Kat meyve skaca markasn yazabilir misiniz?

seherozcan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2009
222
0
yeni evleneceğim katı meyve sıkacağı almayı düşnüyorum kullandığınız markalar neler acaba fikir verebilirmisniz?

mouluniex aldım ben grı sısko olanlardan.Profesyonelmıs valla sanıyede suyunu cıkartıyor super bısey.ılerde bebegım olacagı ıcın onada hazırlık yaptım :)

philips biraz pahalı ama çok övgü alıyor yorumlarda .kulanan var mı aranızda?sert sebze vs sıkabiliyormu?

bizde fakirin var kızlar
elmalarımı felan atıp suyunu sıkıyorum posasınıda bi güzel başka kaba ayırıyo .. havuçtı greyfurttu portakaldı at tam kışlık içecek valla ...
memnunuz bi şikayetimiz yok yani ..

canlar kesinlikle tefal almayın, benimki 3-4 ayda bozuldu ve garanti kapsamına girmediğini söyediler. çok pişman oldum.

bende almayı düşünüyorum;moulinex yada philips alu arasında kaldım;kullananlar yardımcı olursa güzel olu sahiden..

phılıps var bendede.2 yıldır kullanıyorum.kızım için almıştım.eşim benden daha çok memnun.gelen misafirlere bile kışın kendisi meyve suyu hazırlıyor:):):

Bende Philips almayı düşünüyorum fiyatı biraz pahalı diğerlerine göre ama bence çok kullanışlı değer gibi geliyorr of al al bitmiyokii:1no2:

Phılıps in şu son çıkan katı meyve presini aldım çok çok memnunum kızlar...Herkese şiddetle tavsiye ederim....

moulinex direct fruit system.Fruit juice machine yazıyor üstünde gri şişko zaten tek tip.Ben 250 ye aldım.Ama meyveleri doğramıyorsun,doğrudan içine atıyorsun.Bu özelliği ben çok aramıştım bu üründe buldum...

moulinex direct fruit system.Fruit juice machine yazıyor üstünde gri şişko zaten tek tip.Ben 250 ye aldım.Ama meyveleri doğramıyorsun,doğrudan içine atıyorsun.Bu özelliği ben çok aramıştım bu üründe buldum...

philips de bu özellik yok mu.yani meyveyi doğramadan atamıyormuyuz:

philips alu'da var bütün atma özelliği;zaten tüm markalar çıkardı hemen hemen;ama philips daha pahalı;bende moulinexi gördüm bi sitede;kartım kesime girsin;baya indirimli;yorumlar olumlu devam ederse almayı düşünüyorum..

270661699000701t3.jpg

söylediğiniz bu mu acaba?çok kararsızım alıp almamak konusunda;meyve suyu içemeye bayılırım;portakal sıkıyor mu?

evet canım ta kendisi :)) Benim içi süper bir makina.Ayrıca coğu makınada dogrudan atma özellıgı yok.Pahalı olanlarda var..Zaten mutfak aletlerinde ben pek ucuz almam,parası mühim değil,sadece uzun ömürlü olsun yeter..

Son düzenleme:
Valla portakal hıc denemedım.Ama güzel makina eminim beceriyordur onuda.Bende braun un narenciyeside var ondan da çok memnunum.Genelde ben havuc elma yapıyorum sonuç süper.

bende simbonun var büyük gri olanından 2 cocuğum var iyi oluyor.çok güzel meyve sıkıyor.tertemiz mis gibi taze meyve suyu içiyor çocuklar ben memnun kaldım.çok pratik aparatlarıda hemen cıkıp yıkanabiliyor

bir de bosch marka var. meyveleri tüm atıyormuşsunuz. nasıl ?memnun olan var mı?
philips mi bosch mu karar veremedim.

X