Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Kastamonuda cocuk bakicisi ariyorum

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

ikilihayat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2011
30
23
Merhaba hanimlar kastamonu merkezdeyim. 2,5 yasindaki kizimla haftaici 730-1830 arasinda evimizde sevgiyle ilgilenecek bir bakici arayisindayim. Acil ariyorum.

Mrb. Hala bakıcı arıyorsanız ben çocuk de çocuk bakıcılığı işi arıyorum. Kastamonu Kuzeykentteyim tanıdıklarınız varsada yardımcı olmaya çalışırım.İyi günler
Ben de 1.5 yaşında ki ikiz bebeklerim için bakıcı arıyorum kastamonuda. Fakat kk de zor galiba bulmak :KK43:

Merhaba. Kastamonu merkezde oturuyorum. 2.5 yaşındaki oğluma bakıcı arıyorum. Ilgilenen varsa ulaşırsa sevinirim

Konu başlıkları açılalı epey zaman olmuş. Ancak ben yine de şansımı denemek istiyorum. 9.5 aylık kızım için bebek bakıcısı arıyorum çok acil ! Ücret olarak 800-1.000 tl arası verebilirim. Artı yol ücreti. İlgilenen varsa benimle iletişime geçsin lütfen

2,5 yaşındaki çocuğun bakıcıya değil de kreşe ihtiyacı vardır bence artık.
tabi ki şahsi görüşünüz ama gün içerisinde etkinlik ve aktivite açısından bakıcı yeterli olmaz diye düşünüyorum.

Aslında en güzeli 4 yaşına kadar oyun ablası ve bakıcı ikisi aynı anda. 4 yaşından sonra kreş

merhaba, 3. sınıf Okul Öncesi Öğretmenliği (ikinci öğretim) öğrencisiyim. merkezde kalıyorum. saatlerimiz uyuşursa oyun ablalığı veya bakıcılık yapabilirim. Deneyimim ve sonsuz sevgim ile seve seve çocuklarda bir arada olmak isterim. Detayları özelden konuşabiliriz.

X