Göz Makyajı Kaş boyası

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

musicteacher

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2013
243
6
34
Merhaba arkadaslar.aranizda kas boyasi kullanan var mi? Kaslarim acik renk ve boyamak istiyorum.kullanan varsa nasil sonuc aldiginizi paylasabilir misiniz?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım ben mac den kaş fırçası kullanıyorum çok iyi 50tl civarında birşey.fırcası rimel gibi hemde sürünce hiç akma silinme gibi birşeyde olmuyor bir dene derim ben😉

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım ben mac den kaş fırçası kullanıyorum çok iyi 50tl civarında birşey.fırcası rimel gibi hemde sürünce hiç akma silinme gibi birşeyde olmuyor bir dene derim ben😉

Dediginiz urunden bende var yine kas icin en iyi urunleri arastirirken onu almistim gunu kurtariyor gercekten iyi ama en azindan 1 ay falan kalici olsun istiyorum biktim ugrasmaktan:eek:

1ay kalıcı kaş boyası hiç duymadım canım anca kalıcı makyaj yaptırabilirsin ya da dövme yaptırıyorlar canım ama sen bilirsin😊

1ay kalıcı kaş boyası hiç duymadım canım anca kalıcı makyaj yaptırabilirsin ya da dövme yaptırıyorlar canım ama sen bilirsin😊

bugun refectocil diye bitkisel bir kaş boyası siparişi verdim kullanınca buraya yazarım yorumlarımı :)

Tamm bekliyorum canım işe yararsa bende denerim:)

Kullandınız mı?
Bende almayı düşünüyorum ama çok kararsız kaldım :KK43:

merhaba, kullandim ama etkisi bi kac gune gecti ve bir ton koyulasti baya bekletmeme ragmen.acik kahve rengini almistim ben.koyu kahve siyah oluyormus yorumlarda oyle yaziyordu://

merhaba, kullandim ama etkisi bi kac gune gecti ve bir ton koyulasti baya bekletmeme ragmen.acik kahve rengini almistim ben.koyu kahve siyah oluyormus yorumlarda oyle yaziyordu://

Kötü olmuş ya :KK43:
Benimde kaşlarımın arasında çok boşluk var.
Kaşlarım siyah kahverengi kalem çok bariz bir şekilde belli oluyor, çirkin duruyor.
Siyah kalemde zaten iyice siyah yapıyor napıcam bilemiyorum.
Kaş farı denicem birde.

Refectocilin açık kahverenginde olanını kullanıyorum. Kaş kalemi vs kullanmama gerek kalmıyor ve çok da doğal duruyor. Kaş rengim füme-siyah gibi.. Gürlüğünden falan memnunum ama arası çok açık. Ben de sadece baş kısımlarına bolca sürüp 1 saat falan bekliyorum ve dediğim sonucu alıyorum. Herhangi bir zararını da görmedim. Ama şimdi saç rengimi biraz açmayı düşünüyorum, kaş rengimi de tabii. Bu markanın 0 numarası varmış kaş rengini kırmak için, kullanan var mı ??

Ben kaş boyasını ilk defa duydum. benim de kaşımda dökülmeler var, kaş kalemi kullanıyorum ama gün içinde çıkıyor malesef.

X