Karnım aç, yiyemiyorum

Bende seninle ayni durumdayim canim sadece meyve yiyerek besleniyorum yumurtadan etten tiksindim kendim birsey yapamiyorum ne yesem cikiyor zaten baskasinin evine gitsrm hic yoktan yiyorum ama kendi evim azap gibi bana Allah yardimcin olsun zor bi surec ama gececek insallah ben oma inaniyorum :-(
Aynı durumdayım 😒 asosyal biri oldum insanların parfüm kokusundan dahi nefret ettim 😞

Bende seninle ayni durumdayim canim sadece meyve yiyerek besleniyorum yumurtadan etten tiksindim kendim birsey yapamiyorum ne yesem cikiyor zaten baskasinin evine gitsrm hic yoktan yiyorum ama kendi evim azap gibi bana Allah yardimcin olsun zor bi surec ama gececek insallah ben oma inaniyorum :-(
Benim bitti şükür darısı size

Meyve ye tutsun benım bulantım olmadı ama 16 haftaya kadar yıyemedım ac yattm cogu gece. Ogleden sonra pılım bıtıyordu ben hıc kanepeden kalkmıyordum uc kılo verdım ıyıde oldu bes aylık hamıleyım daha kılo almadım karnımda cıkmadı. Bebek gayet saglıklı. Zaten bes aydan sonra fazlaca yıcez normal bır kılo ıle bıterse hamılelıgım en azından lohusalıkta rahat ederım. Bebek ıcın endıselenme annesı buyuyorlar. Bızıö bebıs ıkı uc gun onden bıle godıyor. Az ama saglıklı yemen yeterlı. Tabı cok dusuk kıloda degılsen

Teşekkürler 😊 geçti benimde şükür zor bi dönemdi 7-12 haftalar arası

X