Aşılama Kasım 2021 aşılama/ tüp bebek planlayanlar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Ay desenize siz de ben gibisiniz. Anadoluda hangi hastane yada kliniğe gidiyorsunuz. Bakalım olmadı koç a geceriz birlikte ☺️ dediginiz gibi sonu güzel olsun. Hakkımızda hayırlısı olsun.
Sz nerede altunizadede gecen sene gdip geliyorduk malesf olmadi😔

Sz nerede altunizadede gecen sene gdip geliyorduk malesf olmadi😔
Ben şuan kalamışa gidiyorum doktorumun yeri orda. Ama işlemi altunizade acıbadem de yapacak. Yumurta büyümüştür inşallah 8 gündür iğne yapıyorum. 10 a tamamlicam büyümüş ise aşılama yapacak büyümedi ise bu ay iptal olur artık diğer aya nasip kısmet

Ben şuan kalamışa gidiyorum doktorumun yeri orda. Ama işlemi altunizade acıbadem de yapacak. Yumurta büyümüştür inşallah 8 gündür iğne yapıyorum. 10 a tamamlicam büyümüş ise aşılama yapacak büyümedi ise bu ay iptal olur artık diğer aya nasip kısmet
Insallh istenilen buyukluge glmistr ya🤗🤗rabbm yardmcimiz olsun

Paket halin suan sadece rahm filmi icn para verdim 750 tl . Asilama 2000di sanirim ilaclar haric tabi oda 2000 tutar diye dusunuyorum
Güzel fiyat gayet uygun
Bizi zaten ilaçlar bitiriyor. Birde benim gibi her seferinde iğneye devam iğneye devam dedikce daha çok gidiyor. 40 günde ilaçlara verdiğim parayı hesapladım 7.500u geçmişti

Güzel fiyat gayet uygun
Bizi zaten ilaçlar bitiriyor. Birde benim gibi her seferinde iğneye devam iğneye devam dedikce daha çok gidiyor. 40 günde ilaçlara verdiğim parayı hesapladım 7.500u geçmişti
Ya sonu cok guzel olsa verdigimizde gozumuz yok vakti saati gelse rabbmin izniyle

Güzel fiyat gayet uygun
Gecen sene yaptrdigimiz yerde yukseti buraya gttigimzde sasrdik acaba bi yanlslikmi var diye sorduk surekli 2000 diyemi evet dediler bakalm aralik ayini bekliyirm

Ya sonu cok guzel olsa verdigimizde gozumuz yok vakti saati gelse rabbmin izniyle
Ay inşallah
Çok doğru dedin. Sonu güzel olsun da dünyaları serelim. Çabalarımız boş kalmaz inşallah. Dileyen isteyen herkese nasip olsun.

Ay hadi güzel haberleriniz gelsin hepimizin. ☺️🙏
Insalahh tum kalbimle dua ediyorum isteyene rabbim tez zamanda bu mutlulugu yasatsn 😍cift cizgiler gorelim mutlu olalim burada poztif haberleri aldikca bn cok seviniyorm . Surekli bakiyorm da neler olms diye vakt gecsinde istiyorm bakalm 🤗sz bu aymi yaptrcaksinizz aralikdami

Insalahh tum kalbimle dua ediyorum isteyene rabbim tez zamanda bu mutlulugu yasatsn 😍cift cizgiler gorelim mutlu olalim burada poztif haberleri aldikca bn cok seviniyorm . Surekli bakiyorm da neler olms diye vakt gecsinde istiyorm bakalm 🤗sz bu aymi yaptrcaksinizz aralikdami
Cuma randevum var yumurta gelişmiş ise bu ay gelişmemiş ise diğer aya kalır. Inşallah gelişmiştir de yaparız. Ilk defa yapılacak. Bende merak ediyorum kızlar gibi gün saymak istiyorum ama kısmet. Cuma belli olur allahın izniyle

Canım ben ilk defa bukadar yumurtanın olduğunu gördüm çok sukur en azından ole sorun olabilcek bişeyim yok sadece rabbimin sağlıkla hayırlısını nasip etmesiini bekliyorumm 🤲 bence bekle Bnde kanı verdim ewe geldim hastalandım acele edip stres yapmamak en iyisi ama elimizde degil
Malesef ama ben hiç erken test yapmadım şuana kadar hep 14. Günü bekledim içim içimi yeşere bekledim bunda da beklicem çok bekledim bunda da beklerim nasip artık Allah hepimizin kucağını boş bırakmasın diyip dua edelim bi gün bizim sesimiz bi yerlerden duyulur🙏🏻🤲🏻

Ben kaset testte daha dün gördüm erken gebelikle baktım hep 10. Gün yoktu çizgi 11. Gün kimse görmedi ama ben biraz gördüm 12. Günde aşşırı silik hayalet çizgi vardı ki buraya da atmıştım. Normal kaset testle görmeniz zor moral bozmayın hiç boşuna kan en iyisi
ayyy kuzum doktora yazdımda 2-3 gün sonra gene yap dedi de ben öyle yapayım ya da yarın kan vereyim sağlık ocağında

Cuma randevum var yumurta gelişmiş ise bu ay gelişmemiş ise diğer aya kalır. Inşallah gelişmiştir de yaparız. Ilk defa yapılacak. Bende merak ediyorum kızlar gibi gün saymak istiyorum ama kısmet. Cuma belli olur allahın izniyle
Siz olumlu dusunun insallah olur🤗stres yapmayinn

günaydın kızlar, artık gram adet sancısı, ağrısı sızısı kalmadı, gayet normal bir gündeyim, yarın kan verebilirim ama bir şey olacağını hala sanmıyorum

günaydın kızlar, artık gram adet sancısı, ağrısı sızısı kalmadı, gayet normal bir gündeyim, yarın kan verebilirim ama bir şey olacağını hala sanmıyorum
Bugün verseydin keşke canım belli olur artık hayırlısı olsun inşallah 🤲

X