Aşılama Kasım 2021 aşılama/ tüp bebek planlayanlar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
evet normal ozel hastaneler bıle suan 3000den baslıyor sordum baska yerlerede .
Benim doktorum doktor arkadaşımın arkadaşı. Ücret almıyor benden. Sadece aşılama için alacak oda hastane alıyor zaten altunizade acıbadem. (3bin) ama ben avrupadan anadolu yakasına gitmekten yoruldum

Benim doktorum doktor arkadaşımın arkadaşı. Ücret almıyor benden. Sadece aşılama için alacak oda hastane alıyor zaten altunizade acıbadem. (3bin) ama ben avrupadan anadolu yakasına gitmekten yoruldum
normalde ben ılk muayeneye koça gıttıgımde 485 tl ucret odedım muayene ama abartısız 2saat ılgılendıler , testlerım hazırdı hepsını kontrol ettıler vajınal muayene vs ve en onemlısı o pozıtıf konusması benım orayı secmemdekı en onemlı etken bırde tavsıye uzerıne gıtmıstım. nasip herşey. :)
ama deddıgın gıbı gıt gelde yoruyor ya bende beylıkduzunden topkapıya gıdıyorum cok uzak degıl 1saat falan bıde metrobuse yakın haastane konum olarak

bu arada zam geldımı bakalım yarın bellı olur :) hersey aldı basını gıdıyor

Merhaba herkese uzun zamandır ara ara bakıyordum sonra baktım ki içindeyim bende konunun. 3 buçuk yıllık evliyim hiç korunmadım bizde çok şükür hiç sıkıntı yok. 3 kez iğne denedim olmadı rahim filmi çekildi o da temiz çıktı çok şükür 1 yıl geçti geçmedi ilk kez özel bir hastanede aşılama denedim. 27 sinde başladım. 5 gün gonal f kullandım 4 gün iğneyi kestik çünkü yumurtalarım uyarılmıştı yeterince 8 kasımda aşılamam gerçekleşti çatlatma kullanmadık dr vücudumun kendisinin çatlatacagını söyledi öyle de olmuş tabi. İlk 3 gün kısa kısa ama bütün gün olacak şekilde lekelenmelerim oldu 3. Günden sonra kesildi. Hafif batıklar oluyordu akıntım oldu çok. Ama normal hayatıma devam ettim vitaminlerimi kullandım. 16. Günüm bütün test verdim ve sonuç 0.200 negatif 10 gün sonra istersen tekrar ver dedi acildekü dr ama bilmiyorum ne hissttiğimi bilemiyorum. Son 3 4 gündür hafif agroşarım oldu 15. Gün gögüs agrım ve bel agrım çok oldu ama geçti şuan normal ağrım yok ama regl de olmadım bilmiyorum. Tuaf sadece hissizliğim. Allahım isteyen herkese nasip etsin denekten başka bişey gelmiyor elimden Allahım evladın da anne-babanında hayırlısını nasip etsin. Özür dilerim herkesten şimdiden uzun yazdığım için hakkınızı helal edin.

Pardon yazıyı bugün yazdınız sanmıştım sonucunuz ne oldu test yada kan verdinizmi?
Ben hala ağrı çekmeye devam ediyorum sulu akıntımda var ama hala gelen giden yok. İğnenin 13.günü aşılamanın 12.günündeyim ama böyle ağrım olunca içimden hiç kan testi yaptırmak gelmiyo normal kaset test yaptım hayalet çizgi çıktı ama ondan bile emin olamadım. ağrılar belkide progestandan kaynaklıdır bilmiyorum eğer bugunde adet olmazsam yarın kan veririm diye düşünüyorum.

bu arada zam geldımı bakalım yarın bellı olur :) hersey aldı basını gıdıyor
Beni de ilaçlar korkutuyor. Onlara zam gelirse bittik zaten. Bi gonal f e 887 tl veriyordum geçen yine aldım 950 falandı.
Dediğin çok doğru suanki doktorum çok pozitif memoriale gittim ilk o bana çok olumsuz konuştu. Hem dedi tüp bebek ile bile imkansız hemde tüp bebek protokolü yaptırıyor 10bin liraya. Dedim imkansız ise neden bunu yapıyorsun aldım evrakları çıktım. Bu doktorum ise halledeceğiz yaşın çok genç herşeyi deneyeceğiz ben umutluyum senden sende pozitif ol yaparız dedikce o dakika doğursam doğururum yani. O yüzden güler yüzlü ve anlayışlı olmalı çok önemli. Sonuçta onlara biz gibi bir sürü hasta gidiyor fakat bizim başımıza ilk defa geliyor. Ben bakirkoydeyim koç üni. De yakın hem. Diğer doktorum ile bi deneme yapalım bakalım ona göre bende koca geçerim

Erken gebelik testi mi yaptın canım? Normal kaset test yaptıysan göstermesi çok zor olur zaten

Her şey De vardır bir hayır öyle düşün moralini bozma diğer ay yine denersin en azından probleminiz yokmuş. Bak bana 31 yaşımda 0.02 amh 60 fsh ile erken menapoz dediler. Ben bile umutluyum bu halimle. Sende umutlu ol. Allahın bizler için biçtiği bir zaman var ınanıyorum ki o zamanı gelmeden ne yaparsak boş. Zamanı geldiğinde elbet hepimizin dilekleri kabul olacak. O yüzden pozitif düşün olumsuzluğa kapılma allahın izni ile olur.

merhaba, bende gonal f kullandım 980 tl ama doktorum 1 eczaneyle anlaşmış hastane olarak 980 yerine 580 tl ye veriyorlar. medicalpark hastanesinde oldum ben ilk aşılamamı isterseniz bir konuşun belki öle anlaşmalı bir eczane bulabilirsiniz.

rabbim herkesin yardımcısı olsun inşallah. teşekkür ederim cvp verdiğiniz için. insanın aynı duyguları hissebildiği insanlarla konuşması bile rahatlatıyor.

Bu eczacida doktorun anlaşmalı yeri ama bana da çok pahalı geldi. Geliş fiyatına veriyor genelde. Bence yerinde önemi var caddebostanda gidiyorum o yüzden böyle uçuk fiyatlar diye düşünüyorum. Siz göztepe medikal parkta mi yaptırdınız

rabbim herkesin yardımcısı olsun inşallah. teşekkür ederim cvp verdiğiniz için. insanın aynı duyguları hissebildiği insanlarla konuşması bile rahatlatıyor.
Aynen öyle. Burda kendi durumumuzda olan bir çok insan ile karşılaşıyoruz ve herkes ne kullanıyor ne yapıyor hangi doktordan fayda gördü hangi işlemden memnun kalmadı gibi. Bir sürü deneyimlerini paylaşıyor ve bizlere de fikir oluyor bizde başkalarına fikir oluruz

kesinlikle fiyatı çok bu nasıl bir anlaşmaymış öyle yok ben samsun

kesinlikle fiyatı çok bu nasıl bir anlaşmaymış öyle yok ben samsun
Ay çok iyiymiş sizin fiyat. Bende olmadı başka eczanelerden bakıcam artık. Her gittiğimde ilaç parası en düşük 1500 buluyor. Devamlı gonal f yanına başka ilaç var vitamini var bitkiseli var derken bir sürü para. Allah kolaylık versin hepimize.

kesinlikle onu muhakkak belirttin sorun diğer yerlere ayrıca benim ilk aşılamamdı tabi cahilliğime geldi ilaç 6 kullanımlık ama 75 lik 3 kullanımlıkta bitti eczaneye belirttim ama dönüş olmadı mecbur 2. ilacı almıştım.

Kan versen çıkar artık canım yarın ver bencede testinde çizgi gözüküyorsa fotoda, atabilirmisin bakalım canım

Ben de 9.günündeyim ara ara adet ağrılarım oluyor moralim bozuluyor ama önceki gebeliğimde de adet ağrım olmuştu o yüzden çıkmadık candan umut kesilmez hesabı adet olmadan belli olmaz.ben 14.gün erken gebelik testi yapmayı düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…