . Ben dikis acılcak ordan diye korktum. Doktor muanede korkulcak birşey degil kremlerle kapancak dedi ama kapanmadı hatta bu sabah ve aksam gazlı beze bir tanesinden sarı leke gelmis ama dikkatli bakılırsa görülüyor. Koku da yok. Minicik iğne topuzu kadar bi leke. Batikon sürdüm arastırıp . Kapatıyormus o.

A bende aynı tarihte oldum. Karnımda hiç bisi yok sağ göğüs altım benimde aynı şekilde yarın kontrolüm var bakalım ne dicek. Bide sizde de var mı karnım resmen davul gibi
Bendede sislik var ödem cok normal. Gögüste senindemi beyazlık var. Yag gibi görünüyor

Contractubex kullanıyorum bende. 3. Ay kontrolümde sordum 6. Dolana kadar kremi bırakma, kesi yerlerin kabarmasın dedi.

Hersey yolunda sadece gögüs altımda bir tanesinde T gibi dikis varya o uzunlamasına olan yerin basında ve sonunda sarı bir nokta vardı minicik . Ben dikis acılcak ordan diye korktum. Doktor muanede korkulcak birşey degil kremlerle kapancak dedi ama kapanmadı hatta bu sabah ve aksam gazlı beze bir tanesinden sarı leke gelmis ama dikkatli bakılırsa görülüyor. Koku da yok. Minicik iğne topuzu kadar bi leke. Batikon sürdüm arastırıp . Kapatıyormus o.
Eğer dediğin gibi çok minicik bir yer ve oradan sarı çok minik bir şey gazlı beze bulaşıyorsa evet doktor doğru söylemiş kapanıyor. Bak benimde böyle çok minik bir yerden sarı minik nokta kadar sarı hep oluyordu. Ben hiç kremi bırakmadan sürdüm tamamen o yaralar ve kabuklar geçene kadar.

Eklentiler

• IMG_2043.jpeg
    IMG_2043.jpeg
    174,8 KB · Görüntüleme: 138
Merhaba😍 Bende şuan tam böyleyim ne kullanmalıyım ödemi atmak için.. tam ne zaman geçti sizin sisliginiz
Ben ilk enfla C kullandım. Sabah akşam kullandım. 1 ay boyunca. Sonra bir kutu daha aldım şişliklerim azalmıştı bende günde bir tane almaya başladım. Sabah kahvaltıdan hemen önce alıp kahvaltı yapıyordum ki hala öyle devam ediyorum. Pek şişliğim kalmadı. Sadece adet dönemim yaklaşınca şişliğim fazla oluyor.

Şu üzerinde ipli bluz olan benim. Yıllarca bu anı bekledim ve sonunda bende göbeği açık giyebildim. Arkadaşlar çok mutluluk verici bir şey. İnsanın kendini giydiği kıyafetle beğenmesi, istediğini giyebilmesi müthiş.

Eklentiler

• BE2A5274-0252-4D4C-94D5-6B8AC73F1228.jpeg
    BE2A5274-0252-4D4C-94D5-6B8AC73F1228.jpeg
    54,9 KB · Görüntüleme: 140
Contractubex kullanıyorum bende. 3. Ay kontrolümde sordum 6. Dolana kadar kremi bırakma, kesi yerlerin kabarmasın dedi.
Benim 5 yıl öncekinde doktorum ısrarla kullanma dedi ama iz kalmıştı tabi yazın güneşlendikçe biraz geçti,rahatsız olmasamda bu kez kullanmak istiyorum.Bir de şunan olduğum doktora bir arkadaşım olmuştu izi neredeyse yok denecek kadar azdı tabi kişiye göre değişir ama bu kez ben de çok düzenli kullanıcam inşallah.Göbekte çok dikişim yok ama sür dedi doktorum siz göbeğe sürüyor musunuz ?

X