Tüberöz memeye protez+ dikleştirme karın liposuction ameliyatı oldum.

karamamba2

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2024
14
3
22
Merhaba kızlar ben tüberöz denen düz inen ayrık,sarkık memelerime 400cc mentor yuvarlak protezler taktırıp dikleştirme yaptırdım. Hem isteyenler için bilgilendirme olsun diye hem yaptıranlardan bilgi alayım diye yazıyorum bu metni. Aynı zamanda anestezi almışken karın ve çevresi için liposuction ve yanak için bişektomi işlemine de girdim. Bugün ameliyat gününi saymazsak 3.günüm. Ameliyatım çok zor geçmiş 8 saat sürmüş karnımda hafif bir ağrı var yanakta hiçbir şey yok fakat meme canımı alıyor. İlk gün felaket acıyordu ağlamaktan öldüm falat dün eve çıktık bir tık daha iyi gibiyim. Yatıp kalkamıyorum. Bugün direnler çıkacak ondan da korkuyorum, korse açılınca bile çok acıyor çok pişman oldum sizce ne zaman hayata dönerim, yardımsız ayağa kalkıp işe dönebilirim. Bu arada memelerim de belim de müthiş oldu doktorumun da işi harika ama canım çok yanıyor:KK43:

Güncelleme: bugün 23.günüm artık ağrım yok sadece ağır geliyorlar😂 gece yastıktan kayıp dümdüz uyursam üstüme çullandığı için memelerim ağrıyor olarak uyanıyorum ama sağa sola dönebiliyorum çok uzun olmamak şartıyla. Direnlerim çıkarken anlık bir acı çektim ama çok da bi şey değilmiş yani. Hala korse takıyorum karnıma da memelerime de ama biraz sıkıldım kıyafet bulamıyorum çünkü buna uygun. 10 güne kadar normal sütyene geçebileceğimi söyledi doktorum. Bende lolipop iz var hala kabuklu yara şeklinde ve memelerim soyuluyor sanırım contratubex kullandığım için ama ben kantaronu daha fazla kullanıyorum bilmiyorum faydası dokunur mu. Ödemlerim hala inmedi tam anlamıyla sağ mememin üst kısmı hala çok şiş fakat meme küçüldü, sol mememin üst şişliği tamamen indi ama alt kısmında baya ödem var o yuzden memeler farklı görünüyor ama ona rağmen muhteşem bir görünütüsü var. Ben işe 12. Gün döndüm ilk hafta topuklu giymezseniz sorun olmuyor sadece boyun ve sırt ağrısı çektim topuklu ile ona da alıştım artık gayet normal çalışabiliyorum. İçinizde böyle zor bir ameliyat geçiren varsa bu memeler tam olarak ne zaman ağrısız acısız tam şekilli bir hale gelecek söyleyebilir mi 😂🫶

Son düzenleme:
Canım meme için ağrılar 5. günden sonra hafifliyor bence ama sende dikleştirme olduğu için dikiş daha fazla onlar olduğu için sen onu 10 gün diye düşün , diğer işlemler hakkında bilgim yok ama memeden daha zor diye duymuştum bir süre korse takman gerek diye biliyorum. Ağrı kesici ve ödem attırıcı ilaç mutlaka iç , doktor vermiştir bol bol ananasta ye. Keşke bende meme olurken diğerlerini olsaydım 😍 şimdiden harika olmuştur çok geçmiş olsun 💐

Canım meme için ağrılar 5. günden sonra hafifliyor bence ama sende dikleştirme olduğu için dikiş daha fazla onlar olduğu için sen onu 10 gün diye düşün , diğer işlemler hakkında bilgim yok ama memeden daha zor diye duymuştum bir süre korse takman gerek diye biliyorum. Ağrı kesici ve ödem attırıcı ilaç mutlaka iç , doktor vermiştir bol bol ananasta ye. Keşke bende meme olurken diğerlerini olsaydım 😍 şimdiden harika olmuştur çok geçmiş olsun 💐
Çook teşekkür ederim evet gerçekten harika duruyor vücudum ama ameliyat zor geçtiği için 5.gündeyim ağrım gerçekten çok fazla hala. Dua ediyorum geçsin artık diye 😔 tekrardan kombine ameliyata girebilirsin bbl teknik var memem olmasa kesinlikle karın yağlarımı popoma eklettirirdim 😍

Çook teşekkür ederim evet gerçekten harika duruyor vücudum ama ameliyat zor geçtiği için 5.gündeyim ağrım gerçekten çok fazla hala. Dua ediyorum geçsin artık diye 😔 tekrardan kombine ameliyata girebilirsin bbl teknik var memem olmasa kesinlikle karın yağlarımı popoma eklettirirdim 😍
sanırım artık bunlar seneye kalacak benim icin burunda düşünüyorum belki hepsi olur bir arada 🤣

Merhaba kızlar ben tüberöz denen düz inen ayrık,sarkık memelerime 400cc mentor yuvarlak protezler taktırıp dikleştirme yaptırdım. Hem isteyenler için bilgilendirme olsun diye hem yaptıranlardan bilgi alayım diye yazıyorum bu metni. Aynı zamanda anestezi almışken karın ve çevresi için liposuction ve yanak için bişektomi işlemine de girdim. Bugün ameliyat gününi saymazsak 3.günüm. Ameliyatım çok zor geçmiş 8 saat sürmüş karnımda hafif bir ağrı var yanakta hiçbir şey yok fakat meme canımı alıyor. İlk gün felaket acıyordu ağlamaktan öldüm falat dün eve çıktık bir tık daha iyi gibiyim. Yatıp kalkamıyorum. Bugün direnler çıkacak ondan da korkuyorum, korse açılınca bile çok acıyor çok pişman oldum sizce ne zaman hayata dönerim, yardımsız ayağa kalkıp işe dönebilirim. Bu arada memelerim de belim de müthiş oldu doktorumun da işi harika ama canım çok yanıyor:KK43:
Merhaba çok geçmiş olsun ameliyatı nerede oldunuz ve fiyat ne kadar istediler yardımcı olursanız çok mutlu olurum

Merhaba çok geçmiş olsun ameliyatı nerede oldunuz ve fiyat ne kadar istediler yardımcı olursanız çok mutlu olurum
Merhaba ben ankaradayım fakat doktorum hakkaride görev yapıyor şans eseri ankaraya geldiği bir haftada denk geldim 1 gün içerisinde karar verip hemen ameliyata alındım. Çok sık gelmese de kendisi arada ankarada oluyor dayanabilirim dersen özelden iletebilirim. Liposuction+protezli tüberöz meme dikleştirme 170bine geldi.

X