Kalıcı Makyaj Uygulamaları Kaşlarım aşırı kalın ve sipsiyahhhh yardım

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

Blogkonusmam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2019
10
3
27
Merhabalar ben dün kaşlarıma microblanding yaptırdım guvenerek kendımı teslım ettim ben kaşlarımı aldırmıyorum uzerınden bır sekıl cızmesıni istedım ve en son halını gördüğümde ağladım o kadar kalınkı erkekde oyle kaş olamaz şimdi evdeyım evden cıkamıyorum süreklı ağlıyorum kalınlığı gidermi gitmezmi bilmiyorum herkes tesellı edıyor beni sımdı suya vurmamam gerekıyormus ınsallah 3 gun sonra yıkadıgımda rengı açılır kalınlığı gitmiycek hergun kendımden nefret edecem

Oynamayın kardeşim Allah’ın verdiğiyle kul yapımıyla Allah yapımı bir olur mu hastalıktır çok şekli bozuktur ona birşey diyemem yaptırırsın ama durduk Yere de olmaz ki inşallah rengi açılır ayrıca kalın kaş moda şimdi çok sırtarıyor olabilir ama zamanla oturur Moralini bozma şimdiden

Bu halde suan siz baktıktan sonra silecem

Eklentiler

• 152F1FC4-CAA2-490E-AD3A-1CDF06A8F20F.png
    152F1FC4-CAA2-490E-AD3A-1CDF06A8F20F.png
    562,8 KB · Görüntüleme: 907
Kalınlığı iyi bence yüzün belli değil ama uzun yüzlü olduğunu tahmin ediyorum bence yakışır rengi açılırsa bence o zaman süper olur hiç moralini bozma

Bence çok hoş olmuş, ama rahatsızsanız alttan bi sıra alıverin sonra, ne kadara yaptırdınız merak ettim

Gercekten cok kalin ve basarisiz bi işlem olmuş böyle Bi işlem yapılmazki kaşa tek tek çizilmeli pudralama yöntemimi istediniz çünkü tamamen boyamis gibi görünüyor

Objektif fikrim evet cok kalın ve koyu.Ama üzülmeyin etkisi azalir zamanla.Zaten kaşlariniz gürmüş anladigim kadariyla.Neden yaptirdiniz ki? Düzgünce alinmasi şekile sokmak acisindan yeterli olurdu.Üzülmeyin ve bir daha yaptirmayin.Ihtiyaciniz yokmuş gibi anladim kaşlarinizi

Merhabalar ben dün kaşlarıma microblanding yaptırdım guvenerek kendımı teslım ettim ben kaşlarımı aldırmıyorum uzerınden bır sekıl cızmesıni istedım ve en son halını gördüğümde ağladım o kadar kalınkı erkekde oyle kaş olamaz şimdi evdeyım evden cıkamıyorum süreklı ağlıyorum kalınlığı gidermi gitmezmi bilmiyorum herkes tesellı edıyor beni sımdı suya vurmamam gerekıyormus ınsallah 3 gun sonra yıkadıgımda rengı açılır kalınlığı gitmiycek hergun kendımden nefret edecem
1 hafta gibi bir sürede boya oturacaktır bu şekilde kalmayacak iğne ile mi yapıldı yoksa kalem ile mi?

X