Kalıcı Makyaj Uygulamaları Kaş kontür microblading doğal yöntemlerle nasıl kurtuldum

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

gizemgigi

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2021
15
6
26
Merhaba kızlar 25 kasımda uzman olmayan bir arkadaşım evde uyguladı işlemi uzaylı gibiydi kaşlarımın çerçevesi maalesef yukarı kalkıktı araştırdım konuştum mesajlaştım tüm uzmanlarla fahiş fiyatlar sundular ve sürecin uzun olacağını söylediler. Umutsuz bir şekilde bekledim duş alıyorum kızarıyor çıkmıyor kese bile attım sakın yapmayın tahriş edersiniz iz kalır
3 hafta sonra yara bölgesi iyileşinceye kadar bepantol ve madecasol krem kullandım bölgedeki boya yağı sevmiyor pigmenti kusturmak için vazelin veya zeytin yağı sürebilirsiniz ben de baktım böyle olmuyor kimseye danışmadan expigment %2 ve karı kantaron yağı sürmeye başladım günde 4 kez hafif bir açılma solma oldu renkte 1 hafta sonra %4 lük expigmente geçtim ki en etkilisi oldu daha hızlı attı boyayı ve kabuk attıkça alttaki boyalı deri gitti şimdi son kez sürüyorum 1 hafta sürüp ara verip 1.5 hafta kabuk atmasını bekliyorum ve bir sürü para dökmekten kurtuldum

expigment %2 yle başlayıp cildi alıştırıp %4 e geçin ve sarı kantaronla beraber yapın sürme işlemini yara ve iz kalmasını engeller

Eklentiler

• D3ECF025-6900-4112-B9A5-C45B736F835A.png
    D3ECF025-6900-4112-B9A5-C45B736F835A.png
    250,3 KB · Görüntüleme: 1.026
  • DEEF8C78-431B-408B-934C-6A39CE739207.png
    DEEF8C78-431B-408B-934C-6A39CE739207.png
    121,4 KB · Görüntüleme: 939
  • FB93A4B7-F31C-4AFE-9D42-773C7947D7C7.png
    FB93A4B7-F31C-4AFE-9D42-773C7947D7C7.png
    575,6 KB · Görüntüleme: 1.252
  • C68C02C0-32DD-47C1-819C-56C8947D3323.png
    C68C02C0-32DD-47C1-819C-56C8947D3323.png
    143,9 KB · Görüntüleme: 893
  • A2F7C6E8-E758-4E8D-89AD-7B395903D1F0.png
    A2F7C6E8-E758-4E8D-89AD-7B395903D1F0.png
    637,5 KB · Görüntüleme: 792
  • 1404A385-C615-40DB-929B-2FE46A966F2F.png
    1404A385-C615-40DB-929B-2FE46A966F2F.png
    646 KB · Görüntüleme: 840
  • 8BA904DD-54DC-4F10-9F0B-E08C8C0C818B.png
    8BA904DD-54DC-4F10-9F0B-E08C8C0C818B.png
    587,6 KB · Görüntüleme: 806
  • F267B7BE-46F4-4DAE-9AE5-1F65CE96CF55.png
    F267B7BE-46F4-4DAE-9AE5-1F65CE96CF55.png
    1 MB · Görüntüleme: 893
  • 89188DF3-E7D9-4AD7-BB8D-E09006377604.png
    89188DF3-E7D9-4AD7-BB8D-E09006377604.png
    595,2 KB · Görüntüleme: 878
  • 4C517292-3B44-4A94-89F9-016E8CB9E639.jpeg
    4C517292-3B44-4A94-89F9-016E8CB9E639.jpeg
    124,3 KB · Görüntüleme: 1.001
Merhaba kızlar 25 kasımda uzman olmayan bir arkadaşım evde uyguladı işlemi uzaylı gibiydi kaşlarımın çerçevesi maalesef yukarı kalkıktı araştırdım konuştum mesajlaştım tüm uzmanlarla fahiş fiyatlar sundular ve sürecin uzun olacağını söylediler. Umutsuz bir şekilde bekledim duş alıyorum kızarıyor çıkmıyor kese bile attım sakın yapmayın tahriş edersiniz iz kalır
3 hafta sonra yara bölgesi iyileşinceye kadar bepantol ve madecasol krem kullandım bölgedeki boya yağı sevmiyor pigmenti kusturmak için vazelin veya zeytin yağı sürebilirsiniz ben de baktım böyle olmuyor kimseye danışmadan expigment %2 ve karı kantaron yağı sürmeye başladım günde 4 kez hafif bir açılma solma oldu renkte 1 hafta sonra %4 lük expigmente geçtim ki en etkilisi oldu daha hızlı attı boyayı ve kabuk attıkça alttaki boyalı deri gitti şimdi son kez sürüyorum 1 hafta sürüp ara verip 1.5 hafta kabuk atmasını bekliyorum ve bir sürü para dökmekten kurtuldum

expigment %2 yle başlayıp cildi alıştırıp %4 e geçin ve sarı kantaronla beraber yapın sürme işlemini yara ve iz kalmasını engeller
Yeni uygulama icin geceelidir diye düşünüyorum 😪

12 gündür kullaniyorum. Kizariklik olmadigi icin ara vermedim. Boyanın rengi koyulaştı. Kir gibi soyulmalar oluyor. Bol güneş kremi nemlendirici sürüyorum. 2 ay kullancagimm. Umarim sonuc alirim 😪

Güzel gidiyor

12 gündür kullaniyorum. Kizariklik olmadigi icin ara vermedim. Boyanın rengi koyulaştı. Kir gibi soyulmalar oluyor. Bol güneş kremi nemlendirici sürüyorum. 2 ay kullancagimm. Umarim sonuc alirim 😪

umarım fayda eder o koyuluk kabuklanmadan ötürü kabuklar dokulur yakında su değdirmeyin 🙏

uzman olmayan bir arkadaşım evde uyguladı işlemi uzaylı gibiydi kaşlarımın çerçevesi
Kaşlarını mahveden arkadaşınla hala görüşüyor musun???
Vallahi ben yolmustum. İşi bilmiyorsan yapma yani:KK11:
Bir arkadaşımın da kuzeni dövme makinası almış, dövmeci olmak istiyormuş. Arkadaşımın 16 yaşındaki haline 'gel sana beleşe dövme yapayım' demiş.
İnan kızın dövmeleri o kadar iğrenç ki (şu an 30 yaşında) , tüm sırtını kaplayan, yamuk suratli bir melek dövmesi var mesela. Gerçekten çok çirkin. Kolunda falan renkli dövme var, rengi de kusmuş, canavar mı, hayvan mı..ne olduğu anlaşılmayan iğrenç bir şey, daha neler neler. Bir ataturk imzasi dövmesi var mesela, söylemese anlamazdım Atatürk imzası diye, öyle saçma bir şey...
Resmen kızı eskiz defteri olarak kullanmis kuzeni.
Çok üzücü gerçekten işi bilmeyen eşin dostun eline düşmek :KK43:
İnşallah kaşlarınız dökülmeden silme süreciniz biter, kolay gelsin

Kaşlarını mahveden arkadaşınla hala görüşüyor musun???
Vallahi ben yolmustum. İşi bilmiyorsan yapma yani:KK11:
Bir arkadaşımın da kuzeni dövme makinası almış, dövmeci olmak istiyormuş. Arkadaşımın 16 yaşındaki haline 'gel sana beleşe dövme yapayım' demiş.
İnan kızın dövmeleri o kadar iğrenç ki (şu an 30 yaşında) , tüm sırtını kaplayan, yamuk suratli bir melek dövmesi var mesela. Gerçekten çok çirkin. Kolunda falan renkli dövme var, rengi de kusmuş, canavar mı, hayvan mı..ne olduğu anlaşılmayan iğrenç bir şey, daha neler neler. Bir ataturk imzasi dövmesi var mesela, söylemese anlamazdım Atatürk imzası diye, öyle saçma bir şey...
Resmen kızı eskiz defteri olarak kullanmis kuzeni.
Çok üzücü gerçekten işi bilmeyen eşin dostun eline düşmek :KK43:
İnşallah kaşlarınız dökülmeden silme süreciniz biter, kolay gelsin
Görüşüyoruz maalesef :KK43: defalarca özür diledi ağladı maalesef öyle herkese güvenmemek deneme tahtası haline gelmemek lazım sütten ağzımız yanıyor sonra biz mağdurlar birbimize destek oluyoruz en güzeli de bu

1ay kullandimm. Soyulma kizariklik oldu. Ama boyada acilma veya silinme olmadi. Kızarıklık 2. 3 gün sonra kayboluyor 😪😪

merhabalar gizem hanım. bende sizin silme yöntemini deneyeceğim tam olarak ne kadar ve nasıl yaptınız mesela bir hafta boyunca hergün 4 kez sürüp sonra dinlendirdinizmi toplamda nekadar devam ettiniz
birde kremle birliktemi kantaron yağını sürdünüz

Kendi kendinize çözüm bulmuşsunuz tebrikler 😊

Lütfen son halini paylaşır mısınız? Dün yaptırdım kalıcı olmaması hatta çıkması için ne yapmam gerekiyor. Şu an madecosol sürüyorum

Lütfen son halini paylaşır mısınız? Dün yaptırdım kalıcı olmaması hatta çıkması için ne yapmam gerekiyor. Şu an madecosol sürüyorum
Evet son halini bende merak ediyorumç Madecasol kullanımında mutlaka dikkatli olun. Gündüz zaten kullanılmıyor ama telefon ısıgı bbıle lekelenmeye sebep oluyor. Bunu bılmedıgım ıcın cok zorlandım. Kaş cevresınde ki lekelenme ıle uğrasmayın bır de o yuzden soylemek ıstedım :KK43: microblading işlemleri çok dikkat istiyor. Son hali gelir ise mesajımı alıntılar mısınız merak ediyorum :0

Evet son halini bende merak ediyorumç Madecasol kullanımında mutlaka dikkatli olun. Gündüz zaten kullanılmıyor ama telefon ısıgı bbıle lekelenmeye sebep oluyor. Bunu bılmedıgım ıcın cok zorlandım. Kaş cevresınde ki lekelenme ıle uğrasmayın bır de o yuzden soylemek ıstedım :KK43: microblading işlemleri çok dikkat istiyor. Son hali gelir ise mesajımı alıntılar mısınız merak ediyorum :0

Tabi ki paylaşırım, solisyon oksijen flan sürenler var ama onlarda sonuçta asit daha çok zarar vermez mi

ben yaklaşık 2 aydır expigment sürüyorum kaşlarım pul pul atıyor ama malesef hala aynı renginde bir değişiklik yok önce expigment yüzde 2 ile başladım 1 hafta,sonra yüzde 4 lüğe geçtim ama sonuç değişmedi

X