Kalıcı Makyaj Uygulamaları Kaş magduru

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

mutlukiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2018
175
33
Screenshot_20200116_020055.jpg

Bu kaş kendiliginden silinir mi ve sildirecek yer onerisi olan var mi

Merhaba,
Nerede, kime ve ne işlemi yaptırdığınızı paylaşabilir misiniz?
Sağ kasinizin üzerinde siyah bir gölge var, problem o mu?
Nasıl giderilebilecegi ile ilgili bir fikrim yok açıkçası fakat ben de microblading yaptırmayı düşünüyorum, araştırma aşamasındayım. O yüzden üstteki bilgileri paylaşabilirseniz biz de uzak duralım oralardan.

benimki de rezalet 2017 de yaptırdım yaptırdığımdan beri kıpkırmızı sildirecek bir yer bulsam 1 dk beklemicem psikolojim bozuldu artık.
lütfen sildirenler sonuçlarını paylaşabilir mi.
Lanet olsun kaşlarıma işlem yaptırttığım o güne.

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    70,7 KB · Görüntüleme: 155
benimki de rezalet 2017 de yaptırdım yaptırdığımdan beri kıpkırmızı sildirecek bir yer bulsam 1 dk beklemicem psikolojim bozuldu artık.
lütfen sildirenler sonuçlarını paylaşabilir mi.
Lanet olsun kaşlarıma işlem yaptırttığım o güne.
Merhabalar, ablam Özge Özel de yaptırmış.Kızın kara kaşları da aynı sizin gibi kırmızı,pembeye döndü artık nasıl uyduruk boyalar kullanıyorlarsa..Ablam çok hanımefendidir, gitmiş kendisine demiş,nasıl yardımcı olabilirsiniz bana diye, kızı randevulu gittiği halde 45 dakka kapıda dikmişler,sonra 10 kişinin olduğu kalabalık işlem odasına sokmuşlar,Özgede de,diğerlerinde de maske hak getire! Bi de ne demiş biliyor musunuz benim esmer tenli,kara kaş, kara saçlı ablama; senin cilt rengin kırmızı ondan kırmızıya dönmüş demiş:)))) Cahillik olur da bu kadarı mı olur??!!Neyse şu anda ablam da araştırıyor sildirmek için,yakında gider,size yazarım durumları.Çünkü yazık bi sürü para,sonra da üzüntü..

yaptırdığınız yere sorun nasıl geçeceğini, yardımcı olurlar olmazlarsa da ben olsam dava aaçarım

X