Karın germe ve göğüs küçültme ameliyatı olcam liposuction ile birlikte bu süreci geçirenler bilgilendirme yaparmisiniz. Korkuyorum

merhaba bayanlar acil cevaplarsanız sevinirim 10 Kasım 2023de karın germe ve 360 lipo oldum 3 .ayım bitti 4. Ayıma giricem ama eğildiğim zaman hala katlanan bi göbeğim var iç karın kaslarım dikildiği halde karnım hala şişiyo boşamı çektim bunca acıyı merak etmeye başladım tecrübesi olanlar yardımcı olabilirim ?
Deri sarkması mı ödem gibi mi ödem 6 ay diyorlar geçmesi

Bilemiyorum bize hasmı bu durum sanada baya oldu aslında rahatlamadın mı ev işi yapıyor musun ben mecbur hafif işler yapıyorum ama evi flan süpürmek lazım Vileda arada yapıyorum da
Halâ hiç iş yapmıyorum 40 gündür sadece 2 kez makina tutabildim eve dinleniyorum
Dinlendiğim halde tam olarak iyileşmiş sayılmam
O kabuk dediğim yer düştü benim içinden ip gibi dikiş düğümü çıktı onun sonrasında görüntü düzeldi gibi

merhaba bayanlar acil cevaplarsanız sevinirim 10 Kasım 2023de karın germe ve 360 lipo oldum 3 .ayım bitti 4. Ayıma giricem ama eğildiğim zaman hala katlanan bi göbeğim var iç karın kaslarım dikildiği halde karnım hala şişiyo boşamı çektim bunca acıyı merak etmeye başladım tecrübesi olanlar yardımcı olabilirim ?
Merhaba , kat kat değil göbeğim ama şiş benimde halâ 3. Ayda bile rahatlamayacaksak ne zaman rahatlayacağız biz yaa 😭

• Beğen
Reactions: yli
Merhaba kızlar 8 gün önce ameliyat oldum herşey iyi hoş şişliğimde az benim şöyle bir sorunum var bazı yerlerde deri katlanmam var yani ütüsüz kıyafet gibi duruyor iki üç yer dikişe yakın bu durumu yaşayan oldu mu dr uma sordum gayet normal olduğunu geçeceğini söyledi ama kafama takıldı 🥲

Halâ hiç iş yapmıyorum 40 gündür sadece 2 kez makina tutabildim eve dinleniyorum
Dinlendiğim halde tam olarak iyileşmiş sayılmam
O kabuk dediğim yer düştü benim içinden ip gibi dikiş düğümü çıktı onun sonrasında görüntü düzeldi gibi
Bir çok ip çıkıyor bendede bazen ağrı yapıyor ev bende süpürmedim 30 gün oldu bugün banada ama bulaşık yemek yapıyorum . Kasık üstü benim baya hasarlı dikişler genisledi görüntü kötü olcak gibi iyileştiği zaman yapacak bir şey yok artık. Ama karnım hoşuma gitmiyor dikiş üstüne inen bir görüntü oluşmaya başladı fazla germe yapılmamış gibi zaten eğik yürüme bende pek olmadı kaslarda rahat dikilmiş gibime geliyor . İnşallah pişman olmam o kadar eziyet cekiyorm herşeyi geçtim çocuğum çantasını kendi taşıyor çok üzülüyorum 😔Memede yumuşadı aşağı doğru inmeye başladı inşallah hepten inmez bilmiyorum ya

Bir çok ip çıkıyor bendede bazen ağrı yapıyor ev bende süpürmedim 30 gün oldu bugün banada ama bulaşık yemek yapıyorum . Kasık üstü benim baya hasarlı dikişler genisledi görüntü kötü olcak gibi iyileştiği zaman yapacak bir şey yok artık. Ama karnım hoşuma gitmiyor dikiş üstüne inen bir görüntü oluşmaya başladı fazla germe yapılmamış gibi zaten eğik yürüme bende pek olmadı kaslarda rahat dikilmiş gibime geliyor . İnşallah pişman olmam o kadar eziyet cekiyorm herşeyi geçtim çocuğum çantasını kendi taşıyor çok üzülüyorum 😔Memede yumuşadı aşağı doğru inmeye başladı inşallah hepten inmez bilmiyorum ya
İnşallah dediğin gibi olur canım
Kontrolde sor kafana takılan herşeyi
Ben de hem bedenen hem ruhen çok yıprandım bu dönemde
😞

Valla kızlar ben iş yapmaya başladım, yani bulaşık yemek yapıyorum ev süpürmeye de başladım artık mecburen. Sadece ağır kaldırmıyorum onun dışında normal ev işi yapmaya başladım bu hafta.. benim de göğsüm baya yumuşamış geldi bugün, ilk zamanlar taş gibiydi tabi şimdi dedim yine sarkar mı bu

Valla kızlar ben iş yapmaya başladım, yani bulaşık yemek yapıyorum ev süpürmeye de başladım artık mecburen. Sadece ağır kaldırmıyorum onun dışında normal ev işi yapmaya başladım bu hafta.. benim de göğsüm baya yumuşamış geldi bugün, ilk zamanlar taş gibiydi tabi şimdi dedim yine sarkar mı bu
Umarım artık yumuşamaları durur
Ameliyat sonrası taş gibiydi hep öyle kalacak sanıyodum ben 😅
Bi sorun yok değil mi inşallah iş yapınca
Belim çok ağrıyor benim bulaşık falan yıkarken sende de var mı?

Umarım artık yumuşamaları durur
Ameliyat sonrası taş gibiydi hep öyle kalacak sanıyodum ben 😅
Bi sorun yok değil mi inşallah iş yapınca
Belim çok ağrıyor benim bulaşık falan yıkarken sende de var mı?
Ben de hep taş gibi kalacak sandım ama 🤣 bi sorun olmuyor bulaşıkta yemekte ama çok eğilip kalkarsam bazen sol kasığıma ağrı giriyor öyle olunca hemen bırakıp işi yatıp dinleniyorum

Ben de hep taş gibi kalacak sandım ama 🤣 bi sorun olmuyor bulaşıkta yemekte ama çok eğilip kalkarsam bazen sol kasığıma ağrı giriyor öyle olunca hemen bırakıp işi yatıp dinleniyorum
Benimde midemin altında oluyor sancı anlamaeım dünden beri öksürürken hapuşururken korktum yarında geçmezse doktora gideceğim
Ya ben iyileşmek istiyorum artık her anlamda😭😭😭

Benimde midemin altında oluyor sancı anlamaeım dünden beri öksürürken hapuşururken korktum yarında geçmezse doktora gideceğim
Ya ben iyileşmek istiyorum artık her anlamda😭😭😭
Kaç hafta oldu sana? Sen bizden daha önce yaptırdın galiba.. gerçekten ne uzun bir iyileşme süreci varmış yaa 😭

18 ocakta oldum ben de
Bende aynı tarih de oldum kabuklar tamamen döküldü mü sende. Bıktım bunlardan dökülüyor tekrar tutuyor bazı yerler büyük kalcak ip alerjisi oldum mafetti beni onun enfeksiyonu ile uğraşıyorum.Diken gibiler birde batıyor sende varmı böyle birşey

Bende aynı tarih de oldum kabuklar tamamen döküldü mü sende. Bıktım bunlardan dökülüyor tekrar tutuyor bazı yerler büyük kalcak ip alerjisi oldum mafetti beni onun enfeksiyonu ile uğraşıyorum.Diken gibiler birde batıyor sende varmı böyle birşey
Bende var canım halâ bikaç noktada elime batan yerler
Pubisin üstü kalın kabuk tuttu dediğim yer, geçen söylemiştim ya orası korseyi çekiştirirken zedelendi kabuğu düşürdüm yeniden açıldı 1 cm e yakın içinden enfeksiyon aktı baya . Yeniden kanuk tuttu şuan 😭
Bugün cildiye randevum vardı oraya göstereceğim
Senin kabuklarda akıntı var mı ?

Bende var canım halâ bikaç noktada elime batan yerler
Pubisin üstü kalın kabuk tuttu dediğim yer, geçen söylemiştim ya orası korseyi çekiştirirken zedelendi kabuğu düşürdüm yeniden açıldı 1 cm e yakın içinden enfeksiyon aktı baya . Yeniden kanuk tuttu şuan 😭
Bugün cildiye randevum vardı oraya göstereceğim
Senin kabuklarda akıntı var
Benim akıntı yok ama açıklık bendede oldu göbekte hala kızarık ve derin yer var ip var birde berbat ya onlar . Göğüste de bir kaç yerde kaldı kabuk ama beni rahatsız ediyor bir yer elime geldi hafif akıntı oldu geçti gibi şuan ama ne zamana tam anlamı ile giderler bilmiyorum . Cildiye ne dedi bizede yaz canım

Son düzenleme:
X