Yöresel Tarif Karnıyarık,Et Suyuna Mercimek Çorbası Ve El Açması Cevizli Baklava-Öncü Sponsorluğunda

Yöresel Yemekler
Harfi harfine katılıyorum nevrosum,mesela böyle birsey yapilirsa cok üzülürüm..hepimiz emek veriyoruz belki az bi butcemizle malzeme alıp bir umut yarismaya katılıyoruz.ayaklarımızın altı acıyor yaparken yorgun düşüyoruz..ama eğer ki bizim bunca emeklerimiz dururken biri kendi annesinin veya akrabasinin vs emeğiyle katilirsa yarışmaya bence cok ağır bir vebal olur.ne demisler aglayanin malı gülene yaramaz :super:
Aynen canım sana katılıyorum:KK66:
Tek başına bayağı zor oluyor hele resim çekmek bayağı oyalıyor:KK19:Ellerimi ikide bir yıkamaktan bıkıyorum:KK70:Yada telefon fena kirleniyor:KK53:

Aynen canım sana katılıyorum:KK66:
Tek başına bayağı zor oluyor hele resim çekmek bayağı oyalıyor:KK19:Ellerimi ikide bir yıkamaktan bıkıyorum:KK70:Yada telefon fena kirleniyor:KK53:
:KK70: aynen nevrosum.tariflerdeki yorgunlugun üstüne fotograf apayrı bi olay zaten.bide benim gibi mutfakta dağınık çalışan biri icin düşün yani :KK53:ben yorgunluktan sofraya bir cacik bi salata yapıp koyamadim.kalkipta biri hic emek vermeden yarismaya katilirsa ve birinci olursa hakkimi helal etmiyorum (nokta ) :KK45:

Son düzenleme:
:KK70: aynen nevrosum.tariflerdeki yorgunlugun üstüne fotograf apayrı bi olay zaten.bide benim gibi mutfakta dağınık çalışan biri icin düşün yani :KK53:ben yorgunluktan sofraya bir cacik bi salata yapıp koyamadim.kalkipta biri hic emek vermeden birinci olursa hakkimi helal etmiyorum (nokta ) :KK45:
Hakkımızda hayırlısı olsun canım:KK60:Biz vicdanen rahatız:KK19:

:KK70: hahaahaa oyle mi rabia01 rabia01 nevros ogretsin sana da kuzumm :KK70: saka maka bende pek beceremedim be nevrosum.lokum gibi bi baklava olamadı:KK70: neyse ilk deneyimim.alisirim belki zamanla:KK70:

Yaa nevrosum sana birsey sorucam.açık açık sorcam yani...simdi bi tarif geliyo diyelim,velev ki bu tarifi yarismaya katilan kisinin annesi arkadasi teyzesi vs.. Falan yapmadığını nerden bilebiliriz ki mesela...bilemeyiz mi acaba:KK45:
Size katılıyorum, bu kesinlikle vicdan meselesi. Benden yana da helal değil hakkım. Fotoğraf çekeceğim diye gazdaki yemeğin buharı yüzünden kameram arada sisli çekiyor, millet sanıyor ki hava bulutlu :KK53:
Hele bana yardımcı olacak tek kişi bile yok, bari patatesimi soyan olsaydı. Sırf bu nedenle hafta içi yapamadım ya yetişmez diye :110:

İkimiz bir olup @rabia01 e yemek yapmayı öğretelim:KK70:
Güzel soru beğendim:KK70: Hiçbir şekilde anlayamayız canım:KK66: Sadece o kişinin vicdanına kalmış canım:KK19:Haketmediğimiz bir şeyi alırsak o bizden başka şekilllerde çıkabilir:KK66: Burasıda başka bir dünya hepimiz birer bireyleriz ve haklarımız var:KK19:Rabbim bildikten sonra biz kandırılmışız hiç önemli değil canım:KK19:Umarım kimse böyle birşey yapmaz..:KK45:
Kesinlikle çıkıyor, ablamın severek aldığı botu çok beğenmiştim. Israr kıyamet elinden aldim sonrada botum çalındı. Ona yenisini almak zorunda kaldım :KK51:

Size katılıyorum, bu kesinlikle vicdan meselesi. Benden yana da helal değil hakkım. Fotoğraf çekeceğim diye gazdaki yemeğin buharı yüzünden kameram arada sisli çekiyor, millet sanıyor ki hava bulutlu :KK53:
Hele bana yardımcı olacak tek kişi bile yok, bari patatesimi soyan olsaydı. Sırf bu nedenle hafta içi yapamadım ya yetişmez diye :110:

Kesinlikle çıkıyor, ablamın severek aldığı botu çok beğenmiştim. Israr kıyamet elinden aldim sonrada botum çalındı. Ona yenisini almak zorunda kaldım :KK51:
Allah büyük lunyam.istersek 100 kere yarismaya katılıp kazanamayalim.kul hakkına girmekten daha büyük birsey yok.insallah böyle birsey yapan olmaz :)))

Valla bi baklava gördüm kuzum ama gecen seneninki miydi bilmiyorum :KK70: güzeldi o.senin soyledigin nasildi? :))
Beğenmediği yaptığım günden beri diline doladığı yanık baklavam bu canım:KK66:
10660301_414775912052861_6811407627964384234_n.jpg

Vallahi benim baklavaya bin basar nevrosum :KK70: hem baklava dediginde biraz üstü kızarmış olmali bence.üstü beyaz beyaz duran baklavayi ben pek sevmiyorum. rabia01 rabia01 bu muydu yavrum yanik dedigin :KK70:
Yanık yanık diye dolandığı baklavam bu işte canım:KK12:Fırınım bozulmuş artık 15 yıllık fırın:KK66:Her tarafını aynı pişirmiyor:KK45:

Sağol canım:KK60:Sen de mi yanık olduğunu düşünüyorsun:skandal::KK70:
Hayir hayir kesinlikle nevrosum,bu baklava asla yanık degil,baklava dediginin ustu biraz kizarmis olmali bence.bu bile o kadar kizarik degil.yanik derken yanık baklavani bile yerim senin demek istemistim bitanem :KK60:

Hayir hayir kesinlikle nevrosum,bu baklava asla yanık degil,baklava dediginin ustu biraz kizarmis olmali bence.bu bile o kadar kizarik degil.yanik derken yanık baklavani bile yerim senin demek istemistim bitanem :KK60:
Şaka yapıyorum canım çok sağol:KK60:

X