Kasık ağrısı ve akıntı hamilelik belirtisi mi

Nesrinyld

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2021
7
4
26
4 gündür fark ettiğim kasık ağrısı var yorgunluk halsizlik yaşadım akıntımda var bugün adet günüm henüz olmadım enfeksiyon mu yoksa hamilelik belirtisi mi . İştah kapanması var . Diğer belirtiler adet dönemimde olduğum için gebelik mi diye düşündürmüyor beni. İlk defa adet döneminde kasık ağrısı yaşıyorum daha önce hiç olmadı bacaklarımda ağrıyor özellikle geceleri . Yarın adet olmazsam test yapacagım çünkü çok düzenli bir adet donemim var

4 gündür fark ettiğim kasık ağrısı var yorgunluk halsizlik yaşadım akıntımda var bugün adet günüm henüz olmadım enfeksiyon mu yoksa hamilelik belirtisi mi . İştah kapanması var . Diğer belirtiler adet dönemimde olduğum için gebelik mi diye düşündürmüyor beni. İlk defa adet döneminde kasık ağrısı yaşıyorum daha önce hiç olmadı bacaklarımda ağrıyor özellikle geceleri . Yarın adet olmazsam test yapacagım çünkü çok düzenli bir adet donemim var
Yani bunlar döllenme agrısı da olabilir kuzum o yüzden hiç anlaşılamıyor
Ama daha önce hiç olmadıysa insanın dikkatini çekiyo tabi
Bebek olma ihtimali de var adetini beklemek lazım ya gününde yada geçince test yap

Yani bunlar döllenme agrısı da olabilir kuzum o yüzden hiç anlaşılamıyor
Ama daha önce hiç olmadıysa insanın dikkatini çekiyo tabi
Bebek olma ihtimali de var adetini beklemek lazım ya gününde yada geçince test yap
Aynenn daha önce yaşamadım kasık ağrısı bacak ağrıları falan o yüzden dikkatimi çekti bugün adet günümdü ama olmadım yarın da olmazsam yapacağım testi .

Bende aynı belirtiler vardı regle üç kala test yaptım silik çizgiyle öğrendim :)

X