Kalıcı Makyaj Uygulamaları Kaş kontür microblading doğal yöntemlerle nasıl kurtuldum

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak
Merhaba kızlar 25 kasımda uzman olmayan bir arkadaşım evde uyguladı işlemi uzaylı gibiydi kaşlarımın çerçevesi maalesef yukarı kalkıktı araştırdım konuştum mesajlaştım tüm uzmanlarla fahiş fiyatlar sundular ve sürecin uzun olacağını söylediler. Umutsuz bir şekilde bekledim duş alıyorum kızarıyor çıkmıyor kese bile attım sakın yapmayın tahriş edersiniz iz kalır
3 hafta sonra yara bölgesi iyileşinceye kadar bepantol ve madecasol krem kullandım bölgedeki boya yağı sevmiyor pigmenti kusturmak için vazelin veya zeytin yağı sürebilirsiniz ben de baktım böyle olmuyor kimseye danışmadan expigment %2 ve karı kantaron yağı sürmeye başladım günde 4 kez hafif bir açılma solma oldu renkte 1 hafta sonra %4 lük expigmente geçtim ki en etkilisi oldu daha hızlı attı boyayı ve kabuk attıkça alttaki boyalı deri gitti şimdi son kez sürüyorum 1 hafta sürüp ara verip 1.5 hafta kabuk atmasını bekliyorum ve bir sürü para dökmekten kurtuldum

expigment %2 yle başlayıp cildi alıştırıp %4 e geçin ve sarı kantaronla beraber yapın sürme işlemini yara ve iz kalmasını engeller
Tesekkur ederim 😊İnşallah geçer tamamen. 3 yillik eski bir uygulama ondan uzun sürecek gibi 😪
merhabalar gizem hanım. bende sizin silme yöntemini deneyeceğim tam olarak ne kadar ve nasıl yaptınız mesela bir hafta boyunca hergün 4 kez sürüp sonra dinlendirdinizmi toplamda nekadar devam ettiniz
birde kremle birliktemi kantaron yağını sürdünüz
Merhaba lar kremleri kullanıp silme işleminde sonuca ulaşan varmı🧚‍♀️🕺💃

Bnde 2 yıl önce Microblanding yaptırdım şimdilerde iyice kırmızıya döndü ve kaşınıyor bnde kasıyorum iyice keseliyorum geçmeye başladı siyah çizgileri ama kırmızılık var nasıl yapsam bilemedim krem yapıp yaramayan vok kişi var sildirmeye gitsem pahalı sanki bilemedim ne yapsam da kurtulsam

X