Aşılama KASIM AYI AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Malesef canım 0.200 cıktı değerim 0 bile değil 🙄☺️
Bak ben anlatiyim tam emin deyilim bende yarın adet günüm 10 gündür falan sol kasığımda batma ve kramp var bugünlerde dahada arttı göğüslerinin ucunda kararma var sol kasığım sağ kasığımdan biraz şiş ve bu arada ara ara olan baş dönmelerim arttı ama hala emin değilim umutlanmaktan korkuyorum 😣😥😥😥😥😥😥😥😥

Bak ben anlatiyim tam emin deyilim bende yarın adet günüm 10 gündür falan sol kasığımda batma ve kramp var bugünlerde dahada arttı göğüslerinin ucunda kararma var sol kasığım sağ kasığımdan biraz şiş ve bu arada ara ara olan baş dönmelerim arttı ama hala emin değilim umutlanmaktan korkuyorum 😣😥😥😥😥😥😥😥😥
Sana bisey diyim mi benim adet olacak belirtilerim bile kayboldu dün normalde adete yakın goguslerime dokunamazdım dün nasıl olduysa birden tüm ağrılar kesildi bende anlamadım ☺️ adet olacağım bile diyecek halim bir iz belirti kalmadı şişlikler indi sivilceler geçti bende şaşkınım umarım adet olurum hafif bel agrım kaldı sadece 🙄

Umarım olur cnm dualarım sizlerle allaha şükür benim 7 yaşında bir kızım var 2. Içın 20 aydır uğraşıyorum nasip böyleymiş diyorum rabbim başta olmayanlara versin nasipse varsa bizlere de versin gecem gündüzüme karıştı çok kaptirdim istiyoruz ya inan kızımla ilgilenemez oldum şu 2 aydır silkelenecegim artık sebepsiz dediler zaten rabbim nasip eylerse olsun ama bildirin hayal kırıklığı yaşadım gerçekten

Umarım olur cnm dualarım sizlerle allaha şükür benim 7 yaşında bir kızım var 2. Içın 20 aydır uğraşıyorum nasip böyleymiş diyorum rabbim başta olmayanlara versin nasipse varsa bizlere de versin gecem gündüzüme karıştı çok kaptirdim istiyoruz ya inan kızımla ilgilenemez oldum şu 2 aydır silkelenecegim artık sebepsiz dediler zaten rabbim nasip eylerse olsun ama bildirin hayal kırıklığı yaşadım gerçekten
İnşallah canım rabbimden ümidimi kesmiş değilim ama korkuyorum burda bi tane abla paylaşmış adetten yumurtlamaya kadar bütün belirtilerini hepsi aynı bütün yazdıkları gün gün korkuyorum 😫😫😫

İnşallah canım rabbimden ümidimi kesmiş değilim ama korkuyorum burda bi tane abla paylaşmış adetten yumurtlamaya kadar bütün belirtilerini hepsi aynı bütün yazdıkları gün gün korkuyorum 😫😫😫
Bir kişi böyle diye herkeste aynı olmuyor canım belki o yüzde 15 20 bölümündesindir ve tutar son güne kadar umut kaybetmek yok ben 7. Gün kanda 2.65 çıkmıştı olmafigini hissediyordum ama yine de son güne kadar hep umutluydum dualar ettim olmazsa da hayırlısı buymuş illaki bir günü var rabbim yaşatacak kimi çok kolay kimi zor allah herkese anneliği tattirsin inş

Bir kişi böyle diye herkeste aynı olmuyor canım belki o yüzde 15 20 bölümündesindir ve tutar son güne kadar umut kaybetmek yok ben 7. Gün kanda 2.65 çıkmıştı olmafigini hissediyordum ama yine de son güne kadar hep umutluydum dualar ettim olmazsa da hayırlısı buymuş illaki bir günü var rabbim yaşatacak kimi çok kolay kimi zor allah herkese anneliği tattirsin inş
İnşallah

Kizlar bende geçenlerde yazmıştım bugün 14.gunm oldu idrar testi yaptım pozitif çıktı ilk asilamam kan verdim sonuç yarın çıkacak acaba hala çatlatma iğnesinin etkisi mi devam edio fazlada heveslenmek istemiorm.

Kizlar dün idrar testim pozitif çıkmıştı asilamamin 14. Günüydü kan testim 51 çıktı sağlık ocağındaki doktor pozitif ama düşük artmasını bekliycez düşuk olmuş olabilir dedi sizce hamilemiyim.?

Kizlar dün idrar testim pozitif çıkmıştı asilamamin 14. Günüydü kan testim 51 çıktı sağlık ocağındaki doktor pozitif ama düşük artmasını bekliycez düşuk olmuş olabilir dedi sizce hamilemiyim.?
Bence hamilesin canım 2 günde 1 katlarsa hiç bir sıkıntı olmaz inş da olmasın hayırlı olsun 🙏

Artmaz değerin düşerse ve adet olursan kimyasal gebelik olur ama 14.günde yapılan kan testinde değerin düşük çıkması gayet normal içini ferah tut canım 🙏🙏

Evet kesinlikle hamilesin hayırlı olsun bizede dua et 😘🧿

Evet kesinlikle hamilesin hayırlı olsun bizede dua et 😘🧿
Etmem mi tabiki ederim Allah hepimize nasip etsin çok zor süreç insanlar kafaya takma diyor gelde bı yaşayana sor . Ümitsiz olmasin hiç kimse ben çok umitsizdim geçen ay hsg çekilmişti tek tupum yok rahmimde doğuştan yarım ilk asilamaydi belkide hamileyim kimyasal gebelik falan degilsetabiki hamileysem inşallah sağlıklı bı şekilde dogurabilirim .bugün yine test vericem sonucunu solerim.

Artmaz değerin düşerse ve adet olursan kimyasal gebelik olur ama 14.günde yapılan kan testinde değerin düşük çıkması gayet normal içini ferah tut canım 🙏🙏
İnşallah yükselir kendi doktorumla görüştüm oda gebelik var değeri takip edelim iki güne bir dedi . Çok sağol cevap verdiğin için😍

Aşılamanın 16.gunu testim 106,27 değer artınca da insanın içini bu sefer acaba kimyasalmi sağlıklımi diye korku kaplıyor benm de ilk asilamam ümitsizliğe sakın kapilmayalim .

X