Kart aidat ücreti ve bana gelenler.

Geçenlerde kartın yıllık ücreti kesilmiş bizimde. Eşim aradı böyle birşeyin artık olmadığını neye göre kestiklerini sordu. Ve bu şekilde olacaksa bankayla bütün ilişiğini keseceğini söyledi. Hooppp kesilen tutar kadar bonus yüklediler anında karta.
Bana yapmadılar onu :S
Yazmayın arkadaşlar böyle şeyleri , psikolojim bozuluyor :KK70:
Başta o kadar bağırmasaydım…. İyiydi :S

En para nokta kom,dın dırı dırı nın ona geç bebeğoiim.Aşırı memnumum.Ama öyle taksit maksit fazla yapmıyor.

Hellooooo huysuz gadılar.
Az evvel kart ekstremi incelerken kart aidat ücreti aldıklarını gördüm. Aradım müşteri hizmetlerini ve bunu yapamayacaklarını söyledim. Ama öyle zekasal sorunlu bi kadına denk geldim ki 😂 Hangi kart diyor. İçmişti sanırım kafası güzeldi. Bir yandan bebem ayağımda, bir yandan kadının haa huğğ deyişi😂 nolur bir kere de beni mantıklı biri bulsa.
Ay sinir oldum ayol. Bir de bana demez mi siz ayrıcalıklı değilsiniz 😂 Ayrıcalıklı olmak için ne yapmalıyım ? Aylık en aşağı 5 bin ödüyorum 😂 ay yine bana gelenler geldi. Bu parayı bunlardan alıp yakıcam. Nasıl yaparım. Hadi bi yeşillendirin beni.
Kadına en son sen bankada çalışan olduğuna emin misin ? Çünkü daha çok erotik hatlarda ki hatunlar gibi gülerek cevap veriyorsun dedim 😂 bi kahkaha attı… Allam sabır sabır sabır !

Not: karma var arkadaşlar . Burada ne zaman kötü yorum yapsam başıma bela geliyor 😂
😅😅😅

Hellooooo huysuz gadılar.
Az evvel kart ekstremi incelerken kart aidat ücreti aldıklarını gördüm. Aradım müşteri hizmetlerini ve bunu yapamayacaklarını söyledim. Ama öyle zekasal sorunlu bi kadına denk geldim ki 😂 Hangi kart diyor. İçmişti sanırım kafası güzeldi. Bir yandan bebem ayağımda, bir yandan kadının haa huğğ deyişi😂 nolur bir kere de beni mantıklı biri bulsa.
Ay sinir oldum ayol. Bir de bana demez mi siz ayrıcalıklı değilsiniz 😂 Ayrıcalıklı olmak için ne yapmalıyım ? Aylık en aşağı 5 bin ödüyorum 😂 ay yine bana gelenler geldi. Bu parayı bunlardan alıp yakıcam. Nasıl yaparım. Hadi bi yeşillendirin beni.
Kadına en son sen bankada çalışan olduğuna emin misin ? Çünkü daha çok erotik hatlarda ki hatunlar gibi gülerek cevap veriyorsun dedim 😂 bi kahkaha attı… Allam sabır sabır sabır !

Not: karma var arkadaşlar . Burada ne zaman kötü yorum yapsam başıma bela geliyor 😂
Dert nerede?
Kartından çoğu bankanın yaptığı gibi yıllık hesap bakım ücreti adı altında aidat kesilmiş, nasıl alırım diye soruyorsun ki bu soruyu bdvde soramazsın, konu içeriği hiçbir başlığa uymayan yazılar bölümüne uygun.

1- kartına cep faturası için otomatik ödeme talimatı verin yıllık bakım ücreti kesilmez.
2- aidat kesilmişse banka merkezine bir dilekçe yazıp gönderiyorsun, banka dilekçeyi işleme koyup geri ödeme yapıyor.

Az önce v..... aradım.
Telesekreter bana sesli yanıt sistemi ile yardımcı oldu.
Sesli olarak yıllık aidat bedelimi geri istedigimi söyledim.
Olumlu sonuçlanmıştır bir kaç gün içinde 113 tl iade edilecektir denildi ajkfhjhfjakhf
Bi şaşırdım ki sormayın

X