Piercing, Hızma Kaşımı deldiricem acil cevap lütfen

kaykaycigitarist

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2013
52
2
Sol kaşımı deldirip piercing taktırıcam ama aklımda sorular var lütfen sadece deldirenler cevap versin.
Kaşta düşme sarkma dökülme vs. oluyo mu? Deldirdikten sonra şişiyo mu? Ve Antalya'da nerde deldirebilirim ? Güvenilir bir yer olsun lütfen. Kemer'de falan da olabilir. Cevap verenlere şimdiden teşekkürlerr :)

Kasta sisme oluyo bi hafta kadar 2 hafta sonrada deistirebiliyorsun piercingi. Ama iz kaliyo delik izi...

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Sol kaşımı deldirip piercing taktırıcam ama aklımda sorular var lütfen sadece deldirenler cevap versin.
Kaşta düşme sarkma dökülme vs. oluyo mu? Deldirdikten sonra şişiyo mu? Ve Antalya'da nerde deldirebilirim ? Güvenilir bir yer olsun lütfen. Kemer'de falan da olabilir. Cevap verenlere şimdiden teşekkürlerr :)

Bende şişme olmadı ilk delikte. İkincide olmuştu. İlk deldirdiğim yer baya kaliteli sadece bu işi yapan bir yerdi. İkinci uyduruktu. İzi kalıyor. İlk deldirdiğinde derinin ortası açılmıştı çıkarmak zorunda kaldım. Zaten bir süre sonra eline takılıyor rahat edemiyorsun. Sakın bu takı satan yerler gibi uyduruk yerlerde yaptırma. Bana sorarsan çeneni deldirmeni tavsiye ederim. Kaşta iz kalıyor.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

işinde uzman birine deldirmezsen olur düşme ağrı falan. sinire getirir iğneyi, uğraşr durursun sonra. benim bi arkadaşm var Antalya'da dövme ve piercing işiyle uğraşan. %100 steril malzeme kullanıyo, iğneleri falan senin yanında paketinden açıyo. tek kullanmlık yani, istersen alıp götürebiliyosun. işinde uzman biri, elide hafif. çok nazik, kafa dengi falan. piyasadanda uygun yapıyo. ben arkadaşıyım diye bana ucuza yaptıda normalde piercingte dahil 50-60 lira civarı yapıyo sanırım. telefonunu veriyim bi konuş istersen; 0506 101 14 17 ama o antalya merkezde çalışıyo. ilçelerine gitmiyo galiba. yinede bi sor.

Bende araştırmıştım bir ara ama sinir sadece bir parmak üstünden geçiyormuş kaşın ve düşme ihtimali varmış,beni çok korkutmuştu bu ihtimal,o yüzden cesaret edemedim:KK12:

X