Kasım-Aralık 2020 Transfer Olacaklar

Kızlar merhaba 🙋‍♀️ Ben çarşamba günü transfer oldum ve bugün yatakta dönerken kasığım öyle acıdıki sanki bıçak saplandı bir iki saniye böyle sürdü çok korktum açıkçası 😔 başına böyle bir şey gelen oldu mu?
Sonuumu öğrendikten biraz zaman sonra oldu bende öyle çok kramp girdi anlamadım nedenini bı kere de geçenlerde oldu

Kızlar merhaba 🙋‍♀️ Ben çarşamba günü transfer oldum ve bugün yatakta dönerken kasığım öyle acıdıki sanki bıçak saplandı bir iki saniye böyle sürdü çok korktum açıkçası 😔 başına böyle bir şey gelen oldu mu?
Ayy hayırlı olsun inşallah pozitiflerin olsun 😍
O kasıkta bıçak saplanması bende hala oluyor canım 18.haftaya girdik geçmedi. Doğuma kadar da geçecek gibi durmuyor

canıKızlar merhaba 🙋‍♀️ Ben çarşamba günü transfer oldum ve bugün yatakta dönerken kasığım öyle acıdıki sanki bıçak saplandı bir iki saniye böyle sürdü çok korktum açıkçası 😔 başına böyle bir şey gelen oldu mu?
canım hayırlı oksun transferin . evet benim olmuştu 2 kere falan ani hareketten oluyor.
bişeycik olmaz inş. ilaçlarını kullanıyorsun dimi ? neler kullanıyorsun

Pozitif sonuç alan anneler sizler transfer sonrası bir belirti yaşadınız mı acaba 🤗
Canım inşallah pozitf sonuç alırsın. Bende aşırı ateş basması ve kasık ağrısı vardı birde enteresan şekilde doktor kabız olma demişti yani genelde kabız olunuyormuş bende tam tersi ishal durumu olmuştu

kabızlık için sabah aç karna bir gece önce kaynar suya ısladıgınız kayısı suyu için . ben böyle çözebildim . sıkıntı yasarsanız sabah akşam yaparsınızz

Güzel sonuçların olsun inşallah.Bana da yataktan kalkarken olmuştu sol kasığıma bıçak saplanmıştı ve 3 saniye falan sürmüştü doğrulurken bir zorlanmıştım.Bebeğimin kalbini vs hep soldan duyduk hala solumda hatta bugün bile soldan bir bıçak saplandı 🤗Transfer sonrası da bende göğüs hassasiyeti çok vardı hala devam.Regl olacakmışım gibi ağrım oluyor sonra geçiyordu.

Kızlar ben bugün kan tahlili verdim 24 şubatta transfer oldum yani 10.günümde ve 0.35 çıktı 😔 inanılmaz üzgünüm. Hemşire ile görüştüm12.gün tekrar test isteyeceğim dedi ilaçları kullanmaya devam dedi ama ger şey ortada zaten sonuç negatif neden böyle bir şey söyledi onuda anlamadım 😔

Kızlar ben bugün kan tahlili verdim 24 şubatta transfer oldum yani 10.günümde ve 0.35 çıktı 😔 inanılmaz üzgünüm. Hemşire ile görüştüm12.gün tekrar test isteyeceğim dedi ilaçları kullanmaya devam dedi ama ger şey ortada zaten sonuç negatif neden böyle bir şey söyledi onuda anlamadım 😔
Daha bugun sabah aklimdaydin mesajini bekliyordum acikcasi cok umutluydum..😪 ama belki gec bir yerlesmedir olabilirmi? Tekrar ver canim kendini birakma hemen Rabbimin mucizelerine inanmamiz lazim🤲🏻❤️

Tatlım hemen olumsuz düşünme!Embriyo kaç günlüktü bununda etkisi oluyor sakın unutma,erken 8 günlerde negatifi görüp üzülen arkadaşların pozitif sonuçlar aldığına da şahit olduk.Pozitif düşünmeye çalış 😉

canım 0.1 cıkmamış sonuçta. belki yeni tutunmaya başlamıştır inş öyle olmuştur.
olumsuz düşünme lütfen. evet zor ama şükürler olsun başka embryolarında vardı senin. 🙏🙏
sakin olmaya çalış uygulması zor evet ama hersey Allahtan .

Merhaba ben de yumurta takibi ile gebelik planlıyorum da. Ovitrelle kullanmıştım bugün 11.günüm varla yok arası bir silik çizgi var. 9.günü yaptığımda da bu şekildeydi acaba 11.gün erken mi baktım

10. Gunde test yapip negatif olan 12_14. Gun pozitif olan çok arkadasim var oyuzden karamsar olma

Merhaba ben de yumurta takibi ile gebelik planlıyorum da. Ovitrelle kullanmıştım bugün 11.günüm varla yok arası bir silik çizgi var. 9.günü yaptığımda da bu şekildeydi acaba 11.gün erken mi baktım
Ben hamileligimi 5. Gunde ögrendim ama bicok kisi 10. İtobaren ogreniyor sanirim bu döllenmeyle alakali..

X