Aşılama KASIM AYI AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Bende bugün aşılama 7. Gün düşün düşün kafayı yedim gebelik testi negatif e dönünce kanda test verdim 2.75 cıktı arkadaşlar 27 kasımda eğer adet olmazsam kontrolüm var umudum hem var hem yok adetim de 29 kasım bakalım nasip 🥺
Herşeyin hayırlısı olsun inş 🤲🏻 İnş tutmuştur haber verin sizde.

Bende bugün aşılama 7. Gün düşün düşün kafayı yedim gebelik testi negatif e dönünce kanda test verdim 2.75 cıktı arkadaşlar 27 kasımda eğer adet olmazsam kontrolüm var umudum hem var hem yok adetim de 29 kasım bakalım nasip 🥺
Bende kafayı yedim aynen ama test yapmicam kararımı verdim adet olana kadar bekliycem sol kasığımda hafif ağrı ve kramp var şuan. Bile var insan umutlanyo ya rabbim hayırlısı kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah hayırlısıyla olur hepimizin ü🤔🤗😥🤗🤔😥

Ya ben pek bişey anlayamadımki benim doktor değişikti ya salak bana adet olmazsan gel diyo sana. Demiş ya 27 gel diye bana öyle bişey demedi bakıyorum youtubdan videolara ilaç veriyoruz diyo bütün doktorlar benin doktor öyle dedi ya pek önemsemedi galiba ıhtimal düşük diye ama Rabbimden ümit kesilmez inşallah o önemsemedi ama ben dua edyorum rabbim olmayanlara versin banada nasip etsin inşallah anlıcan benim pek umudum yok ya 😔😔😔😔😔
Klomen kullananlara ilac vermiyolarmiş banada kimse gel demedi kendkmiz ogrenicez artik

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum bende 17.11.20 de aşılama yaptırdım benim 5 tane yumoşlarım oluştu rezervem zaten iyi eşimin sperm analiz sonucu normal çıkmıtı yanlız aşılama sabahı doktorum düşük oldugunu dedi tutma olasılıgı nedir biraz canım sıkkın.

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum bende 17.11.20 de aşılama yaptırdım benim 5 tane yumoşlarım oluştu rezervem zaten iyi eşimin sperm analiz sonucu normal çıkmıtı yanlız aşılama sabahı doktorum düşük oldugunu dedi tutma olasılıgı nedir biraz canım sıkkın.
Galiba bütün doktorlar aynı şeyi söylüyo hayırlısı inşallah umudumuzu kırıyorlar

Kızlar selam, yeterince cevap bulamadığım için konu açmak istedim. Eşim ve benim bir sorunumuz yok. Ama 1.5 Yıldır olmuyor.Bende miyom var ancak hamilelik için etki etmeyen bir yerdeymiş. Rahim filmi çektirdim eşimin spermlerine de bakıldı ama sebep bulunamadı. ayın 3’ünde aşılama oldum. Ancak aşılama sırasında doktor rahim duvarımın kapalı oldugunu biraz canımın acıyacağını sağdan soldan müsait biyerden girip aşılamayı yapacağını söyledi. Gerçekten de canım yandı. Ve sonrasında kanamam oldu. Doktora sordum normal dedi.Bugun 10.gun hala peçeteyle sildigimde kan geliyor. Sanırım çok zorladı ama bu kadar uzun sürmesi normal mi bilemedim. Bu konuda bilgsi olan varsa yazabilir mi? Ve bu ay benimle birlikte aşılama olan kimler var kaçıncı gününüzdesiniz durumunuz ne?😊😊
Bende aşılama oldum bugün 6.gunum resmen yaşlanmış gibiyim progesteron kullanıyorum. Esimdede bendede hiç bir sorun yoktu hangi doktora gitsek bı sonuç alamadık en son hsg çektirdim rahmim doğuştan yarım ve tek tupumun olmadığni öğrendim gonal-f 450ile tam 20tane yumurtam oluştu doktor bile şok geçirdi ama asilamami iptal etmedi yapti sonuç ne olur bilmiorm günlerdir uyuyamıyorum yatamiorum bütün vücudum ağrıyor kasik ağrısından iki büklüm yürüyorum . Sırtım belim kaburgalarim hepsi bitik durumda yumurtam çok olduğu için böyle oldugumu söyledi doktor Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Bende aşılama oldum bugün 6.gunum resmen yaşlanmış gibiyim progesteron kullanıyorum. Esimdede bendede hiç bir sorun yoktu hangi doktora gitsek bı sonuç alamadık en son hsg çektirdim rahmim doğuştan yarım ve tek tupumun olmadığni öğrendim gonal-f 450ile tam 20tane yumurtam oluştu doktor bile şok geçirdi ama asilamami iptal etmedi yapti sonuç ne olur bilmiorm günlerdir uyuyamıyorum yatamiorum bütün vücudum ağrıyor kasik ağrısından iki büklüm yürüyorum . Sırtım belim kaburgalarim hepsi bitik durumda yumurtam çok olduğu için böyle oldugumu söyledi doktor Allah hepimizin yardımcısı olsun.
Amin canım. Bu bir sınav .. ben 3kasımda asılama olmuştum hala adet olmadım testlerde negatif bekliyorum..

Merhaba dün aşılama oldum bende doktor eşimin sonucuna göre pekte olumlu bakmadı ama kısmet bakalım. Bu kanama olayını anlamadım asilamada bende kanama falan olmadı sizde neden oldu acaba

Allah yardımcın olsun. Olumlu sonuçlanır inşallah çektiğin acılara değer🙏🏻

Bende aynı gün. Varmı belirtiler
Kızlar bende aynı gün aşılama olmuştum 12.gün göğüste şişlikler vücut şişkinliği geçti hatta yüzümde çıkan sivilceler de geçti yani adet belirtilerimde kayboldu az önce kan verdim öğleden sonra olacak ama şimdi vücudumda adet oldum hissi başladı belim ağrımaya falan başladı zaten 7.gün 2.65 çıkmıştı anlayacağınız hiç umudum da yok benim eşimde sorun yok bende sınırda pcos var inş bundan sonraki aylarda kendiliğinden olur sonuci yazarim ogleden sonra 🥺

Kızlar 13 kasım aşılama günüydü değerim 1 bile çıkmadı ilk asilamamdi ama son olacak piskolojik bitti resmen hakkımızda hayırlısı olsun inş 🙏🙏

X