Kasım-Aralık 2020 Transfer Olacaklar

Canım hayırlı olsun öncellikle inşallah sağlıklı umduğundan daha iyi ilerler peki senin negatif olan tup bebek denemeden adetin uzun sürdü mu
Teşekkür ederim canım darısı tez zamanda sana da olsun inşallah Benim o zaman progestan kullanırken adet günümden üç gün önce kahverengi akıntım başladı azar azar sonrada regli oldum oda bi 7 gün falan sürdü ama baya yoğun kanamam olmuştu çok halsiz düşürmüştü beni 🥺

Oohh valla ne guzel bana daha var 3 hafta sonra🙈 gecer inshaAllah canim bir an once kavussaydik bebelere.. ben shoktayim hala inanamiyorum ilk ya bide🤗🥰 bebegi simdiden hissediyormusun yoksa kramp mi
Ay pardon hissetmediğim için yazacaktım daha çok erken canım oğlumda 16. Haftada hissetmiştim. Bana da 3 hafta sonra gel dedi bende inanamıyorum hala valla zaman geçmiyor. İnşallah sorun olmadan kucaklarımıza alırız hayırlısı ile

Ay pardon hissetmediğim için yazacaktım daha çok erken canım oğlumda 16. Haftada hissetmiştim. Bana da 3 hafta sonra gel dedi bende inanamıyorum hala valla zaman geçmiyor. İnşallah sorun olmadan kucaklarımıza alırız hayırlısı ile
Anladim canim hele dicektim bende hissetme yok ne hizlisin😜 valla kurban oldugum Allahim tum isteyenlere versin ugrastirmasin kimseyi😓

Yatıp kalkıp duruyoruz işte :)
Şimdi lekelenme bekliyoruz dimi biz
Forumları okudukça kafam karışıyor
Kaçıncı gün lekelenme olacak 🤭
Valla pozitif gören bazı kızlarda hiç leke olmadı. Genelde çoğul olanlarda genelde okuyorum. Kanama olacak diye birşey yok ama sancı ağrı duyanlardan da negatif olanlar var 🤐😲🥴🥺😅çok karışık durum. Sen hiç gebelik yaşadın mı peki ?

Yatıp kalkıp duruyoruz işte :)
Şimdi lekelenme bekliyoruz dimi biz
Forumları okudukça kafam karışıyor
Kaçıncı gün lekelenme olacak 🤭
Valla canım ben sabah 9 da transfer olmuştum akşam 12 gibi kahverengi bi leke geldi ama peçeteye sildiğimde bozuk para büyüklüğünde gibi düşün çok azdı yani ama gelmeyende çokmuş kaçıncı günündesin

Bişe sorucam kızlar bana ilginç geldi transferin onuncu günü alttan görmemişler üstten iki kese var demişler bi arkadaşa böle bişe mümkünmü com güzel ilerliyo ahmilelik demişler bide kana bile bakılmadan yarın cıkcak sonuç
Canım naptın nasıl gidiyor hamilelik göremedim seni bende girmiyordum. Kaçıncı haftandasın

Kızlaarr gündüz test yaptım
DFF529A1-9FFB-4247-A434-18ED309F80D5.jpeg

Teşekürler doktor var dedi ama insann inanasi gelmiyor. Tek sıkıntı progestan igne. Uyutmuyor yatırmıyor. Damardan falan veremezler mi acaba
Malesef olmuyor. Ben tamamen yatağa bağlı kaldım iğne yüzünden. Doktorumu arayıp kötü bir halde olduğumu söyledim. Cilt altı iğne verdi onun yerine ama çok pahalı. Ama acı çekmektense parasını veriyoruz napalm. Çok geçmiş olsun. Değsin tüm zahmetlerime.. 🤲💙🧿

Malesef olmuyor. Ben tamamen yatağa bağlı kaldım iğne yüzünden. Doktorumu arayıp kötü bir halde olduğumu söyledim. Cilt altı iğne verdi onun yerine ama çok pahalı. Ama acı çekmektense parasını veriyoruz napalm. Çok geçmiş olsun. Değsin tüm zahmetlerime.. 🤲💙🧿
Bol bol kuvvet vetsin Allah. Bende idare ediyorum. Yarın keseyi görmek için randevumuz var. Güzel haberler alıp acıyı unuturuz.

X