Karşılıksız değildi ama bir anda geri çekildi.

yaseminkokulukadin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2019
5
3
Herkese merhabalar . İlk kez bir forumdan paylaşım yapıyorum. Umarım içimi rahatlatacak bir çözüm ya da cevap alabilirim. Yorum yaparsanız sevinirim.
Yaklaşık 1 1.5 aydır aynı ortamda ders çalıştığımız bir beyefendiyle bakışıyorduk. Ben o an bakmıyor olsam bile her dönüşümde bakışlarını yakalıyordum. Tam artık gelir açılır derken bugün ayrılmış salondan işi için il dışına çıktı ve nedense içimdeki ses bi daha benle asla iletişime geçmeyeceğini söylüyor. Ne yapmalıyım ? Not: asla bir erkeğe yanaşacak bir kişiliğe sahip değilim.

tek yol sosyal medyada onu bulman ve eklemen, aksi halde ydönüp dönmeyeceği belli olmadığı için tamamen kaybedebilirsin, bu tip durumlarda aşırı gururlu olmak da zarar verebilir canım
Eklersem de herkes gibi olmaz miyim gözünde? Doktor çünkü böyle yaklaşan çok kadın olmuştur ona. Ben istedim ki o atsın ilk adımı gerisini ben zaten tamamlardım. O da benim gibi geleneksel bir tip. Erkeğin ilk adımı atması gerektiğini düşünmüştür diye düşündüm ben

konuyu okuyunca bir ilişkiniz var zannettim. bakışmaktan falan birşey çıkmaz kafanızı hiç meşgul etmeyin. zaten tanışmak istese çoktan koşa koşa gelirdi. sadece size değil başkalarına da bakmadığı ne malum.

Herkese merhabalar . İlk kez bir forumdan paylaşım yapıyorum. Umarım içimi rahatlatacak bir çözüm ya da cevap alabilirim. Yorum yaparsanız sevinirim.
Yaklaşık 1 1.5 aydır aynı ortamda ders çalıştığımız bir beyefendiyle bakışıyorduk. Ben o an bakmıyor olsam bile her dönüşümde bakışlarını yakalıyordum. Tam artık gelir açılır derken bugün ayrılmış salondan işi için il dışına çıktı ve nedense içimdeki ses bi daha benle asla iletişime geçmeyeceğini söylüyor. Ne yapmalıyım ? Not: asla bir erkeğe yanaşacak bir kişiliğe sahip değilim.
ne oldu son durum nedir?

Sizi üzmek istemem ama gerçekten sizinle bir ilişkiye başlamak isteseydi, bakmakla yetinmezdi. Kaldı ki meslek sahibi biri, yaşının da en az 25 olduğunu düşünüyorum, bu şartlarda birinin yalnızca bakması ve adım atmaması onun size karşı ciddi anlamda bir şeyler hissetmediğini gösterir. Bakmanın bir çok nedeni olabilir, hatta sizin kendisine baktığınızı fark edip bakıyor olabilir. Velhasıl, bakışmak karşılıklı bir şey olduğunu göstermez ....

X