karında seyirme ile ilgili bilgisi olan melekler:ssz:

lettuce35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2011
150
0
selam arkadaşlar ben 1 haftadır korunmuyorum tam yumurtlama dönemimde korunmayı bıraktık.ve dünden beri karnımda bi seyirme var ama içinde yani sol yumurtalığımın orda acaba hamilemiyim neyim?karında seyirme diye girdiğimde hamilelikle ilgili konula çıkınca bende bir konu açayım dedim bilgisi olan arkaşalar aydınlatırsanız çok sevinirim :KK70:
:KK14::KK49::KK49:

selam arkadaşlar ben 1 haftadır korunmuyorum tam yumurtlama dönemimde korunmayı bıraktık.ve dünden beri karnımda bi seyirme var ama içinde yani sol yumurtalığımın orda acaba hamilemiyim neyim?karında seyirme diye girdiğimde hamilelikle ilgili konula çıkınca bende bir konu açayım dedim bilgisi olan arkaşalar aydınlatırsanız çok sevinirim :KK70:
:KK14::KK49::KK49:

hala yumurtlaman devam ediyor muhtemelen. çalışmaya devam et bence:KK34:

Mrb arkadaslar ben bi hafta once bebegimi aldirmak zorunda kaldim. Kurtaj oldum bebegimin kalbi durmus ve ölmustu cunku. kurtaj olmadan once karnimda hafif hafif seyirmeler baslamisti. Genel olarak bu hamilelerde normaldir. Ama bugun benin yine o zaman ki gibi karnimda seyirmeler oldu ara ara ve bu beni cok sasirtti. Cunku bu seyirlemeri ben hamileligimde yasadim sadece. Daha once hamile olmadan once hic olmamisti. Bu beni com uzuyo moralimi bozuyo bu durum :KK43: bana hamileligimi hatirlatiyo. Daha doktor kontrolune gitmedim ama sizce neden boyle oluyo acaba parcami kalmistir?

X