Kalıcı Makyaj Uygulamaları KAŞ UYGULAMASI

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

zhldr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2018
3
1
47
Merhabalar herkese :KK25: Kaşlarım çok seyrek ve istediğim şekli kalemle verirsem çok yapay duruyor. Yeni bir sistem duydum microblading. Yaptıran var mı sonuçları nedir önerirmisiniz ? Ve bursada nerede yaptırabilirim :KK28: Önerilerinizi bekliyorum :KK15:

Bursada make up sinan var. Cok güzel kaşlar yapıyor. Internetten araştır ama randevu almak çile.

Ya Sinan’a baktım bende sanki çok tek elden çıkma gibi kalıp gibi sanki

Benim fikrim aşırı seyrek hatta yok gibi değilse zaten hiç yaptırmamak. O kıl tekniği de bir süre sonra yayılıyor ve kaş dolgusu gibi duruyor. Yüzümü hatta tüm ifademi birinin eline teslim etmek beni ürkütüyor. Ortalıkta bir sürü rezil edilmiş bırakılmış kaş görüyoruz.

Kesinlikle katılıyorum. Etrafımda çok kötü örnekler var, bir çok bloklaşmış kaş örneği. Ve bu beni çok ürkütüyor. Yaptırmak çok istiyorum ama iyi araştırmam lazım ..

kas vitamini diye birsey cikti ben yaptiriyorum cok memnunum microbladingle kombine ettirdim gittigim merkezde kaslarim suan cok guzel. cok dogal kaslarimi yaptilar simdide duzenli vitamine gidiyorum

Merhaba kızlar Bursa'da Gazi caddesinde Elif Ece Güzellik var orada da çok güzel kaşlar yapılıyor bir göz atın.

X