Karlı Bir Yatırım İçin Sizce En İyisi Nedir?

En Karlı Yatırım?

• Euro

OY: 0 0,0%
  • Dolar

• Ons

• Ankete Katılan
    22
Altina oy verdim ama bildigimden degil valla, sonucu gormek icin.. Daha sonradan baska sekilde gorebilcegimi gordm ama gecikmistim.
Bende sahsen merak ediyorum nasil yatirim yapabilirim diye..

merkez bankası baskası zaten altın fiyatlarını dusureceklerını soylemıstı ocak ayındakı bı acıklamasında... oyuzden sahsı fıkrım bence altın almayın..

40000 tl kadar bır param var dıyelım ben bunu hemen arsa alırım yakınlarda avm olan havalimani,marina vs yerlerden arsa alırdımki ya satardım yada insaatcı fırmayla anlasıp apartman yada dukkan tarzı bişeyler yapıp yenıden satardım..

veya daha buyuk mıktarda bı param varsa henıuz yapılma asamasında olan insaat halındeki daireleri alıp insaat bıttıkten sonra satardım 2katı fiyatına..

ancak daha dusuk miktardaysa tlden degerı yuksek euro gibi dövize yatırırdım...

Ahaha yok benimki daha 500 tl :KK37: :) Nerde o kadar para bendeee :KK70:

ben de düşünüyorum nereye yatırsam... TL olarak mı kalsa daha iyi acaba... hiç anlamıyorum bu işlerden... üç kuruş param var onu da kaybetcem diye korkuyorum..:KK9:

Almak isteyeceğiniz ve ne kadar süreli yatırım olarak tutacağınız önemli bence...Eğer uzun vade düşünüyorsanız bir seneden fazla altına yatırım yapmalısınız...Altın uzun vade de her zaman kazandırır...Eğer 2-3 aylık düşünüyorsanız €uro daha mantıklı bence yaz sezonu gelmesiyle artar €uro fiyatları her zaman.. Fonda kazandırır evet ama sürekli takip gerektirir..:KK34::KK34::KK34:

tardis canımcım 500 tl sana uzun zaman lazım olmayacaksa altın da düşmüşken altın al ve o parayı unut :KK34:

Çok haklısınız bayanlar. Şimdi param 298 e düştü, bir kaç yere gitti de. O parayı sayenizde yarın bir kısmını altına çevireceğim, diğer kısmını da vadeli turuncu hesap a koyacağım.

X