Kastamonu///37

]slm bende kastamonu araclıyım memleketım cok sevıyorum:teytey:

herkese merhaba.bende kastamonu azdavaylıyım.doğası yeşillikleri çok güzeldir köyümün.doğma büyüme istanbuldayım ama insanın memketi gibisi yok.

slm bende kastamonu arac tanım
heryaz memleketımdeyım kastamonu bır cennet

süprizzzzzslmlar istanbul dogumluyum ama nufus kütügü olarak abana, yeşilyuvadanım :) pek bilmem oraları ama var mı hemsehrimiz??

eger varsa soyadıyla birlikte yazarsa cok sevinirim:teytey::teytey::dance::dance::teytey:

selam hemşerilerimm:teytey:
bende cideliyim acaba tanıdıklar varmıdır ki
özelden soyisimlerimize bi bakalım
belkide aynı köydeniz,belkide akrabayız,dedelerimiz fln tanışıodur
heycanlandım bak şimdi:dance:

merhaba hemşerilerim.Bu kadar çok kastamonulu olduğunu görmek beni çok mutlu etti.devrekanidenim.doğma büyüme istanbulluyum.Yaz tatillerinde giderdik biz küçükken.ama en son 12 yıl olmuştur gideli ve çok özledim.Toprak çekiyor herhalde.Bütün atalarımız orada olduğu için ne zaman gitsem evime dönmüş gibi olurum

Merhabalar bende Batı karadeniz kzıyım annem abana bozkurt/babam cide li kastamonulu olmaktan gurur duyuyorm yeşil.mavi.sarı orası CİDE :smiley-cool:Özlemişim bea

a.sslm hey kastamonu araclı yokmu hic kızlar kastamonun kanlıca mantarını tatdınızmı hiç nefıs ,anlatılmaz bır tat ben ce bırde korda közlersenız harıka olur

a.sslm hey kastamonu araclı yokmu hic kızlar kastamonun kanlıca mantarını tatdınızmı hiç nefıs ,anlatılmaz bır tat ben ce bırde korda közlersenız harıka olur

merhaba, bende devrekaniliyim, kanlica mantarini tatdmam mi hiç, harika oluyor birde tursusunuda yapiyorlar o kadar guzel oluyor ki

merhaba, bende devrekaniliyim, kanlica mantarini tatdmam mi hiç, harika oluyor birde tursusunuda yapiyorlar o kadar guzel oluyor ki
sadece turşusumu yemegi,kızartması ,közlemesi.ekmegi herşeyi harıka bence böyle bır tat yok yerimseniben

Yarın abana bozkurtun pikniğine gidiceğim,,annem abana lı ama hiç gitmedim kısmetse inş. bu yaz gideceğim.

Sonunda bir cideli çıktı :smiley-cool:cidenin hangi köyündensinz ?

Türkiyenin her bölgesi güzel ama elbette insanın kendi memleketi en baştadır bende gördüğüm resimlere,anlatılanlara inanark şimdiden ısındım:):smiley-cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…