Aşılama Kasım 2021 aşılama/ tüp bebek planlayanlar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kızlar ben yarın kan vereyim de durum negatif olursa adetin 4. günü doktora gidicem ama ben tüp mü yaptırsam derdine düştüm, bizim burda tıp fakültesinde tüp bebek bölümü var, bugün fiyat aldım da ilaçlarla ve hastaneye yatacak para ile beraber 15bin tl dediler, 7000 i hastaneye yatıyormuş da ilaçlar 8000 felan tutuyor mu biliyor musunuz, genelde standart ilaçlar mı veriyorlar ki
Valla bilmiyorum ilaçları da benim arkadaşım 3 sene önce yaptırdı 30 bin gitti ilaçlarla beraber dedi.özele gitmişti o

kızlar ben yarın kan vereyim de durum negatif olursa adetin 4. günü doktora gidicem ama ben tüp mü yaptırsam derdine düştüm, bizim burda tıp fakültesinde tüp bebek bölümü var, bugün fiyat aldım da ilaçlarla ve hastaneye yatacak para ile beraber 15bin tl dediler, 7000 i hastaneye yatıyormuş da ilaçlar 8000 felan tutuyor mu biliyor musunuz, genelde standart ilaçlar mı veriyorlar

kızlar ben yarın kan vereyim de durum negatif olursa adetin 4. günü doktora gidicem ama ben tüp mü yaptırsam derdine düştüm, bizim burda tıp fakültesinde tüp bebek bölümü var, bugün fiyat aldım da ilaçlarla ve hastaneye yatacak para ile beraber 15bin tl dediler, 7000 i hastaneye yatıyormuş da ilaçlar 8000 felan tutuyor mu biliyor musunuz, genelde standart ilaçlar mı veriyorlar ki
Öğrenirseniz bizide bilgilendirebilir misiniz

Kızlar selam bende güzel haber verim. Sol tarafta hiç yumurtam yoktu bugün itibari ile 8 mm. Lik birtanecik çıkmış. Bu benim için mucize. Inşallah 1 tane daha çıkarsa direk tüp bebek yapicam dedi doktorum. Dualarınıza ihtiyacım var. Mesajımı gören şifa olsun diye bir fatiha okuyup yollasın bana 🙏☺️

Arkadaşlar bende hastanedeyim kan veriyorum bugün aşılamanın 17 çi günü inşallah tekrar yükselmiştir doktor muayne etti dedi yatak oluşmuş bebeğin 8 gün sonra kese görünür dedi hadi hayırlısı
Hayırlısı olsun. Sağlıkla gelsin rabbim yüzünü güldürsün. 🙏

Kızlar selam bende güzel haber verim. Sol tarafta hiç yumurtam yoktu bugün itibari ile 8 mm. Lik birtanecik çıkmış. Bu benim için mucize. Inşallah 1 tane daha çıkarsa direk tüp bebek yapicam dedi doktorum. Dualarınıza ihtiyacım var. Mesajımı gören şifa olsun diye bir fatiha okuyup yollasın bana 🙏☺️
ayyyy çok sevindim valla hemen okudum bir fatiha sana, bende tüp bebek mi yaptırsam adet olunca diye düşünüyorum, maliyet ne olacak gideceğin yerde canım

Arkadaşlar bende hastanedeyim kan veriyorum bugün aşılamanın 17 çi günü inşallah tekrar yükselmiştir doktor muayne etti dedi yatak oluşmuş bebeğin 8 gün sonra kese görünür dedi hadi hayırlısı
ayyyy haydi sağlıkla sıhatle inşallah, kucağına da almak nasip olsun canım

ayyyy çok sevindim valla hemen okudum bir fatiha sana, bende tüp bebek mi yaptırsam adet olunca diye düşünüyorum, maliyet ne olacak gideceğin yerde canım
Hiç bilmiyorum ki maliyetini. Benim değerlerim çok kötü idi. Solda hiç yumurta yok sağda 1 tane idi. Amh 0.02 ile olursa daha büyük mucize olur. Doktor solda 2. Yumurta da çıkacak gibi dedi. Inşallah dualarımız kabul olur. Altunizade acıbadem de tüp tedavisi ne kadar olur bilemiyorum orda yapıyor işlemlerini ama olsun da ne kadar olursa olsun. 🙏🙏🙏

X