Kasikda batma nasil oluyor?

Nelya

NiLoVski
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2009
4.748
10
35
Kizlar sorum belki cok komik ama kasikda batma nasil oluyor?ben de cocuk istiyorum ama bir kac gun oncesine kadar o hissleri yasamamistim.oturdugum yerden kalkarken ve ya hizli bi haraket yaptigimda sag tarafda kasigimdan sanci gibi biseyler oluyor.3-5 saniyelik....kasik batmasi bumu?

Son düzenleme:
aynen bahsettiğin gibi hafif bir sızı oluyor batıyor gibi inşallah hamilesindira.s.

kızlar benimde 1 haftadır sağ kasığımda ağrı var bugün gerçi dahaz ama ağrıdan 2 gün önce hastaneye bile gittim apandist filan zannettim o derece testlerde bişey çıkmadı dün akşan yine çok ağrıdı sağ kasığım.hastaneye gittiğimde kanda gebeliğe baktılar 0,23 çıktı.reglime 9 gün filan var bu kasık olayını hamile olan bir arkadaşımız tam anlatabilirmi nasıl bir ağrı ara ara batma şeklindemi yoksa sürekli bi sızı şeklindemi benim belimde ağrıyo bu ay ama göğüste hiç bı tık yok .off ya beklemek hakkaten sinir bozucumirmirmirmir

Merhaba ben ikinci hamileliğimi yaşıyorum .İlki düşük olmuştu 6 haftalıkken...Bu ikincisi bizim için süpriz oldu açıkçası... Aslında ben Regl olmayı bekliyordum ...Tamda Regl olacağım günlerde aynı adet sancıları yaşadım...Hatta 1-2 gün geçmişti bazen bu şekilde gecikmeler olabiliyor diye bekledim...Birgün iş için yolculuktaydım...Karnım acaip ağrımaya başladı aynı Regl ağrısıgibi oluyor...Kendi kendime dedim kesin eve gidince lavaboya gireceğim ve çamaşırımda kan göreceğim yani o kadar...ama hiçbirşey olmadı ve nerdeyse 1 hafta devam etti...Sonra test yaptım pozitif çıktı ve şu an 8+4 hamileyim darısı sizlerin başına arkadaşlar umarım yardımcı olabilmişimdir...a.s

Merhaba ben ikinci hamileliğimi yaşıyorum .İlki düşük olmuştu 6 haftalıkken...Bu ikincisi bizim için süpriz oldu açıkçası... Aslında ben Regl olmayı bekliyordum ...Tamda Regl olacağım günlerde aynı adet sancıları yaşadım...Hatta 1-2 gün geçmişti bazen bu şekilde gecikmeler olabiliyor diye bekledim...Birgün iş için yolculuktaydım...Karnım acaip ağrımaya başladı aynı Regl ağrısıgibi oluyor...Kendi kendime dedim kesin eve gidince lavaboya gireceğim ve çamaşırımda kan göreceğim yani o kadar...ama hiçbirşey olmadı ve nerdeyse 1 hafta devam etti...Sonra test yaptım pozitif çıktı ve şu an 8+4 hamileyim darısı sizlerin başına arkadaşlar umarım yardımcı olabilmişimdir...a.s

çok çok tebrik ederim canım allah tamamına erdirsin inşallahhh opuyorumnanaktan
darısı bizlerin başınaaaaaaaa

elenanet çok tebrikler bigi için teşekkürler.Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısı bir an önce başımıza amina.s.

Kizlar sorum belki cok komik ama kasikda batma nasil oluyor?ben de cocuk istiyorum ama bir kac gun oncesine kadar o hissleri yasamamistim.oturdugum yerden kalkarken ve ya hizli bi haraket yaptigimda sag tarafda kasigimdan sanci gibi biseyler oluyor.3-5 saniyelik....kasik batmasi bumu?

bende merak ediyordum vallahi.ama benim sol kasık ne olacak şimdi:uhm::uhm:

anladığım kadarıyla iki kasıktada belirti verebiliyomuş.Benim sağ kasığıma şimdi aynada hafif geriye doğru gerinerek baktım diğer tarafa göre şiş duruyo.hamile arkadaşlar kasık belirtisi yaşayanlar bizi bilgilendirsin lütfeen opuyorumnanaktan

kızlar benimde 1 haftadır sağ kasığımda ağrı var bugün gerçi dahaz ama ağrıdan 2 gün önce hastaneye bile gittim apandist filan zannettim o derece testlerde bişey çıkmadı dün akşan yine çok ağrıdı sağ kasığım.hastaneye gittiğimde kanda gebeliğe baktılar 0,23 çıktı.reglime 9 gün filan var bu kasık olayını hamile olan bir arkadaşımız tam anlatabilirmi nasıl bir ağrı ara ara batma şeklindemi yoksa sürekli bi sızı şeklindemi benim belimde ağrıyo bu ay ama göğüste hiç bı tık yok .off ya beklemek hakkaten sinir bozucumirmirmirmir

eger bebek istiyorsan inş.olur ama sag kasıktaki gazda olabilir.. Ben uykulardan uyanıyordum bazen.. bende apandistten şüphelenmiştim.. eger yoksa hamilelik bide ona baksınlar ultrasonda gördü gaz var diye.. Gaz giderici bi hap verdiler adı metsil.. kullanınca geçti hemen..

canimmmm cok tebrik ediyorum seni.Insallah saglikla kucagina alirsin.

ne fark eder,sag - sol,esas olan hamile olmak :)))))))))))

benimkide aynen o sekilde batiyo valla:))
insallah hepimiz hamisizdir opuyorumnanaktan

leyla01 kiz daha dün evlendim diyordun:)))))
masallah zaman ne cabuk gecmis prenses.daya yenisin.insallah alirsin bebesini kucagina.bazen yeni evlilerde 3 ay gibi bir zaman sonra olabiliyor gebelik.
evet ani harekette batma hissetmen kasik agrisi oluyor.yumurtlama zamaninda en cok oluyor birde yumurta catlayinca oluyor.sen yumurtalama zamanini denk getir ve iliskiden sonra kalkma yarim saat en azindan.insallah melegine kavusursun en kisa zamanda

bende bu ay deniyorum hamisligi ve ayni sekilde batma var ama benim dün tüm gün oldu hem sag hemde sol tarafimda.bugün düne göre rahatim.bakalim bu bayram yeniden anneligi tatcakmiyim

aynen leylacım kasık batması o :) ilerleyen günlerde süre 3-5 saniye ile kalmayacak, uzayacak ve sıklaşacak.

X