Kasım Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacak Olanlar

Selin n

👠
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2021
797
1.801
28
:anneadayı:Tüp Bebek Tedavisine Başlayacak Olanlar toplanalım 🤗
Rabbim Sonu Mutlu biten bir hikaye yazmayı nasip etsin 🤲🙏

ANNE
ADAYI
🎀
TARİH
🧪💉
Sonuç❓

Loya-Kiana Loya-Kiana 26 Ekim 1.Kalite 5.gun embriyosu transfer oldu:KK43:
M Meltem _13 26 Ekim 4.gun embriyosu transfer oldu:anneadayı::KK200:
E Eefuliimm 5.gun embriyosu Transfer oldu:anneadayı::KK200:
S Sinovac 28 Ekim 2 tane 3.gun embriyosu transfer oldu:KK43:
A aaa1234 28 Ekim 2.gun embriyosu transfer oldu:anneadayı::KK200:
A Ay42 28 Ekim 3 ya da 4. gün dondurulmuş çift embriyo transfer oldu:anneadayı::KK200:
Opecert Opecert 1 Kasım taze 5.gun embriyo transfer oldu:KK43:
N nur-80 1 Kasım 2 tane 3.gun embriyosu transfer oldu:anneadayı::KK200:
Z zeynep44044 1 Kasım taze 5.gun embriyosu transfer oldu:KK43:
H Haya-lim 1 Kasım transfer oldu:anneadayı::KK200:
Encokanneolmayisevdim Encokanneolmayisevdim 2 Kasım 3.gun embriyosu transfer oldu:KK43:
S Sebepsizk 2 Kasım 5.gun 4Aa ve 3Aa embriyo transfer oldu:anneadayı::KK200:
Cosi Cosi 3 Kasım 5.gun embriyosu transfer oldu:KK43:
C cocuk bekleyen 5.gun EmbRySU:anneadayı::KK200:
A Amanita 4 Kasım 3.gun çift embriyo transfer oldu:KK43:
Luna277 Luna277 4 Kasım dondurulmuş 5.gun Bb embriyosu transfer oldu:anneadayı::KK200:
T Tomaaa 4 Kasım taze 3.gun embriyosu transfer oldu:anneadayı::KK200:
K Karamsar cad 5 Kasım transfer oldu:KK43:
gokkusaginadusenbukalemun gokkusaginadusenbukalemun 5 Kasım 5.gun embriyosu transfer oldu:anneadayı::KK200:
K kardelen yuce 8 Kasım 5.gun embriyosu transfer oldu:anneadayı::KK200:
N nekoo 8 Kasım 5.gun iyi kalite embriyo transfer oldu:anneadayı::KK200:
N nuray1033 10 Kasım 2 tane 3Aa 2Bb 5.gun embriyosu transfer oldu
selocan20 selocan20 11 Kasım 6.gun donmuş embriyo transfer oldu:anneadayı::KK200:
Macakizi2004 Macakizi2004 :anneadayı::KK200:
S Siyahhhinci 5.GuN EmbriyoSu:anneadayı::KK200:
Iron Butterfly Iron Butterfly
Hayalperestttttttt Hayalperestttttttt Transfer olacak
CevikKiz CevikKiz Transfer olacak
Z Zeynepkur Transfer olacak
S Saturnyildizi Transfer olacak
efsunn210102 efsunn210102 Transfer olacak
Sandal kokusu Sandal kokusu ____OPU olacak
mlshope mlshope Transfer olacak
Ilayumut Ilayumut :anneadayı::KK200:
Selin n Selin n 6 ARALİKOPU oLduM

:KK200:

Son düzenleme:
Tüp Bebek Tedavisine Başlayacak Olan Arkadaşlarım🔬💉💊👼toplanalım 🤗
Adım Adım tedavimizin hikayesini yazalım 🌸
Rabbim Sonu Mutlu biten bir hikaye yazmayı nasip etsin tabii en önemlisi bizim için hayırlı olacak olanı versin🙏

Bizim tüp bebek tedavisine yönelme sebebimiz spermiyogram testindeki değerlerin düşük çıkması oldu.
Eşime varikosel teşhisi konuldu ve ardından ameliyat oldu. Gel gelelim ki sonuç değişmedi takviyeler de ciddi anlamda sonucu değiştirmedi. Biz de Tüp Bebek tedavisine başlamak için adım attık. Herhangi bir aşılama geçmişim yok çünkü değerler aşılama için yeterli değil. 💔

Adetimin 2.gunu tekrar hormon testlerim yapılacak.
Bittikten sonraki 5 gün içinde Rahim filmi çektirecegim
Bakalım Sonrasii Allah Kerim 🤍
Rabbim Sonu Mutlu biten bir hikaye yazmayı nasip etsin tabii en önemlisi bizim için hayırlı olacak olanı versin🙏

Bizim tüp bebek tedavisine yönelme sebebimiz spermiyogram testindeki değerlerin düşük çıkması oldu.
Eşime varikosel teşhisi konuldu ve ardından ameliyat oldu. Gel gelelim ki sonuç değişmedi takviyeler de ciddi anlamda sonucu değiştirmedi. Biz de Tüp Bebek tedavisine başlamak için adım attık. Herhangi bir aşılama geçmişim yok çünkü değerler aşılama için yeterli değil. 💔

Merhabalar bu ay tüp bebek tedavisine bende başlayacağım hayırlısıyla inşallah. Ekimin başında gittik bizde doktora regl 2. Günü tekrar gideceğim. iğne ile başlayacağım sürece . Benimde eşimde azospermi var haraketli sayısı 3-5 tane . Benimde yaşım 32 ama yumurtalık rezervim azalmış :KK43: 5 tane göründü.Bunun için tüp bebek tutma ihtimali %30-40 lara düşüyormuş:KK43: İnşallah 1-2 tane sağlam kaliteli yumurta çıkar.

Merhabalar bu ay tüp bebek tedavisine bende başlayacağım hayırlısıyla inşallah. Ekimin başında gittik bizde doktora regl 2. Günü tekrar gideceğim. iğne ile başlayacağım sürece . Benimde eşimde azospermi var haraketli sayısı 3-5 tane . Benimde yaşım 32 ama yumurtalık rezervim azalmış :KK43: 5 tane göründü.Bunun için tüp bebek tutma ihtimali %30-40 lara düşüyormuş:KK43: İnşallah 1-2 tane sağlam kaliteli yumurta çıkar.
Çıkar hiç ümitsizliğe kapılma sonuçta tüp bebek bu tür durumlarda yapılan bir tedavi olmaz denilen neler oluyor 1 tanesi bile yeterli yeter ki kaliteli olsun kalitesiz olup çok olmasından iyidir böyle düşünmek lazım 🌸 ben inanıyorum Rabbim vermeyecegi şeyin hayalini kurdurmaz 🤲 dua edelim

Ben 3 gün sonra regl olcam hormon testlerim yapılacak ayın 18 nde bittiğinde ayın 25 nde falan rahim filmi çekilirim sonra sıkıntı çıkmazsa start veririz inşallah 🙏

Çıkar hiç ümitsizliğe kapılma sonuçta tüp bebek bu tür durumlarda yapılan bir tedavi olmaz denilen neler oluyor 1 tanesi bile yeterli yeter ki kaliteli olsun kalitesiz olup çok olmasından iyidir böyle düşünmek lazım 🌸 ben inanıyorum Rabbim vermeyecegi şeyin hayalini kurdurmaz 🤲 dua edelim
Amiiinn inşallah 🙏🏻 Doğru dediğin gibi bir tane kaliteli yetiyor çok zor bir süreç ve bekleyiş. İsteyen herkese hayırlısı ile bebeğini nasip etsin inşallah 🙏🏻

Amiiinn inşallah 🙏🏻 Doğru dediğin gibi bir tane kaliteli yetiyor çok zor bir süreç ve bekleyiş. İsteyen herkese hayırlısı ile bebeğini nasip etsin inşallah 🙏🏻
Evet gerçekten öyle ama önemli olan stres yapmamamız bu zaten başlı başına zor bir süreç bir de biz kendimizi yipratmamaliyiz her şey olacağına varıyor sonuç olarak ☺️

Evet gerçekten öyle ama önemli olan stres yapmamamız bu zaten başlı başına zor bir süreç bir de biz kendimizi yipratmamaliyiz her şey olacağına varıyor sonuç olarak ☺️
Kesinlikle öyle 😊 inşallah güzel gelişmeleri birbirimiz ile paylaşırız mutluluk paylaştıkça güzel :)

Kesinlikle öyle 😊 inşallah güzel gelişmeleri birbirimiz ile paylaşırız mutluluk paylaştıkça güzel :)
İnşallah güzel gelişmelerimiz olur . Yazarız gün gün buraya :) ben adet olmadım henüz iple çekiyorum 😂 ne kadar değişik normalde olmayim diye dua ederken şimdi böyle Hayat garipliklerle dolu 😂

İnşallah güzel gelişmelerimiz olur . Yazarız gün gün buraya :) ben adet olmadım henüz iple çekiyorum 😂 ne kadar değişik normalde olmayim diye dua ederken şimdi böyle Hayat garipliklerle dolu 😂
Dimiii 😅 bende aynen dört gözle bekleyeceğim hiç aklıma gelmezdi 😅 hamile kalırsak inşallah 9 ay rahatız regl megl yok bunun düşüncesi bile güzel 😄

Ben ağustos ayında başladım tüp bebeğe ekim ayında yumurta toplandı tahminimce kasımda transfer olacak hayırlısıyla🤲

Ben 20 günde olur diye okumuştum internette neden ara açıldı Ağustostan bu yana epey zaman geçmiş aslında ben mi yanlış biliyorum
Canım gittik kistim vardı onu yok ettik ilaçla ama 2. Sefer gitti işte eylülde başladık ekimde yumurta toplandı fazla yumurta toplandığı için doktor dondurup iki adet dönemi bekletiyor daha

Merhaba arkadaşlar nasılsınız ben de nasipse kasımda tüp bebeğe başlayacağım daha temmuzda denedim ancak iptal oldu. Devlet desteğine başvurmak istiyorum. Eşimin sperm sayısı 5 milyon altıda ve benim amh 0,4. Bulunduğum ilin araştırma hastanesinde tüp bebek bölümü yok. Devlet desteğine Başvurmak için başka illere mi gitmem gerekiyor, 😔😔

X