Kasım-Aralık 2020 Transfer Olacaklar

kofi

🎈
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2020
3.568
5.481
Hanmlar yaa bn 3. Gn embryosu transferi oldm 31 aralıkta 12 ocakta test yaptm nehatf cıktı smdi bn ne zaman adet olurum ve olan bu kanama regl kanaması mı yoksa ilaçalrdn dolayı olan bi kanama mı
Ilaçları bıraktıktan bir kaç gün sonra olursun. Âdet kanaması tabii ki. Yakın zamanda pozitifi görürsün inşaallah 🤲

Kimyagerhanim1818

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2020
157
37
Ben taze transfer 3.gun embriyosu transferi oldum. Bugun transferin 7.gunu catlatma ignesinin de 12.gunu . Test yaptm bgn 2.cizgi silik cikti sizce catlatma ignesinin etkisi midir ?

Eklentiler

• IMG20210115115721.jpg
    IMG20210115115721.jpg
    83,9 KB · Görüntüleme: 19

huzun kovan kusu

Guru
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2010
707
1.444
Merhaba bisey sormak istemiyorum benimde embriyom 4aa fakat hiç belirtim yok 7 günüm sizde hiç böyle bisey oldu mu
Belirtiler kişiden kişiye çok değişkenlik gösteriyor.Benim rahmimde ara ara ağrım olurdu böyle regl olacakmışım gibi sonra birkaç saniye sonra geçerdi.Hatta tutmadı sanırım demiştim.Göğüslerim baştan beri hep acıdı hala devam ediyor o.Bulantı vs için çok erkendi ama net hatırladığım rahim ağrısıydı.Belirti aramayın hiç ben kendimi dinlemedim.Belirtisi olup olunlu sonuçlanmayan da çok.Siz dinlenin bol bol.İnşallah güzel haberler alırsınız 🥰

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-08-2021

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 207 gün kaldı.

Bebeğinizin vücudu düzelmeye devam ediyor. Gövdesi uzar ve duşusu daha dik olur. Rahminizin boyu artık küçük bir greyfurt büyüklüğünde. Bu hafta sonunda bebeğiniz yaklaşık 30 ml (3 çorba kaşığı) amniyotik sıvı işçinde yüzüyor olacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

yasemin773

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2016
1.847
1.167
Belirtiler kişiden kişiye çok değişkenlik gösteriyor.Benim rahmimde ara ara ağrım olurdu böyle regl olacakmışım gibi sonra birkaç saniye sonra geçerdi.Hatta tutmadı sanırım demiştim.Göğüslerim baştan beri hep acıdı hala devam ediyor o.Bulantı vs için çok erkendi ama net hatırladığım rahim ağrısıydı.Belirti aramayın hiç ben kendimi dinlemedim.Belirtisi olup olunlu sonuçlanmayan da çok.Siz dinlenin bol bol.İnşallah güzel haberler alırsınız 🥰
Cok tesekkur ederim
Kafamda o kadar kuruyorum ki anlatamam size 😊

huzun kovan kusu

Guru
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2010
707
1.444
Cok tesekkur ederim
Kafamda o kadar kuruyorum ki anlatamam size 😊
O kadar iyi biliyorum ki 😬Hatta sonrasında kese var mı boş mu dolu mu kalp atacak mı vs vs bir sürü endişeleriniz olacak 😄Gönlünüzü ferah tutun.Benim bulantım çok ama hiç bulantısı olmayıp hissetmeyen de çok.Ne zaman test gününüz?

Bebeğinizin vücudu düzelmeye devam ediyor. Gövdesi uzar ve duşusu daha dik olur. Rahminizin boyu artık küçük bir greyfurt büyüklüğünde. Bu hafta sonunda bebeğiniz yaklaşık 30 ml (3 çorba kaşığı) amniyotik sıvı işçinde yüzüyor olacak.

yasemin773

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2016
1.847
1.167
O kadar iyi biliyorum ki 😬Hatta sonrasında kese var mı boş mu dolu mu kalp atacak mı vs vs bir sürü endişeleriniz olacak 😄Gönlünüzü ferah tutun.Benim bulantım çok ama hiç bulantısı olmayıp hissetmeyen de çok.Ne zaman test gününüz?
Cumartesi gunu teste gideceğiz
İlk denemem de hic olmadi hemen adet olmuştum.Bu ikinci denemem gene de korkuyorum bir de hiç hamile kalmadım evlendigimizden beri aşırı meraktayım

huzun kovan kusu

Guru
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2010
707
1.444
Cumartesi gunu teste gideceğiz
İlk denemem de hic olmadi hemen adet olmuştum.Bu ikinci denemem gene de korkuyorum bir de hiç hamile kalmadım evlendigimizden beri aşırı meraktayım
İnşallah güzel bir belirtidir o halde🤩Hadi bakalım az kalmış.

UkaderU

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2020
1.020
1.137
30
Selam kızlar ilk başka bu topikteydim o yüzden buraya da yazmak istedim cumartesi günü ikinci transferimi oldum. Bugün daha 2. Günümdeyim bakalım nasip 🥰🙏🏻 ne güzel bazı arkadaşlar kese görmüş kalp atışı duymuş çok sevindim

Mukuu2004

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2019
359
529
42
Selam kızlar ilk başka bu topikteydim o yüzden buraya da yazmak istedim cumartesi günü ikinci transferimi oldum. Bugün daha 2. Günümdeyim bakalım nasip 🥰🙏🏻 ne güzel bazı arkadaşlar kese görmüş kalp atışı duymuş çok sevindim
Dilerimm bu transferde seninde bebişinn sana tutunur canımm🙏🏻

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-09-2021

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 233 gün kaldı.

Önümüzdeki 4 gün içinde bebeğinizin el plakları görünmeye başlayacak. Her bir el plağı elleri ve parmakları oluşturacak dokuları içermektedir. Bebeğinizin boyu yaklaşık 7-9 mm. Bebeğinizin plasenta gelişimi başlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

senasu1

Her yeni gün yeni umutla başlar
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2015
1.304
2.036
pembiss123 pembiss123 canım senin durum ne oldu topik uğurlu geldi bize inşallah sanada gelmiştir ne asamadasin

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-07-2021

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 183 gün kaldı.

Bebeğinizin kolları vücut büyüklüğüne göre nihayi oranına erişti fakat bacakları hala vücuduna göre daha kısa. Bebeğinizin dalağı artık tamamen işlevsel. Hamileliğiniz sırasında rahminizin ağırlığı yaklaşık 360 kat artarak yaklaşık 28 gr dan yaklaşık 1,13 kg a çıkacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)