Kaset test pozitif kan testi negatif

nurrrx

Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2022
207
64
24
Kizlaar, bi arkadaşım evde kendi kaset testi yapıp pozitifi gördü, 2/3 farklı marka kullanmış. Kan testi negatif çıktı, böyle olup hamileleiğini öğrenen varmı?

Kan pozitif değilse yoktur gebelik, emin olmak için tekrar kan versin istiyorsa

Benim çok enteresan bir şekilde kaset teste ikinci çizgi hafif silik çıkmıştı kan verdiğimde negatif çıkmıştı ama sonra hamile olduğumu öğrendik nasıl oldu bizde anlamadık ama sonra boş gebelik geçirdim maalesef. Bir kaç gün sonra tekrar kan testi versin

Benim çok enteresan bir şekilde kaset teste ikinci çizgi hafif silik çıkmıştı kan verdiğimde negatif çıkmıştı ama sonra hamile olduğumu öğrendik nasıl oldu bizde anlamadık ama sonra boş gebelik geçirdim maalesef. Bir kaç gün sonra tekrar kan testi versin
Evet oda aynisini soyledi kendisine ileticem rabbim hepimizin hakkinda hayirlisini versinn

Kizlaar, bi arkadaşım evde kendi kaset testi yapıp pozitifi gördü, 2/3 farklı marka kullanmış. Kan testi negatif çıktı, böyle olup hamileleiğini öğrenen varmı?
Geçen sene temmuz da aynısını yaşadım adet gecikince kaset test yaptım ve silik pozitif görmüştüm ve çok sevinmiştik sonra kan verince negatif çıkmıştı. Ertesi gün de adet görmüştüm. Böyle şeyler maalesef olabiliyor en garantisi kan testi 🤷🏼‍♀️

Geçen sene temmuz da aynısını yaşadım adet gecikince kaset test yaptım ve silik pozitif görmüştüm ve çok sevinmiştik sonra kan verince negatif çıkmıştı. Ertesi gün de adet görmüştüm. Böyle şeyler maalesef olabiliyor en garantisi kan testi 🤷🏼‍♀️
Anladim hayirlisi olsun vakti zamani vardir illaki 😊

Canim benim yaptığım bütün testler hala çok silikte olsa pozitif çıkıyo kan testim gecen hafta perşembe günü negatif çıkmıştı reglime 3 gün var hala ben de bir umut yukselir mi diye bekliyorum Allah gönlümüze göre versin inşallah

Altı test yaptım dördünün resmini çekmiştim arkadaşına yardımı olur belki

Eklentiler

• IMG_20240123_191108_282.jpg
    IMG_20240123_191108_282.jpg
    73,4 KB · Görüntüleme: 72
  • 1705570538264.jpg
    1705570538264.jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 70
  • IMG_20240117_161658_370.jpg
    IMG_20240117_161658_370.jpg
    70,8 KB · Görüntüleme: 70
Altı test yaptım dördünün resmini çekmiştim arkadaşına yardımı olur belki
Evet onunkide boyle cikmis farkli marka mi kullandiniz sizde ? Idrarda boyle cikiyosa kanda niye cikmiyorki bi garipsedim. Hadi biri yalanci pozitif gosterse her marka mi yanlis gosterir

Evet onunkide boyle cikmis farkli marka mi kullandiniz sizde ? Idrarda boyle cikiyosa kanda niye cikmiyorki bi garipsedim. Hadi biri yalanci pozitif gosterse her marka mi yanlis gosterir
Farklı marka da var canım bende anlam veremedim tekrar kan vermeye de gitmedim reglimin geçmesini bekliyorum

Bende üç gün önce aynı şeyi yaşadım . Kaset test pozitif. Kan verdim negatif 🙈 . Kaset testlerde hata çok oluyomus diye duydum. Ama gerçekten biran gebe olduğumu sanmıştım. .

Eklentiler

• IMG_20240127_213513.jpg
    IMG_20240127_213513.jpg
    69,6 KB · Görüntüleme: 59
X