Karişik durum yardim edin

Sizce hamilemiyim?

• Hayır yok

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    1

Esrarengzmom

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2020
80
7
27
Kızlar benim adetim düzensiz en son 8 mayısta 7 gün hasta oldum takvime göre 39 günde bir gözüküyor. 3 haziran yumurtlama günümdü eşimle korunmasız iliskiye girdik daha sonra 10 haziran da iliskiye girdik ve takvime göre 16 sında hasta olmam gerekiyordu olmadım. Olmadığım için 17 ve 18 haziranda da iliskiye girdim. Daha sonra kasiklarim hafif hafif ağrımaya başladı adet olucam zannettim 25 haziranda sağlık ocağına gidip kan verdim ve 1.20 cıktı sonuç sonra eve geldim test yaptım silik çizgi cıktı pek umursamadım 5 temmuzda tekrar idrar testi yaptım yine silik cıktı. Ama bu aralarda benim kasiklarim ağrıyor belim ağrıyor uykusuzluk duygu değişimi sınır hepsi biarada ama hasta olmadım hala akintim yoğun kaşık agrimla beraber tuvalete gidiyorum hasta oldum diyorum ve akintimla karsilasiyorum buarada midem sis yemek yemesem bile karin alt bolgem hem sis hemde agriyor karin agrisi var salya artisim var ben anlam veremedim lütfen tecrübelerinizi paylaşırmısınız boşuna mı umutlanıyorum acaba?

Kızlar benim adetim düzensiz en son 8 mayısta 7 gün hasta oldum takvime göre 39 günde bir gözüküyor. 3 haziran yumurtlama günümdü eşimle korunmasız iliskiye girdik daha sonra 10 haziran da iliskiye girdik ve takvime göre 16 sında hasta olmam gerekiyordu olmadım. Olmadığım için 17 ve 18 haziranda da iliskiye girdim. Daha sonra kasiklarim hafif hafif ağrımaya başladı adet olucam zannettim 25 haziranda sağlık ocağına gidip kan verdim ve 1.20 cıktı sonuç sonra eve geldim test yaptım silik çizgi cıktı pek umursamadım 5 temmuzda tekrar idrar testi yaptım yine silik cıktı. Ama bu aralarda benim kasiklarim ağrıyor belim ağrıyor uykusuzluk duygu değişimi sınır hepsi biarada ama hasta olmadım hala akintim yoğun kaşık agrimla beraber tuvalete gidiyorum hasta oldum diyorum ve akintimla karsilasiyorum buarada midem sis yemek yemesem bile karin alt bolgem hem sis hemde agriyor karin agrisi var salya artisim var ben anlam veremedim lütfen tecrübelerinizi paylaşırmısınız boşuna mı umutlanıyorum acaba?
Canım kasık ağrım olduğu için bende gebelik testi yaptım hemde 3 tane hepsi silik çıktı ertesi gün test verdim ve hamile çıktım bence tekrar kan ver Hamile olabilirsin belli olmazz

Hamile olsaniz Kanda cikardi diye düşünüyorum.

Bende öyle olmuştu sonra doktorumu aradım doktor bana 1 2gune kadar olursun demişti sonra regl oldum sen yine doktorun varsa doktoruna sor

Korkuyorum negatif sonuc almaktan biraz dahami zaman gecsin acaba diyorum
Sana kalmış ama baktır bence adet olmazsan söktürücü kullanman gerekecek gebelik istiyorsan bence bir kere olsun özele git ben onca devlete gittim kimse rahminde iltihap var demedi özelde ilaç tedavisinden sonra 2. Ay hamile kaldım bence git kan ver ve çıkmazsa bir kere özele git

Bazan beyin olarak hamile olduğumuza kanaat getirince adet gelmiyor. Yok gelmiyor yani. Hamile olmadığın testle tahlille kesinleşince akşama.sabaha geliyor. Piko olanlarda hafif silik çizgi hep çıkıyormuş. Olanlar diyor. Öyle bir rahatsızlığınız yoksa ve ucuz testlerde silik çıkıyorsa bir tane erken gebelik testi alin onda köyü çıkar. Kaldi ki normal testte silik çıktıktan 2 gün sonra o da köyü çıkıyormuş. Değer yükseldiği için.
Bence bir an önce nihayete kavuştursun ki değilseniz regl gelsin geçsin yeni aya umutlanin. Inşallah gebesinizdir.
Ay ne kadar konuştum :KK70:

Teşekkür ederim valla bi şu durumda olmasamda nihayete kavuşsam regl gelcekse gelse önümüzdeki ayı degerlendirsem 😂😂

Teşekkür ederim valla bi şu durumda olmasamda nihayete kavuşsam regl gelcekse gelse önümüzdeki ayı degerlendirsem 😂😂
Acaba son durumunuz nedir ben de adet gecikmesi yaşıyorum evde uyguladığım gebelik testleri negatif benim henüz 1 yaşında bebeğim var gebelik için uygun bir zamanda değilim ve endişeliyim

Valla beklemedeyim hala hasta olmadım 8 mayıstan buyana hiçbirşeyde yapmıyorum mide bulantısı dışında bütün belirtiler var özellikle kaşık ağrısı ve bel ağrısı arada da kramplar giriyor bu ayın sonunda da olmazsam doktora gidecegim

X