Karın germe lipo dikleştirme ve silikon kombine ameliiyat olacağım

cancan7

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2023
4
0
28
2 günüm kaldı çok heycanlı ve endişeliyim beni nasıl bir süreç bekliyor kestiremiyorum. Umarım çabuk iyileşirim deneyimimi veya bilgisi olan var bu ameliyatlarla ilgili ?

Şimdiden çok geçmiş olsun💐 ah o heyecanlanları hepimiz yaşadık😅
Ben de protez+dikleştirme+labioplasti kombine ameliyat oldum. Ayrı ayrı olamazdım, tek seferde hepsini yaptırıp kurtuldum. Kombine ameliyatlarda tek bölgede ağrı hissediliyor diye biri yorum yapmıştı. Bu doğru bir tez olabilir. Ben sadece meme bölgesinde baskı hissettim, labioplasti hiç olmamış gibiydim🤩
inşallah sizin sürecinizde çok güzel geçer💐 gelişmelerden haberdar edin lütfen.

Şimdiden çok geçmiş olsun💐 ah o heyecanlanları hepimiz yaşadık😅
Ben de protez+dikleştirme+labioplasti kombine ameliyat oldum. Ayrı ayrı olamazdım, tek seferde hepsini yaptırıp kurtuldum. Kombine ameliyatlarda tek bölgede ağrı hissediliyor diye biri yorum yapmıştı. Bu doğru bir tez olabilir. Ben sadece meme bölgesinde baskı hissettim, labioplasti hiç olmamış gibiydim🤩
inşallah sizin sürecinizde çok güzel geçer💐 gelişmelerden haberdar edin lütfen.
Suan o kadar rahatladim ki anlatamam iyi ki yazdiniz sabah amelyata glrecegim bakalim heycanliyim uyuyamiyorum 😊 biraz da burnum tikali gibi umarim amelyata engel olmaz hstalanacagim diye korkuyorum 😔 umarim dediginiz gibi olur

Suan o kadar rahatladim ki anlatamam iyi ki yazdiniz sabah amelyata glrecegim bakalim heycanliyim uyuyamiyorum 😊 biraz da burnum tikali gibi umarim amelyata engel olmaz hstalanacagim diye korkuyorum 😔 umarim dediginiz gibi olur
Her şey gönlünüzce olsun💐 ameliyat sonrası ödem atmak ve bağışıklık yükseltmek için doktor tavsiyesi ile enfla-C kullandım. İnşallah hasta olmazsınız, bende hasta olacak gibiydim ama vitamin desteği alıp idare ettim. Ameliyat sonrası bitki çayı yasak; ödem atmak için yeşil çay vs.. içmemelisiniz. Bazı doktorlar belirtmiyor, hatırlatmak istedim 💐

Amelyatı oldum bugün 3 günüm bugunde kalacagım eve gıdemem agrılarım var zor amelyat gercekten zaman nasıl geçecek bilmiyorum

İnşallah çok kısa sürede toparlarsınız💐
15 gün geçti iyi ki de olmuşum toparlandım bile yürüyüş ev işleri hepsini yapıyorum sorun yaşamıyorum ama tabii dikkat ederek. 2 çocuk olunca ve biri de 1.5 daha mecbur ayaklanıyorsun erkenden:)

Yoğun ödem var amelyat sonrası tartıda +8 cıktım suan amelyat öncesi kiloma geldim yani 2 haftada-8 kilo ödem gitti şaka gibi doktor su dan baska bir şey kullanma dedi

Sonucumdan cok memnunum daha da guzel olacak umarım..

15 gün geçti iyi ki de olmuşum toparlandım bile yürüyüş ev işleri hepsini yapıyorum sorun yaşamıyorum ama tabii dikkat ederek. 2 çocuk olunca ve biri de 1.5 daha mecbur ayaklanıyorsun erkenden:)

Yoğun ödem var amelyat sonrası tartıda +8 cıktım suan amelyat öncesi kiloma geldim yani 2 haftada-8 kilo ödem gitti şaka gibi doktor su dan baska bir şey kullanma dedi

Sonucumdan cok memnunum daha da guzel olacak umarım..
Süper🤩 çok hızlı toparlanmışsınız, maşallah diyelim💐 gün geçtikçe daha da güzel olacaklar💖

X