Karın germe ve göğüs küçültme ameliyatı olcam liposuction ile birlikte bu süreci geçirenler bilgilendirme yaparmisiniz. Korkuyorum

merhaba herkese bir sorum olacak 4 hafta önce küçük bir revizyon olmuştum küçük bir bölgeye lipo yapıldı,3 hafta korse kullandım 1 hafta önce çıkardım ama lipo aletinin girdiği bölgede altta küçük 1 tl büyüklüğünde sertlik var hafif bir topaklanma gibi 😔bu geçici birşey mi biraz masaj yaptım ama doktoruma sormadım henüz bunu yaşayan arkadaşlar var mı?O bölge tahriş olmuştur illa ki ama 4 hafta oldu,3 hafta korse giydim şimdiye dağılması gerekmezmiydi?Bilgisi olan varsa yazabilirse çok sevinirim 🙏

Benim sol göğüste akıntı var hemşire ye sordum birşey yok dedi ama korkuyorum açıkçası 😔ben biraz yapıyorum dediğin gibi yapmamak lazım galiba duramıyorum. Hayırda neden açık erkendende pansuman yaptırıyor hergun cile ya karnında sis hiç olmamış gibiyim bilmiyorum artık pek mutlu değilim bu ara düzelir inşallah
Merhabalar, ocak ayında olmuşsunuz ameliyatınızı çok geçmiş olsun. Hiç ameliyat olmamışsınız hissi ne zaman geçti acaba?

Yağlı bir katlanmayı siz anlayabilirsiniz zaten sarkma şeklinde bir katlanmaysa iyi gerilmemiş olabilir.Ben şu an ödemliyim hala 2 hafta daha korse takıcam sonrasında isteseniz size gönderirim benim karnım baya gergin,küçük bir revizyon oldum inşallah düzelir çok kafaya takıyorum.😔
Benimki o şekilde 6 ay dedi şunu dedi bunu dedi hala aynı kilo verdim gene aynı boşa gıbı oldu çok üzgünüm o kadar dikiş izi bana kar kaldı ümidim bitmek üzere 😭

X