Kaş silme

neden sildiriyorsunuz kızlar merak ettm ilk yapıldıgında begenmediğiniz için mi yoksa daha sonraları kötü bi görüntü olustugu için mi yani mesela bi kere yaptırdık bi daha yaptırmadıgımızda nasıl bi görüntü olusuyor ki cok istiyorum ama ileriisi beni korkutuyor devamlı yaptıramazsam sildirmek zorunda kalırmıyım dye

Kimi insanda yıllar geçse de boya olduğu gibi kalabiliyor, kimi insanda grimsileşiyor ya da kırmızılaşabiliyor.
Cilt tipiyle alakalı bir durum.
Ben, cildim boyayı kırmızı olarak kustuğu için sildiriyorum

Kimi insanda yıllar geçse de boya olduğu gibi kalabiliyor, kimi insanda grimsileşiyor ya da kırmızılaşabiliyor.
Cilt tipiyle alakalı bir durum.
Ben, cildim boyayı kırmızı olarak kustuğu için sildiriyorum
Himm anladım o zmn bunu kimse bilemez iki sene sonra ne olacağını yani şu an çok istiyorum yaptırmayı ama öle kırmızı mor bsyler.olursa ve yaptırma imkanım olmazsa çok üzülürüm iyice berbat etmekten korkuyorum peki neden tekrar yaptırmayı dusunmediniz

Himm anladım o zmn bunu kimse bilemez iki sene sonra ne olacağını yani şu an çok istiyorum yaptırmayı ama öle kırmızı mor bsyler.olursa ve yaptırma imkanım olmazsa çok üzülürüm iyice berbat etmekten korkuyorum peki neden tekrar yaptırmayı dusunmediniz

Kaşlarımda egzamaya bağlı dökülme olduğu için 2 senede bir yenileterek yaptırdım. Ama artık kaşlarım çıkmaya başladı, çok az dökülüyor, o yüzden :KK70:
Dökülme problemim devam etseydi kesinlikle yine yaptırırdım, bakışlara çok anlam katıyor çünkü ...

Kaşlarımda egzamaya bağlı dökülme olduğu için 2 senede bir yenileterek yaptırdım. Ama artık kaşlarım çıkmaya başladı, çok az dökülüyor, o yüzden :KK70:
Dökülme problemim devam etseydi kesinlikle yine yaptırırdım, bakışlara çok anlam katıyor çünkü ...
Himm anladım tşk ederm ya bnmde idare eder bı Kaşim var aslında ama kas bnce çok değiştiriyir yüzü fotolardan anlıyorum bunu alınmadan önceki hali ile sonraki hali bile çok farkediyor bnm kaslar az ama değişik bı şekli var iste o yüzden değişiklik istiyorum da sonra sildirmekle filan uğraşamam ama o yüzden korkuyorum

Himm anladım tşk ederm ya bnmde idare eder bı Kaşim var aslında ama kas bnce çok değiştiriyir yüzü fotolardan anlıyorum bunu alınmadan önceki hali ile sonraki hali bile çok farkediyor bnm kaslar az ama değişik bı şekli var iste o yüzden değişiklik istiyorum da sonra sildirmekle filan uğraşamam ama o yüzden korkuyorum

Kimi insanda yıllar geçtikçe rengi soluyor, grimsi oluyor, göze batmıyor. O zaman sildirmek ya da yeniden yaptırmak durumunda kalmazsınız.
(Benim kaşlarım egzamalı,çok da fazla güneşe çıkan biriyim.Haliyle boyayı kırmızı olarak kustu)

Merhabalar phiremovol işlemi veya lazerle kaşını sildiren var mı Ve nasıl geçiyor mu ?
Selam, ben kaşlarımu iki gün önce q-switch lazer ile sildirdim hiç bir yanma dökülme olmadı. Lazerin etkisi ile hafif kızarıklık var ama o koyu görüntüden çok çok iyidir. Bugüne kadar neden gitmedim diye düşündüm. Renk 2 ton anında değişti hiç koyulaşma vs. de olmadı. Daha önce 2 seans solüsyon yaptırmıştım kabus gibiydi hiç bir işe yaramadığı gibi çok acılı bir süreç ve bence deriye zarar veriyor kesinlikle lazer çok daha iyi ve güvenli

Anladigim kadariyla siyah koyu renkli dovmelerde tum cihazlar baha baya etkili oluyor
Renkler kizarip mavilesip yesillendikce q switchin etkisi azaliyorum sanirim

Merhabalar ben de dün microblading yaptırdım sildirmek istiyorum. Fikir alabilir miyim?

Florya/Küçükçekmece taraflarında Tugce Yılmaz var, insta.dan hesabını bulabilirsiniz hatta. Güncel fiyatlarını bilmiyorum ama ilk seansda bile çok etkili sonuçlar alınabiliyor

Lazerle sildirdim gecti ama bes seans surdu. Aralari 8 haftadan nerdeyse bir yilda tamami ile cikti canim. Ama tenin aciksa daha cabuk cikarmis. Birde kac kez yaptirdigin onemliymis ben bir iki kere tekrarlattigim icin tenimde daha cok murekkep vardi ondan da uzun surermis. Lakin bozma moralini cikiyor lazerle cozumu var neyseki.

Florya/Küçükçekmece taraflarında Tugce Yılmaz var, insta.dan hesabını bulabilirsiniz hatta. Güncel fiyatlarını bilmiyorum ama ilk seansda bile çok etkili sonuçlar alınabiliyor
Ben İstanbul da yaşamıyorum 😢

Keşke kendi kendine geçen bir şey olsa bu yaa... Aslında öyle demiyorlar miydi bana bir seneye geçer demişti yapan kişi ama şimdi bakıyorum herkese öyle denilmis ama kalmış

Keşke kendi kendine geçen bir şey olsa bu yaa... Aslında öyle demiyorlar miydi bana bir seneye geçer demişti yapan kişi ama şimdi bakıyorum herkese öyle denilmis ama kalmış

O kişinin cilt tipine göre değişiyor. Benim kaşlarımda egzama olduğu için microb. 3 ay içinde kendiliğinden silinmişti mesela...

işe yaradı mı peki nerde sildiriyorsunuz..ben solisyonla 1 kere sildirdim biraz gitti gibi 3 seansta biter diyorlar ama bilmiyorum çok korkuyorum ya çok pişmanım ben nerden bulaştım bu işe

bende ağustos ayında yaptırdım en az 25 gün bekleyin ve lazerle sildirebilirsiniz. sildirme yapıyorum bende
bende ağustos ayında yaptırdım en az 25 gün bekleyin ve lazerle sildirebilirsiniz. sildirme yapıyorum bende
işe yaradı mı peki nerde sildiriyorsunuz..ben solisyonla 1 kere sildirdim biraz gitti gibi 3 seansta biter diyorlar ama bilmiyorum çok korkuyorum ya çok pişmanım ben nerden bulaştım bu işe

X