Kart üzerindeki soyisim?

Pinkrose14141

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2018
576
244
Kızlar konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum, yardımcı olur musunuz lütfen.. Nişanlım la resmi nikahımız var. Maaş kartı ve kredi kartının üzerindeki kızlık soyismimi değiştireceğim de, ne yapmam gerekiyor biliyor musunuz.

Kızlar konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum, yardımcı olur musunuz lütfen.. Nişanlım la resmi nikahımız var. Maaş kartı ve kredi kartının üzerindeki kızlık soyismimi değiştireceğim de, ne yapmam gerekiyor biliyor musunuz.
ciddi mi soruyorsunuz saka mi? banka kartiyla ilgili islem icin kaymakamliga gidilmez herhalde.. bankaya gidip yeni kimliginizle basvuracaksiniz. sitemlerindeki soyisminizi degistirecekler. bana kalirsa buna gerek yok. bildirin bankaya yeni soyisminizi. kartin kullanim tarihi dolunca yeni karti yeni soyisminizle yolluyorlar.

Neden bu kadar onemli ki hangi soyisminizin yazdigi? Ben herhangi bir seyde engel cikartmayacaksa eskisini kullanmayi tercih ederim de o yuzden soruyorum.

Bankanın müşteri hizmetlerini arayın yada bankaya gidin onlar yönlendirir

Resmi nikahtan sonra bankada soyisiminiz güncelleniyor. Benim bekarken açılan hesap kartımda hala ilk soyadım yazıyor. Hoşumada gidiyor hatta.
Bankada güncellenmiş evet benim de, kartta eski soyadımın yazması benim açımdan sorun değil tabi ki, değiştirmem gerektiğini sanıyordum o yüzden sordum sizlere çok teşekkür ederim 😊

Sorun olur mu değişmezsem, değiştirmesem de olur tabi de prosedürü bilmediğimden sormak istedim.
Birşey olacağını sanmam benim tek düşündüğüm kartı yutarsa bankamatik zaten değiştirmek zorunda kalırsınız ,değiştirin ya hemen verirler yada bir iki haftaya gelir yeni kart.

Bankada güncellenmiş evet benim de, kartta eski soyadımın yazması benim açımdan sorun değil tabi ki, değiştirmem gerektiğini sanıyordum o yüzden sordum sizlere çok teşekkür ederim 😊
Eşimin adına olan kredi kartında bile tedirgin oluyorum yutarsa adamın başına iş acacagim diye öyle bı takıntım var bı kere yuttu da😊

banka subesine gittiginizde kimlik fotokopisi cekip guncelliyolar。bankanin biri oyle yapti digeri bizim ekrana duser dedi kredi cekerken guncelledi

X